Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
pon.-pt. 900 - 1700 - 71 736 75 55

Nationale-Nederlanden - Strażnik Przyszłości

Nationale-Nederlanden

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Współcześnie nowotwór może dotyczyć każdego, nawet w dziecięcym wieku, choć oczywiście większe prawdopodobieństwo zdiagnozowania tego typu choroby występuje u osób starszych, które nierzadko są głowami rodzin.

Strażnik Przyszłości – informacje o polisie dodatkowej

Pakiet Strażnik Przyszłości w ramach umowy ochronno-inwestycyjnej „Sposób na Przyszłość’ pozwala z jednej strony zatroszczyć się o dzieci, które będą mogły utrzymać komfort życia, jeśli jedno z rodziców zachoruje na nowotwór.

W Nationale-Nederlanden taki przypadek jest wyceniany na sumę nawet 600 tys. zł. Wartość ta jest zależna od wysokości miesięcznej składki. Przykładowo:

 • 150 zł – za taką składkę w razie zdiagnozowania nowotworu ubezpieczony otrzyma 260 tys. zł, dedykowany zespół medyczny, pomoc w codziennym życiu i 20 tys. zł finansowego wsparcia dla bliskich,
   

 • 335 zł - za taką składkę w razie zdiagnozowania nowotworu ubezpieczony otrzyma aż 600 tys. zł, dedykowany zespół medyczny, pomoc w codziennym życiu i 20 tys. zł finansowego wsparcia dla bliskich.

Powyższe wyliczenie dotyczy osoby 35-letniej, która wykupiła polisę z rozszerzeniem na okres 10 lat.

Polisa dodatkowa Nationale Nederlanden przeznaczona jest dla każdego w przedziale wiekowym 18-61 lat. Jest to produkt, który zapewnia niezależność finansową na wypadek choroby nowotworowej już od momentu diagnozy, dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom w pakietach:
 

Ona:

Zakres podstawowy: nowotwory złośliwe piersi, macicy, szyjki macicy, jajnika, jajowodu, sromu, pochwy. W wariantach rozszerzonych wszystkie inne rodzaje nowotworów złośliwych.
 

On:

Zakres podstawowy: nowotwory złośliwe gruczołu krokowego (prostaty), prącia, jąder, oskrzeli i płuc. W wariantach rozszerzonych wszystkie inne rodzaje nowotworów złośliwych.Pieniądze z ubezpieczenia wypłacane są etapowo. Z chwilą postawienia diagnozy ubezpieczony otrzymuje nawet do 40 proc. sumy ubezpieczenia, a dalsze świadczenia wypłacane są w zależności od postępów choroby oraz zastosowanych metod leczenia.

Ubezpieczony może skorzystać z szeregu zniżek, np. 10% za ubezpieczenie co najmniej 2 osób, czy 5% za opłacenie składki za rok z góry.
 

 

Strażnik Przyszłości – oszczędzanie czy inwestowanie? 


Pakiet Strażnik Przyszłości opiera się na umowie ochronno-inwestycyjnej Sposób na Przyszłość. Umowa jest skonstruowana w ten sposób, aby środki wpłacane przez ubezpieczonego były inwestowane w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe (UFK). Drugi sposób finansowania składki nie wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym, jeśli ubezpieczony wybierze na cały okres umowy opcję gromadzenia oszczędności w funduszu UFK NN Gotówkowy.

Szerokie możliwości umowy Sposób na Przyszłość pozwalają chronić wszystkich członków rodziny w ramach aż 10 umów dodatkowych, z których ubezpieczyciel stworzył atrakcyjne pakiety m.in. Rakowi Wspak czy Strażnik Przyszłości.

Oferta z myślą o najmłodszych to ochrona ubezpieczeniowa oraz środki na start w dorosłe życie. Nationale-Nederlanden proponuje szereg zalet: zniżki, gwarancję 100% ochrony zgromadzonego kapitału i możliwość wypracowania specjalnej rocznej premii.

Ubezpieczony rodzic wybiera między inwestowaniem a oszczędzaniem części wpłacanej składki. Częstotliwość opłacania składek wynosi miesiąc, kwartał, 6 miesięcy lub rok. Wysokość oraz częstotliwość opłacania składek są modyfikowane po uprzednim porozumieniu z Nationale-Nederlanden.

Powrót do rankingu
                
426723
4
8
2
7
9
0

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia
Słownik ubezpieczeniowy