Ubezpieczniaonline.pl

Ubezpieczenia na życie - wypełnij formularz i otrzymaj najlepsze oferty

Wypełnij krótki formularz i porównaj najlepsze oferty ubezpieczeń na życie dla Ciebie i Twoich bliskich. W ciągu kilku dni otrzymasz spersonalizowane oferty polis i sam zdecydujesz, która z nich jest najbardziej dopasowana. Porównanie nic nie kosztuje, a na podjęcie decyzji otrzymasz tyle czasu, ile potrzebujesz.

Na jakiej zasadzie odbywa się porównanie ofert?

Dzięki wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz do 5 ofert ubezpieczeń na życie dopasowanych do Twoich potrzeb i sytuacji finansowej. Porównanie opiera się na 5 prostych krokach, które wykonasz bez wychodzenia z domu.
  1. Wypełniasz krótki formularz, podając dane niezbędne do określenia jaka polisa będzie dla Ciebie najlepsza.
  2. Potwierdzasz poprawność danych – zadzwonimy do Ciebie, aby upewnić się, że podane dane są zgodne z prawdą oraz że nadal jesteś zaintersowany/a ubezpieczeniem.
  3. Otrzymujesz spersonalizowane oferty od agentów ubezpieczeniowych, którzy wyślą Ci podsumowanie również na e-maila.
  4. Porównujesz oferty w wolnej chwili – po otrzymaniu ofert masz czas na porównanie i zastanowienie się, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza.
  5. Wybierasz najlepszą ofertę i umawiasz się z agentem ubezpieczeniowym, w celu podpisania umowy.

Dlaczego muszę podawać swoje dane?

Twoje dane są potrzebne przede wszystkim po to, abyśmy mogli się z Tobą kontaktować i potwierdzić informacje, które podałeś oraz żeby móc przedstawić Ci oferty. Pozostała część formularza ma na celu dopasowanie oferty do Twoich potrzeb oraz orientacyjnego określenie jej zakresu i ceny. Składka, którą będziesz opłacać zależy właśnie od wybranej sumy ubezpieczenia, jego celu oraz sytuacji życiowej ubezpieczonego. Polisa będzie dopasowana również do naszego wieku oraz wykonywanego zawodu.

Czy wypełnienie formularza jest zobowiązujące?

Nie. Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przedstawienie ofert i potwierdzasz zainteresowanie zakupem ubezpieczenia. Zawracie transakcji nie jest jednak obowiązkowe. Jeżeli uznasz, że żadna z ofert nie jest dla Ciebie odpowiednia, możesz ponownie się do nas zgłosić, a my postaramy się sprostać Twoim wymaganiom.

Jaką sumę ubezpieczenia wybrać?

Suma ubezpieczenia decyduje o jego wartości. Jeżeli głównym celem polisy jest chęć zabezpieczenia rodziny, musisz pamiętać, że jest to kwota, którą otrzymają Twoi najbliżsi. To Ty decydujesz w jakim stopniu chcesz zabezpieczyć ich przyszłość finansową. Zawierając ubezpieczenie w celu zabezpieczenia kredytu, wybierz kwotę, która umożliwi jego spłatę.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie na życie?

Polisa na życie to ochrona Twoich najbliższych. Posiadając ubezpieczenie nie musisz martwić się o to, czy sobie poradzą, gdy Ciebie zabraknie. Świadczenie wypłacane przez Towarzystwo po Twojej śmierci pozwoli na sfinansowanie kosztów pogrzebu oraz zapewni przyszłość finansową dla Twoich dzieci, współmałżonka lub innych członków najbliższej rodziny.

Ubezpieczenie dla

Chcę ubezpieczyć
Siebie
Siebie i kogoś
Odpowiedź jest wymagana

Suma ubezpieczenia

?
×

Suma ubezpieczenia

Jest to wysokość świadczenia, jakie zostanie wypłacone w przypadku śmierci Ubezpieczonego lub innego zdarzenia objętego ubezpieczeniem.

Chcę się ubezpieczyć na kwotę
do 100 tys.
do 300 tys.
do 1 mln
Odpowiedź jest wymagana

Cel ubezpieczenia

?
×

Bezpieczeństwo finansowe Twoich bliskich może zapewnić świadczenie z ubezpieczenia na życie.

Cel zakupu ubezpieczenia
?
×

W przypadku utraty zdolności do pracy otrzymasz świadczenie ubezpieczeniowe.

?
×

Głównym celem jest gromadzenie środków, które zostaną wypłacone Twojemu dziecku po zakończeniu ubezpieczenia.

?
×

W przypadku Twojej śmierci świadczenie ubezpieczeniowe pokryje zadłużenie kredytowe.

?
×

Za pomocą takiej polisy możesz odkładać pieniądze na dodatkową emeryturę.

?
×

Świadczenie zostanie wypłacone także w przypadku poważnego zachorowania albo inwalidztwa.

Okres ubezpieczenia

?
×

Wybierając tą opcję nie musisz już teraz decydować o terminie wygaśnięcia ubezpieczenia, będziesz mógł o tym zadecydować w każdym momencie.

Interesuje mnie ubezpieczenie
?
×

Umowa ubezpieczenia będzie zawarta na określoną z góry liczbę lat, po tym okresie ubezpieczenie wygaśnie.

Odpowiedź jest wymagana

Dodatkowe informacje

?
×

Wydatki

Określ miesięczną kwotę, którą przeznaczasz na rachunki, opłaty, żywność, odzież, środki czystości, utrzymanie samochodu, kulturę, rozrywkę i hobby.

Miesięczne wydatki
do 2000 zł
do 5000 zł
powyżej 5000 zł
Odpowiedź jest wymagana
Sytuacja mieszkaniowa
posiadam własne mieszkanie
posiadam własny dom
wynajmuję mieszkanie/dom
mieszkam u rodziców
inne
Odpowiedź jest wymagana
Czy posiadasz dzieci?
Tak
Nie
Odpowiedź jest wymagana

Dane ubezpieczającego

Imię
Odpowiedź jest wymagana
Nazwisko
Odpowiedź jest wymagana
Kod pocztowy
Odpowiedź jest wymagana
Telefon kontaktowy
Odpowiedź jest wymagana
Adres e-mail
Odpowiedź jest wymagana
Podaj poprawny adres-email
Wykonywany zawód
Odpowiedź jest wymagana
Data urodzenia
Odpowiedź jest wymagana

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w celu umożliwienia realizacji usługi zgodnie z regulaminem. Administratorem Danych Osobowych jest Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. zarejestrowana w Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000671372. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa dostępu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych, w którym dane są przetwarzane.

pokaż pełną zgodę
Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w celach marketingowych. Administratorem Danych Osobowych jest Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. zarejestrowana w Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000671372. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa dostępu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych, w którym dane są przetwarzane.

pokaż pełną zgodę
Zgoda jest wymagana

Dziękujemy za wypełnienie formularza

W ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji formularza

1.

W ciągu 2-3 dni skontaktują się z Tobą (także telefonicznie) agenci ubezpieczeniowi z różnych towarzystw. Przedstawią Ci swoje niezobowiązujące oferty dotyczące ubezpieczenia na życie.

2.

Podczas rozmów będziesz mógł/mogła dopytać o szczegóły ofert, przedstawić swoje oczekiwania dotyczące polisy, oraz umówić się na niezobowiązujące spotkanie w celu bliższego poznania produktu.

3.

Po zapoznaniu się z ofertami wybierasz ofertę ubezpieczenia na życie, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Spotykasz się z agentem w celu zawarcia wybranej przez siebie polisy.