Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj
ubezpieczenie na życie

Wybierz cel ubezpieczenia

Ranking ubezpieczeń turystycznych

Dzięki wysiłkom naszych ekspertów powstał być może najrzetelniejszy ranking ubezpieczeń turystycznych w internecie. Przeanalizowali oni takie czynniki, jak: wysokość składki, dodatkowe świadczenia, liczba wyłączeń w ubezpieczeniu, proces likwidacji szkody. Zapoznanie się z rankingiem nie zwalnia jednak od porównania ubezpieczeń turystycznych drogą online.

1

Nationale-Nederlanden - Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne NN to wsparcie finansowe i praktyczna pomoc, które zmniejszają odczuwanie skutków przykrych zdarzeń w trakcie podróży. Zwrócimy Ci pieniądze, jeśli los zmusi Cię do odwołania lub skrócenia wykupionej wycieczki. W przypadku zachorowania na koronawirusa w trakcie podróży zagranicznej, pokryjemy koszty leczenia nawet do 1 mln zł i zaoferujemy praktyczną pomoc. Ubezpiecz się wygodnie online

2

AXA Assistance - Axa Assistance Daleko od Domu

Ubezpieczenie Axa Assistance Daleko od Domu można zawrzeć w trzech pakietach: Zdobywca, Podróżnik lub Urlopowicz. W zależności od charakteru wyjazdu oraz potrzeb, każdy ubezpieczający może znaleźć dla siebie odpowiednią ochronę. Ci najbardziej wymagający mogą liczyć na nielimitowaną sumę ubezpieczenia kosztów leczenia w pakiecie Zdobywca, co z pewnością wyróżnia produkt Axa Assistance.

3

TU Europa - ITravel

Ubezpieczenie ITravel to kompleksowa ochrona w podróży. Wybierz wariant odpowiedni dla siebie, w zależności od wysokości i zakresu ochrony, którą chcesz zostać objęty. Ochrona obejmuje pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa i transportu, choroby przewlekłe, pomoc w podróży, NNW, OC i wiele innych opcji.

4

Generali - Generali - Direct

Ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny towarzystwa Generali jest idealną ochroną dla osób, które szukają kompleksowej polisy. Ubezpieczyciel pokrywa koszty nawet do 800 tysięcy złotych. Ponadto istnieje możliwość rozszerzenia produktu o ryzyka związane z pasywnym udziałem w wydarzeniach związanych ze stanem wojennym oraz aktami terroru.

5

PZU - PZU Wojażer

PZU Wojażer to kompleksowe ubezpieczenie turystyczne przeznaczone dla osób wybierających się w podróż nie tylko zagraniczną, ale również krajową. Polisa zapewnia ochronę w razie zachorowania lub wypadku. Ubezpieczenie może wykupić zarówno Polak, jak i cudzoziemiec.

6

Warta - Travel - ubezpieczenie turystyczne

Sprawdzone ubezpieczenie dla podróżujących na wakacyjny wypoczynek i dla korzystających z uroków zimowych sportów. Szeroki zakres ubezpieczenia sprawi, że każdy, nawet wyjeżdżający do pracy za granicą, znajdzie odpowiednią ochronę dla siebie.

7

SIGNAL IDUNA - NNW RP, Ochrona dla obcokrajowców, Business

Pełna ochrona ubezpieczeniowa na wyjazd indywidualny, rodzinny lub grupowy. Podstawowe ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków i pomoc i ochronę prawną. Do takiej polisy dokupujemy dodatki, które będą nam potrzebne przy konkretnym wyjeździe, np. na narty za granicą.

8

Wiener - W podróży

Doskonała ochrona dla ceniących wypoczynek oraz dla uprawiających w czasie urlopu różnego typu dyscypliny sportowe. Klienci mają do wyboru 4 pakiety: Podróże i wypoczynek, Podróże i praca, Podróże i sport – amatorskie uprawianie sportów zimowych i wodnych oraz Podróże i sport – wyczynowe uprawianie sportów oraz uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

9

Allianz - Allianz Globtroter

Allianz Globtroter jest kompleksową ochroną dla osób, które mają w planach wyjazd turystyczny. Poza standardowymi wariantami, polisa obejmuje szereg dodatkowych ryzyk, niedostępnych w wielu towarzystwach. A

4
1
4
4
2
5

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia