Ubezpieczeniaonline.pl
Infolinia 900 - 1700
71 736 75 55

Zamów oferty ubezpieczenia zdrowotnego

Wypełniasz prosty formularz
Wypełniasz
prosty formularz
Otrzymujesz dopasowane oferty
Otrzymujesz
dopasowane oferty
Analizujesz otrzymaną propozycję
Analizujesz
otrzymaną propozycję
Wybierasz najlepszą ofertę
Wybierasz
najlepszą ofertę
Kupujesz polisę
Kupujesz
polisę

Formularz zamówienia ofert ubezpieczenia zdrowotnego


W formularzu wystąpił błąd! Popraw pola oznaczone kolorem czerwonym.
Dla kogo chcesz otrzymać oferty?
Dla mnie
Dla nas
Dla mnie
i mojej rodziny
Dodatkowy cel ubezpieczenia
Wykonywany zawód
Data urodzenia
Imię
Nazwisko
Kod pocztowy
Telefon
Adres e-mail
Informacja
Administratorem Danych Osobowych jest Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. zarejestrowana w Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000671372. Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych, który dostępny jest pod adresem e-mail iod@uo.rankomat.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia przez Spółkę usługi porównania ofert ubezpieczycieli, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016.119.1). Przysługuje Pani/Panu (Użytkownik) prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania w przypadku zmiany. Przysługuje Pani/Panu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie w razie nieprawidłowości przetwarzania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę na czas korzystania przez Panią/Pana z usługi Spółki. Odbiorcami tych danych są towarzystwa ubezpieczeniowe i ich agenci. Szczegółowa lista towarzystw i ich agentów znajduję się pod adresem https://www.ubezpieczeniaonline.pl/regulamin/0.html. Podanie danych osobowych jest warunkiem skorzystania z usługi Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. zarejestrowana w Wrocławiu w zakresie porównania ofert ubezpieczycieli.

Dziękujemy za wypełnienie formularza

Właśnie wypełniłeś formularz, który pozwoli Ci bezpłatnie porównać oferty ubezpieczenia zdrowotnego.

1.

W ciągu 2-3 dni skontaktują się z Tobą (także telefonicznie) agenci ubezpieczeniowi z różnych towarzystw. Przedstawią Ci swoje niezobowiązujące oferty dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego.

2.

Podczas rozmów masz możliwość dopytać o szczegóły ofert, przedstawić swoje oczekiwania dotyczące zawarcia ubezpieczenia.

3.

Po zapoznaniu się z ofertami wybierasz ofertę ubezpieczenia zdrowotnego, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza.

InterPolska
InterRisk
SignalIduna
TU Zdrowie
AXA
Aviva