Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
Infolinia 900 - 1700 - 71 736 75 55
Osoba, która przeszła poważną chorobę, powinna próbować ubezpieczyć się na życie. Prawdopodobieństwo, że się uda, jest tym większe, im dłuższy czas upłynął od momentu wyzdrowienia.

Ubezpieczenie takiej osoby odbywa się zawsze na indywidualnych warunkach i trzeba się liczyć z możliwością odmowy ze strony zakładu ubezpieczeń. Każdy wniosek osoby, która wcześniej poważnie chorowała, rozpatrywany jest indywidualnie. Analizowana jest ankieta medyczna oraz historia choroby. Często zakład ubezpieczeń kieruje klienta na dodatkowe badania (opłacone przez towarzystwo ubezpieczeniowe). Cała procedura może trwać nawet 2-3 miesiące.     Zobacz zalety prostego porów...
Czytaj więcej
Chociaż sama ciąża nie oznacza, że kobieta nie może podróżować, to jednak powinna pamiętać o zastosowaniu pewnych dodatkowych środków ostrożności, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort psychiczny jej, rodzinie i maleństwu.

Kobieta w ciąży ma takie samo prawo do wypoczynku za granicą i aktywnego spędzania czasu, jak reszta społeczeństwa. Jednak w związku ze znacznie zwiększonym ryzykiem powikłań wymagających interwencji lekarza bądź hospitalizacji, towarzystwa ubezpieczeniowe zaliczają je do grupy podwyższonego ryzyka i znacznie ograniczają świadczenia, które są skłonne pokryć w ramach polisy.     Sprawdź naszą porównywarkę Oczywiście, gdy wyjeżdżamy do krajów Unii Europejskiej, niezbędn...
Czytaj więcej
284942
3
2
6
4
6
0

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia
Słownik ubezpieczeniowy