Infolinia 900 - 1700
71 736 75 55

Jak działa porównanie NNW

wypełniasz prosty formularz
Wypełniasz
prosty formularz
otrzymujesz gotowe oferty
Otrzymujesz
gotowe oferty
analizujesz otrzymaną propozycję
Analizujesz
otrzymaną propozycję
wybierasz najlepszą ofertę
Wybierasz
najlepszą ofertę
spotykasz się z agentem
Spotykasz się
z agentem
zawierasz polisę
Zawierasz
polisę
Dane Ubezpieczonego/ych

Dodaj osobę
Dane Ubezpieczającego
Informacja
Administratorem Danych Osobowych jest Ubezpieczenia online.pl Rankomat sp. z o.o. sp. k. zarejestrowana w Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000671372. Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych, który dostępny jest pod adresem e-mail iod@uo.rankomat.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia przez Spółkę usługi porównania ofert ubezpieczycieli, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016.119.1). Przysługuje Pani/Panu (Użytkownik) prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania w przypadku zmiany. Przysługuje Pani/Panu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie w razie nieprawidłowości przetwarzania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę na czas korzystania przez Panią/Pana z usługi Spółki. Odbiorcami tych danych są towarzystwa ubezpieczeniowe i ich agenci. Szczegółowa lista towarzystw i ich agentów znajduję się pod adresem https://www.ubezpieczeniaonline.pl/regulamin/0.html. Podanie danych osobowych jest warunkiem skorzystania z usługi Ubezpieczenia online.pl Rankomat sp. z o.o. sp. k. zarejestrowana w Wrocławiu w zakresie porównania ofert ubezpieczycieli.

W ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą
w celu weryfikacji formularza

Właśnie wypełniłeś formularz, który pozwoli Ci bezpłatnie porównać oferty ubezpieczenia na życie.

1.

W ciągu 2-3 dni skontaktują się z Tobą (także telefonicznie) agenci ubezpieczeniowi z różnych towarzystw. Przedstawią Ci swoje niezobowiązujące oferty dotyczące ubezpieczenia na życie.

2.

Podczas rozmów będziesz mógł/mogła dopytać o szczegóły ofert, przedstawić swoje oczekiwania dotyczące polisy, oraz umówić się na niezobowiązujące spotkanie w celu bliższego poznania produktu.

3.

Po zapoznaniu się z ofertami wybierasz ofertę ubezpieczenia na życie, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Spotykasz się z agentem w celu zawarcia wybranej przez siebie polisy.

ZAMÓW bezpłatne porównanie
ofert ubezpieczenia NNW

W 2 minuty możesz uzyskać porównanie ofert polis NNW od różnych towarzystw ubezpieczeniowych
- sprawdź, naprawdę warto!

DLACZEGO
WARTO?

bezpieczeństwo
Unikasz presji, pośpiechu i ponaglania
oferta
Otrzymujesz oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie
czas i pieniądze
Oszczędzasz czas i pieniądze
formularz
Formularz wypełniasz kiedy chcesz
sam decydujesz
Sam decydujesz czy chcesz skorzystać z przedstawionej oferty
2006 - 2016 © Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.