Ubezpieczniaonline.pl

Ubezpieczenia na życie – formularz w 2 minuty i dostęp do nawet 5 najlepszych ofert

Wypełnij krótki formularz, dzięki któremu będziemy mogli dopasować odpowiednie ubezpieczenie do Twoich indywidualnych potrzeb. Po otrzymaniu przez nas uzupełnionego formularza skontaktują się z Tobą nasi doradcy oraz przybliżą szczegóły ofert dopasowanych według wskazanych danych. Sam zdecydujesz, która polisa będzie najlepsza dla Ciebie. Warto pamiętać, że skorzystanie z pomocy porównywarki nic nie kosztuje oraz nie wymaga rejestrowania się na naszej stronie.

Jak możesz porównywać ze sobą oferty?

Uzupełnienie załączonego formularza powoduje, że dostaniesz nawet do 5 produktów ubezpieczeniowych z kilku różnych towarzystw. Wszystkie oferty będą dopasowane do Twoich wskazanych w formularzu potrzeb. Do zakupu polisy na życie zostaje Ci już tylko kilka prostych czynności:
  1. Dane o polisie na życie - wypełnij w ankiecie pola z informacją o sumie ubezpieczenia, celu oraz okresu trwania polisy, z zaznaczeniem jakie są Twoje miesięczne wydatki.
  2. Potwierdzenie danych - sprawdź dane i zatwierdź czy się zgadzają – po tym kroku nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia czy wskazane informacje są prawdziwe oraz w celu dokonania ewentualnych poprawek.
  3. Telefon od doradcy ubezpieczeniowego - skontaktuje się z Tobą telefonicznie nasz doradca i przedstawi spersonalizowaną ofertę. Otrzymasz również podsumowanie całej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb na adres e-mail.
  4. Porównanie ubezpieczeń równych towarzystw - porównaj oferty samodzielnie. Zastanów się i sam przeanalizuj wskazane produkty różnych towarzystw ubezpieczeniowych.
  5. Spotkanie z doradcą i zakup polisy - wybierz ofertę polisy na życie, którą uznasz za najlepsze rozwiązanie. Aby podpisać umowę, spotkaj się z naszym agentem – podpisanie umowy może odbyć się w dowolnie wskazanej przez Ciebie lokalizacji np. w miejscu zamieszkania.

Po co potrzebne są Twoje dane osobowe?

Są one niezbędne do przekazania nam informacji o Twojej osobie oraz ułatwiają nam one kontakt z Tobą celem przedstawienia oferty o konkretnych produktach ubezpieczeniowych. W wyborze ofert bierzemy pod uwagę zarówno Twoją sytuację mieszkaniową, jak i miesięczny budżet.

Te informacje są również potrzebne, aby zakupienie ubezpieczenia było jak najszybsze oraz maksymalnie dopasowane do Twoich konkretnych preferencji jako osoby ubezpieczonej. Informacja o wieku oraz zawodzie pozwoli nam dopasować wysokość składki do Twoich możliwości.

Czy uzupełnienie formularza zobowiązuje do zakupu polisy?

Wypełnienie formularza to tylko pierwszy krok do zapoznania się z dostępnymi ofertami ubezpieczeniowymi. Kolejnym jest rozmowa telefoniczna z agentem oraz spotkanie się z doradcą, który przedstawi szczegóły oferty i umożliwi podpisanie umowy. Pamiętaj jednak, że zrezygnować możesz na każdym etapie bez żadnych opłat oraz zobowiązań – jeżeli tylko uznasz, że warunki oferty nie spełniają Twoich oczekiwań.

Na jaką sumę ubezpieczenia się zdecydować?

Suma ubezpieczenia to główny czynnik, który wpływa na wysokość płaconej składki oraz na otrzymanie świadczenia. Musisz wiedzieć, że im wyższą sumę ubezpieczenia wybierzesz, tym więcej środków otrzymasz z tytułu odszkodowania, jednak oznacza to również wyższą składkę. Najlepiej będzie dopasować wysokość sumy ubezpieczenia do własnej, indywidualnej sytuacji finansowej.

Dlaczego polisa na życie jest niezbędna?

Ubezpieczenie na życie ma przede wszystkim zabezpieczyć finansowo Ciebie oraz najbliższe Ci osoby. Ważne jest to, jaki masz cel ochrony. Posiadając rodzinę, masz możliwość za kilkadziesiąt złotych na miesiąc zapewnić swoim bliskim ochronę na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło. Istnieją również opcje ubezpieczenia na życie, które pozwalają zgromadzić oszczędności oraz regularnie pomnażać wpłacane środki.

Ubezpieczenie dla

Chcę ubezpieczyć
Siebie
Siebie i kogoś
Odpowiedź jest wymagana

Suma ubezpieczenia

?
×

Suma ubezpieczenia

Jest to wysokość świadczenia, jakie zostanie wypłacone w przypadku śmierci Ubezpieczonego lub innego zdarzenia objętego ubezpieczeniem.

Chcę się ubezpieczyć na kwotę
do 100 tys.
do 300 tys.
do 1 mln
Odpowiedź jest wymagana

Cel ubezpieczenia

?
×

Bezpieczeństwo finansowe Twoich bliskich może zapewnić świadczenie z ubezpieczenia na życie.

Cel zakupu ubezpieczenia
?
×

W przypadku utraty zdolności do pracy otrzymasz świadczenie ubezpieczeniowe.

?
×

Głównym celem jest gromadzenie środków, które zostaną wypłacone Twojemu dziecku po zakończeniu ubezpieczenia.

?
×

W przypadku Twojej śmierci świadczenie ubezpieczeniowe pokryje zadłużenie kredytowe.

?
×

Za pomocą takiej polisy możesz odkładać pieniądze na dodatkową emeryturę.

?
×

Świadczenie zostanie wypłacone także w przypadku poważnego zachorowania albo inwalidztwa.

Okres ubezpieczenia

?
×

Wybierając tą opcję nie musisz już teraz decydować o terminie wygaśnięcia ubezpieczenia, będziesz mógł o tym zadecydować w każdym momencie.

Interesuje mnie ubezpieczenie
?
×

Umowa ubezpieczenia będzie zawarta na określoną z góry liczbę lat, po tym okresie ubezpieczenie wygaśnie.

Odpowiedź jest wymagana

Dodatkowe informacje

?
×

Wydatki

Określ miesięczną kwotę, którą przeznaczasz na rachunki, opłaty, żywność, odzież, środki czystości, utrzymanie samochodu, kulturę, rozrywkę i hobby.

Miesięczne wydatki
do 2000 zł
do 5000 zł
powyżej 5000 zł
Odpowiedź jest wymagana
Sytuacja mieszkaniowa
posiadam własne mieszkanie
posiadam własny dom
wynajmuję mieszkanie/dom
mieszkam u rodziców
inne
Odpowiedź jest wymagana
Czy posiadasz dzieci?
Tak
Nie
Odpowiedź jest wymagana

Dane ubezpieczającego

Imię
Odpowiedź jest wymagana
Nazwisko
Odpowiedź jest wymagana
Kod pocztowy
Odpowiedź jest wymagana
Telefon kontaktowy
Odpowiedź jest wymagana
Adres e-mail
Odpowiedź jest wymagana
Podaj poprawny adres-email
Wykonywany zawód
Odpowiedź jest wymagana
Data urodzenia
Odpowiedź jest wymagana
Zgody wymagane do realizacji usługi
Zgoda jest wymagana
Zgoda jest wymagana
Informacja

Administratorem Danych Osobowych jest Ubezpieczenia online.pl Rankomat sp. z o.o. sp. k. zarejestrowana w Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000671372. Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych, który dostępny jest pod adresem e-mail iod@uo.rankomat.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia przez Spółkę usługi porównania ofert ubezpieczycieli, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016.119.1). Przysługuje Pani/Panu (Użytkownik) prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania w przypadku zmiany. Przysługuje Pani/Panu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie w razie nieprawidłowości przetwarzania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę na czas korzystania przez Panią/Pana z usługi Spółki. Odbiorcami tych danych są towarzystwa ubezpieczeniowe i ich agenci. Szczegółowa lista towarzystw i ich agentów znajduję się pod adresem https://www.ubezpieczeniaonline.pl/regulamin/0.html. Podanie danych osobowych jest warunkiem skorzystania z usługi Ubezpieczenia online.pl Rankomat sp. z o.o. sp. k. zarejestrowana w Wrocławiu w zakresie porównania ofert ubezpieczycieli.

Dziękujemy za wypełnienie formularza

W ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji formularza

1.

W ciągu 2-3 dni skontaktują się z Tobą (także telefonicznie) agenci ubezpieczeniowi z różnych towarzystw. Przedstawią Ci swoje niezobowiązujące oferty dotyczące ubezpieczenia na życie.

2.

Podczas rozmów będziesz mógł/mogła dopytać o szczegóły ofert, przedstawić swoje oczekiwania dotyczące polisy, oraz umówić się na niezobowiązujące spotkanie w celu bliższego poznania produktu.

3.

Po zapoznaniu się z ofertami wybierasz ofertę ubezpieczenia na życie, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Spotykasz się z agentem w celu zawarcia wybranej przez siebie polisy.