Proszę czekać, trwa wysyłanie formularza.

Wypełniasz

prosty formularz

Otrzymujesz

gotowe oferty

Porównujesz

oferty ubezpieczenia

Zawierasz

najlepszą polisę

Interesuje mnie ubezpieczenie:
Ubezpieczenie zamawiam dla:
Cel ubezpieczenia: (opcjonalnie)
bezpieczeństwo finansowe bliskich w przypadku mojej śmierci
ochrona na wypadek niezdolności do pracy
zgromadzenie kapitału dla dziecka
zabezpieczenie spłaty kredytu
dodatkowy kapitał na emeryturę
ochrona na wypadek inwalidztwa i ciężkiej choroby
Orientacyjna suma ubezpieczenia
Interesuje mnie ubezpieczenie:
dożywotnie
terminowe (podaj okres ubezpieczenia w latach)
Płeć:
Data urodzenia:
Wykonywany zawód:
Data urodzenia partnera / partnerki:
Wykonywany zawód przez partnera / partnerkę:
Sytuacja mieszkaniowa:
Miesięczne wydatki gospodarstwa domowego:
Nie
Tak (wpisz liczbę i wiek)
Imię:
Nazwisko:
Imię partnera / małżonka:
Nazwisko partnera / małżonka:
Miasto:
Kod pocztowy:
-
Telefon: (9 cyfr)
Numer telefonu potrzebny jest do weryfikacji autentyczności formularza.
Email:
Powtórz email:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w celu umożliwienia realizacji usługi zgodnie z regulaminem. Admi...
Pokaż pełną treść zgody
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w celach marketingowych. Administratorem Danych Osobowych jest Ubez...
Pokaż pełną treść zgody

Dziękujemy za wysłanie formularza zamówienia.

W ciągu 24 godzin zadzwonimy do Państwa potwierdzić zainteresowanie naszą usługą.

Skontaktujemy się z Państwem z numerów:
- 71 736 75 00
- 796 55 66 55
- 531 063 105

Na podany w formularzu adres e-mail wysłaliśmy potwierdzenie złożenia zamówienia. Kliknij w podany w wiadomości link, aby zweryfikować swój adres email.

Dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji dotyczących potrzeb ubezpieczeniowych

W ciągu 2- 4 dni skontaktują się z Państwem telefonicznie lub drogą mailową agenci specjalizujący się w wybranym przez Państwa rodzaju ubezpieczenia. Zbadają oni dokładnie Państwa potrzeby ubezpieczeniowe i przedstawią swoje niezobowiązujące oferty.

Oferujemy także możliwość darmowego porównania pozostałych rodzajów ubezpieczeń. Jeżeli są Państwo także zainteresowani innymi ubezpieczeniami proszę wybrać je z listy:
Jakie i gdzie posiadasz ubezpieczenie? (opcjonalnie)
Dodatkowo myślę nad ubezpieczeniem:

PIPUiF jest izbą gospodarczą, która zrzesza agentów ubezpieczeniowych i stawia im wysokie wymagania dotyczące świadczenia usług.

Rzecznik Ubezpieczonych reprezentuje interesy: ubezpieczonych i uprawnionych z umów ubezpieczenia, członków funduszy emerytalnych i uczestników pracowniczych programów emerytalnych.

Certyfikaty Trusted SSL Unizeto są stosowane przez firmy i instytucje, które na stronach internetowych obsługują płatności kartami kredytowymi lub wymagają podania danych uwierzytelniających. Są to jedne z najbardziej prestiżowych certyfikatów SSL.

KNF czyli urząd Komisji Nadzoru Finansowego dba o stabilne funkcjonowanie i bezpieczny rozwój rynku finansowego, w tym również ubezpieczeniowego.

Zamknij

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania? Wypełnij formularz
- nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imię:

Telefon kontaktowy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody

Dziękujemy.