Rankomat.pl

Rankomat.pl spośród porównywarek online dostępnych na polskim rynku należy do czołówki, oferując nie tylko ubezpieczenia, ale także kredyty i telefony komórkowe. Łatwy i przejrzyste narzędzia pozwalają w kilka minut znaleźć produkt odpowiedni dla sie

Rankomat.pl - Porównywarka ubezpieczeń i usług finansowych

W portfolio porównywarki ubezpieczeń rankomat.pl znajdziemy przydatne rozwiązania dla osób, które poszukują ubezpieczenia, kredytu czy telefonu i nie chcą przepłacać. Dzięki porównaniu ofert różnych firm możemy bez wychodzenia z domu zdecydować się na najkorzystniejsze rozwiązanie, wybierając:
Ubezpieczenie samochodu OC/AC – oszczędność na składce do 50%
Ubezpieczenie domu i mieszkania – składka od 89 zł rocznie
Ubezpieczenie podróżne – nawet 124 oferty polis
Ubezpieczenie na życie, zdrowie i NNW dla dziecka – wypełnienie formularza w 3 minuty
Rankomat Finanse – kredyty gotówkowe, lokaty bankowe i konta osobiste
Komórkomat - najkorzystniejsze oferty na abonament, mix i kartę

Jeśli potrzebujemy polisę, kredyt czy telefon, wystarczy skorzystać z formularza online na rankomat.pl za pomocą kalkulatora, dzięki któremu możliwe będzie porównanie ofert i zakup jednej z nich.

Porównaj polisy OC/AC


Rankomat OC/AC – jak kupić ubezpieczenie samochodu?

Zasada działania kalkulatora ubezpieczeń dla kierowców jest bardzo prosta. Wystarczy podać potrzebne dane dotyczące pojazdu, właściciela, jak i samej polisy – OC, AC, NNW lub Assistance.

Następnie kalkulator na podstawie danych wylicza składki za ubezpieczenie. Polisę OC/AC lub inną możemy kupić online bezpośrednio przez formularz lub zamówić kontakt telefoniczny z doradcą w celu omówienie szczegółów polisy.

WAŻNE!
Może się zdarzyć, że posiadany przez nas samochód nie znajduje się w bazie formularza. Wtedy warto skontaktować się z konsultantem telefonicznie.

Porównaj polisy OC/AC


Rankomat Nieruchomości – jak kupić polisę mieszkaniową?

Za pomocą kalkulatora obliczymy też składkę ubezpieczenia mieszkania, domu i budynku w budowie. Narzędzie generuje kilka ofert różnych towarzystw ubezpieczeń, z których możemy wybrać jedną i opłacić online. Składka jest ważna przez 12 miesięcy. W kalkulatorze wybieramy dodatkowo spomiędzy 4 wariantów:

  • polisa mieszkaniowa S – ochrona murów i stałych elementów nieruchomości w razie pożaru i innych zdarzeń losowych, assistance
  • polisa mieszkaniowa M – ochrona murów, stałych elementów i wyposażenia nieruchomości w razie pożaru i innych zdarzeń losowych, assistance i OC w życiu prywatnym,
  • polisa mieszkaniowa L – ochrona murów, stałych elementów i wyposażenia nieruchomości w razie pożaru i innych zdarzeń losowych, a także stałe elementy i wyposażenie od kradzieży z włamaniem, assistance i OC w życiu prywatnym,
  • polisa mieszkaniowa XL – zakres taki sam jak w wariancie L, ale na wysokie sumy ubezpieczenia.


W formularzu kalkulatora Rankomat należy wpisać m.in. wartość nieruchomości, metraż i lokalizację. Każdy z tych czynników będzie miał wpływ na ostateczną cenę polisy.


Rankomat Podróż – jak kupić ubezpieczenie turystyczne?

Wykorzystując kalkulator online do zakupu polisy turystycznej możemy znaleźć ochronę już od 2,29 zł za dzień.
W porównywarce ubezpieczeń turystycznych wystarczy wskazać kontynent, kraj lub kraje, cel wyjazdu (wypoczynek, uprawianie sportu, praca fizyczna), początek i koniec ubezpieczenia i liczbę wyjeżdzających. Po chwili kalkulator wygeneruje oferty kilkunastu towarzystw.

Wybraną polisę turystyczną (podobnie jak OC czy mieszkaniową) możemy zamówić online, a jej potwierdzenie otrzymamy e-mailem.


Rankomat Życie – jak kupić ubezpieczenie na życie i zdrowie?

Ze względu na specyfikę produktu, jakim jest polisa życiowa, wystarczy tylko wypełnić formularz odpowiadając na kilka pytań i zamówić porównanie ofert.

Porównywarka ubezpieczeń na życie to w dalszym etapie spotkanie z agentem ubezpieczeniowym i ustalenie szczegółów polisy. Takie spotkanie nie zobowiązuje do zakupu ubezpieczenia.

Inaczej jest w przypadku ubezpieczenia zdrowotnego. Rankomat oferuje gotowe pakiety medyczne z podanymi cenami.


Rankomat NNW Szkolne – jak kupić ubezpieczenie dla dziecka?

Zakup szkolnej polisy dla dziecka jest możliwy już od 30 zł rocznie. Najpierw wybieramy z rankingu interesującą nas ofertę. Każda z nich zawiera ten sam zakres ochrony: trwały uszczerbek na zdrowiu, pobyt w szpitalu, koszty leczenia i rehabilitacji, wypadek śmiertelny. Po wybraniu oferty zostajemy przekierowani na stronę ubezpieczyciela i tam możemy sfinalizować zakup polisy NNW dla dziecka. Płatność odbywa się online.


Rankomat Finanse – jak wybrać kredyt?

Lokaty, konta, kredyt gotówkowy, samochodowy i hipoteczny – to wszystko można porównać i kupić również za pośrednictwem porównywarki rankomat.pl. Przed podjęciem decyzji i sprawdzeniem szczegółów ofert, warto zajrzeć do aktualnego rankingu. Co miesiąc prezentowany jest najkorzystniejszy produkt. Kalkulator kredytowy analizuje oferty od 5 do nawet 19 banków w zależności od rodzaju pożyczki. Ponad 50 ofert jest dostępnych online, a przed zakupem dowiadujemy się o całkowitym oprocentowaniu (RRSO) i zakresie udzielanego kredytu. Warto też sprawdzić jak działa kalkulator lokat i chwilówek na Rankomat Sowa Finansowa, gdzie możemy wybrać jedną z 28 ofert.


Rankomat Komórkomat – jak wybrać ofertę GSM?

Jeśli interesuje nas produkt GSM lub zakup samego telefonu, możemy porównać prawie 700 ofert. Wszystkie formalności załatwimy bezpośrednio z wybranym operatorem. Zadaniem porównywarki jest pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Porównywarka Komórkomat to także aktualne promocje operatorów na polskim rynku.


Porównywarka rankomat.pl w liczbach

Porównywarka Rankomat istnieje od 2008 r. i od tego czasu za jej pośrednictwem sprzedała ponad 1 000 000 samych polis. Każdy zakup wspomaga 200 doradców klienta. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie: ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa. Zaletą skorzystania z porównywarki Rankomat.pl jest gwarancja, że wszystkie wyświetlone oferty uwzględniają ostateczną cenę, aktualną na dzień kalkulacji. Wprowadzenie danych do formularza zajmuje tylko kilka minut, a dopasowane oferty zostają wyświetlone w ciągu 30 sekund. Jeśli zdecydujemy się na zakup polisy, trafi ona na naszą skrzynkę mailową w ciągu 15 minut.

Porównaj polisy OC/AC

Redakcja

Jako specjaliści z zakresu ubezpieczeń przygotowujemy jakościowe treści w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Wasze komentarze (17)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Redakcja Ubezpieczeniaonline.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Mariusz

2018-10-21 09:12:50

Skorzystałem z porównywarki Rankomat.pl w tym roku i jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o zakup bardzo taniego oc, u mojego agenta była cena droższa o 100 zł więc od teraz zostaje z rankomatem.

Patryk

2018-10-29 15:11:48

Dzięki rankomat zaoszczędziłem 200 zł w tym roku na swoim oc. Moim zdaniem najlepsze narzędzie oferujące tanie oc.

Bartek

2018-11-03 09:23:47

O Rankomacie dowiedziałem się od szwagra, który na swoim ubezpieczeniu samochodu bardzo dużo zaoszczędził. Sprawdziłem tą stronę i też sporo zaoszczedzilem w porównaniu do starej oferty mojego agenta. Polecam wszystkim sprawdzenie oferty oc na rankomat bo warto!

Basia

2018-11-11 16:05:20

Rankomat.pl umożliwił mi porównanie kilkunastu ofert ubezpieczeń samochodu bez odwiedzania strony ubezpieczycieli z czego jestem bardzo szczęśliwa. Wszystko fajnie podane, nawet taki laik jak ja mógł bez problemu kupić dla siebie ubezpieczenie. Na ubezpieczeniu nie zaoszczędziłam dużo bo 150 zł ale lepsze to niż nic :) Polecam wszystkim z czystym sumieniem porównywarkę rankomat. Pozdrawiam, Basia

Justyna

2018-11-12 12:05:02

Rankomat na ten moment jest najlepszą porównywarką OC na rynku. Mają najwięcej towarzystw i bardzo intuicyjny formularz. Julia nie mogę się z Tobą zgodzić bo ja porównywałam na stronach towarzystw i w rankomacie jest ta sama cena a w niektórych przypadkach lepsza więc proszę nie... Swego czasu ubezpieczałam wszystko przez agenta ubezpieczeniowego ale niestety w jego cenach były też jego prowizje więc z polecenia przeszłam na Rankomat.pl bo mogę sprawdzić wiele ofert w jednym miejscu bez wychodzenia z domu czy wypełniania kilkunastu formularzy u różnych towarzystw. Polecam porównywarkę ubezpieczeń Rankomat.pl Justyna z Leszna!

Piotr

2018-11-23 14:58:55

Pamiętam jak porównywarka ubezpieczeń Rankomat stawiała swoje pierwsze kroki ;) Od początku jestem stałym klientem Rankomatu bo dzięki nim mam co roku najlepszą ofertę na ubezpieczenie samochodu i mieszkania. Polecam wszystkim ofertę ubezpieczeń oferowaną przez rankomat.pl

Anonim

2019-01-20 13:07:53

Patrząc na komentarze żadnego majątku zescie nie zaoszczeszili

2003

2019-03-20 15:00:42

Żadna rewelacja.Mam prawko od 50 lat / 1968 rok / , żadnej stłuczki i wypadku , a składka jakbym jeździł od 10 lat.Po tylu latach powinienem płacić symboliczną składkę.

Jshift

2019-05-09 09:10:46

Rankomat najtańsze oc i nnw obliczył mi na 1100 pln a pzu Oc+acmini+nnw+asistancec za 1050 Nie polecam

PMan

2019-07-30 11:18:55

Do tej pory myślałem że Rankomat jest ok i często korzystałam ale ostatnio jestem bardzo rozczarowany, pomimo rezygnacji z polisy od 2 miesięcy nie mogę uzyskać żadnej informacji w sprawie, o zwrocie zapłaty nie wspominając, od takiej firmy wymaga się jednak lepszej obsługi klienta...

Ruben

2019-08-12 21:49:43

Przez błąd pracowników rankomat.pl posiadam dwa ubezpieczenia OC i pośrednik rankomat.pl nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności. Podczas dzwonienia na infolinię każdy z konsultantów podaje inne informacje na temat ubezpieczenia. Po pierwszej rozmowie stwierdzili że oddzwonią po weryfikacji, mimo iż czekałem na telefon 7 dni brak kontaktu ze strony firmy. Zdecydowanie nie polecam ponieważ przy popełnieniu błędu nie poczuwają się do odpowiedzialności. Korzystałem z rankomat.pl kilka lat do czasu popełnienia błędu przez nich jako pośrednika i po tej sytuacji odradzam każdemu korzystanie z tej niekompetentnej firmy.

Kasia

2019-10-07 20:08:37

Na rankomacie mają lepsze oferty na oc niż mój znajomy agent, który przekonywał mnie do przedłużenia polisy.

Lucyna piekarz

2019-10-20 09:58:45

Prowadzę salon kosmetyczny fryzjerski chcę godz ubezpieczyć od nieszczęśliwych wypadków t.j. zalanie pożar ubezpieczyć sprzęt. Proszę o informację. 512393481

javi

2020-09-19 17:33:58

co tam klijent sie liczy firmy ubezpieczeniowe zostawiaja poszkodowanego oplaca sie upespieczenie drogie i tak nikt sie nie przejmuje losem samochodu

Ewa

2021-01-11 13:45:37

Chciałam skorzystać z rankomatu aby ubezpieczyć mieszkania i samochód. Skontaktowałam się również dwukrotnie telefonicznie z konsultantką, która miała mi przesłać oferty na mojego maila. Ja sama też chciałam przesłać sobie propozycje ubezpieczeń. Niestety żadna poczta do mnie dnie dotarła mimo podania prawidłowego adresu. Sprawdziłam spam i też nic tam nie ma. Boję się, że polisa też nie dotrze...

Tobiasz

2022-09-14 11:16:17

Rankomat to bardzo fajna porównywarka z której korzystam od kilku dobrych lat. Obsługa bardzo pomocna. Mogę polecić z czystym sumieniem każdemu.

Pełka Edmund

2023-08-30 12:45:09

Witam kupując u was ub.sam.oc. miałem otrzymać 50 zł nagrody ,dzwoniłem w tej sprawie dwa razy zapewnialiscie ze otrzymam do tej pory nie otrzymałem?

4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia