Bezpieczeństwo

Dokonywanie zakupów na stronach www.ubezpieczeniaonline.pl wymaga wypełnienia formularzy, w których należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z Państwem oraz dokonywanie transakcji.

Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci korzystający z naszych usług zachowali swoją prywatność. Podczas logowania, wypełniania formularza, a także podczas dokonywania płatności, wykorzystujemy połączenia szyfrowanie protokołem SSL (Secure Socker Layer) z 128 bitowym kluczem. Bezpieczeństwo Państwa danych wymienianych między serwisem a Klientem gwarantuje certyfikat zaufanej instytucji autoryzującej Thawte

W celu zagwarantowania najwyższej jakości usług, nawiązaliśmy współpracę z systemem PayU, który umożliwia naszym Klientom szybkie i bezpieczne przelewy przez Internet.

Na podstawie umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi składki wpłacone na nasz rachunek traktowane są jako przekazane ubezpieczycielowi.

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. jest multiagencją, która działa pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod nr: 11166643/A, prowadzonym przez organ nadzoru - Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Firma posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej.
 


Bezpieczne transakcje gwarantują:

Click to Verify - This site has chosen a thawte SSL Certificate to improve Web site security
4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia