Nota prawna

Informacje zawarte w naszym serwisie opracowywane są z największą starannością, rzetelnie, z poszanowaniem praw użytkowników i przy wykorzystaniu fachowej wiedzy twórców serwisu. Treści umieszczane w naszym serwisie mają charakter edukacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodekcu cywilnego. Decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych na stronach www.ubezpieczeniaonline.pl podejmowane są wyłącznie na odpowiedzialność użytkownika serwisu. Przed zawarciem jakiejkolwiek z opisywanych na łamach serwisu transakcji, każdy użytkownik portalu powinien sam określić jej charakterystykę, ryzyko, potencjalne korzyści i konsekwencje.

Treści i opinie - szczególnie w komentarzach użytkowników, informacjach prasowych i linkach zewnętrznych - nie zawsze są zgodne z opiniami Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o. o. Sp.k. i naszymi poglądami. Każdy Autor ma suwerenne prawo do umieszczania własnych opinii w swoich publikacjach.

Nasi Moderatorzy podejmują starania mające na celu jak najszybsze usuwanie wszelkich treści niezgodnych z Regulaminem. Korzystając z portalu, użytkownik zgadza się więc, że zamieszczone informacje zawierają poglądy i opinie ich autorów, a nie Ubezpieczenia online.pl Rankomat, administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami przez nich pisanymi). Administrator serwisu ponosi odpowiedzialność za treści w nim umieszczone wyłącznie w zakresie określonym przez bezwględnie obowiązujące przepisy prawa.

Kopiowanie i rozpowszechnianie w części lub w całości treści publikowanych na łamach Ubezpieczeniac online.pl Rankomat  Sp. z o.o. Sp. k. możliwe jest wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody serwisu, 
4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia