Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
ubezpieczenie na życie

Wybierz cel ubezpieczenia

Ranking ubezpieczeń turystycznych

Dzięki wysiłkom naszych ekspertów powstał być może najrzetelniejszy ranking ubezpieczeń turystycznych w internecie. Przeanalizowali oni takie czynniki, jak: wysokość składki, dodatkowe świadczenia, liczba wyłączeń w ubezpieczeniu, proces likwidacji szkody. Zapoznanie się z rankingiem nie zwalnia jednak od porównania ubezpieczeń turystycznych drogą online.

1

TU Europa - ITravel

Ubezpieczenie ITravel to kompleksowa ochrona w podróży. Wybierz wariant odpowiedni dla siebie, w zależności od wysokości i zakresu ochrony, którą chcesz zostać objęty. Ochrona obejmuje pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa i transportu, choroby przewlekłe, pomoc w podróży, NNW, OC i wiele innych opcji.

2

AXA Assistance - Axa Assistance Daleko od Domu

Ubezpieczenie Axa Assistance Daleko od Domu można zawrzeć w trzech pakietach: Zdobywca, Podróżnik lub Urlopowicz. W zależności od charakteru wyjazdu oraz potrzeb, każdy ubezpieczający może znaleźć dla siebie odpowiednią ochronę. Ci najbardziej wymagający mogą liczyć na nielimitowaną sumę ubezpieczenia kosztów leczenia w pakiecie Zdobywca, co z pewnością wyróżnia produkt Axa Assistance.

3

Generali - Generali - Direct

Ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny towarzystwa Generali jest idealną ochroną dla osób, które szukają kompleksowej polisy. Ubezpieczyciel pokrywa koszty nawet do 800 tysięcy złotych. Ponadto istnieje możliwość rozszerzenia produktu o ryzyka związane z pasywnym udziałem w wydarzeniach związanych ze stanem wojennym oraz aktami terroru.

4

PZU - PZU Wojażer

PZU Wojażer to kompleksowe ubezpieczenie turystyczne przeznaczone dla osób wybierających się w podróż nie tylko zagraniczną, ale również krajową. Polisa zapewnia ochronę w razie zachorowania lub wypadku. Ubezpieczenie może wykupić zarówno Polak, jak i cudzoziemiec.

5

Warta - Travel - ubezpieczenie turystyczne

Sprawdzone ubezpieczenie dla podróżujących na wakacyjny wypoczynek i dla korzystających z uroków zimowych sportów. Szeroki zakres ubezpieczenia sprawi, że każdy, nawet wyjeżdżający do pracy za granicą, znajdzie odpowiednią ochronę dla siebie.

6

SIGNAL IDUNA - NNW RP, Ochrona dla obcokrajowców, Business

Pełna ochrona ubezpieczeniowa na wyjazd indywidualny, rodzinny lub grupowy. Podstawowe ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków i pomoc i ochronę prawną. Do takiej polisy dokupujemy dodatki, które będą nam potrzebne przy konkretnym wyjeździe, np. na narty za granicą.

7

Wiener - W podróży

Doskonała ochrona dla ceniących wypoczynek oraz dla uprawiających w czasie urlopu różnego typu dyscypliny sportowe. Klienci mają do wyboru 4 pakiety: Podróże i wypoczynek, Podróże i praca, Podróże i sport – amatorskie uprawianie sportów zimowych i wodnych oraz Podróże i sport – wyczynowe uprawianie sportów oraz uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

8

AXA - ubezpieczenie turystyczne Travel

Doskonały wybór dla internautów i tych, którzy cenią sobie szybkość i mobilność zakupów. Wypełniamy formularz w niespełna minutę, płacimy online, a polisę otrzymujemy na maila (plus numer polisy SMS-em).

9

Aviva - W Podróży

Jeśli wybieracie się na wyjazd w góry lub na wypoczynek pod palmami, polisa w Avivie zagwarantuje m.in. zwrot kosztów na wizyty lekarskie, zabiegi ambulatoryjne, leczenie w szpitalu, a nawet akcji ratowniczej w górach i na morzu.

10

Allianz - Allianz Globtroter

Allianz Globtroter jest kompleksową ochroną dla osób, które mają w planach wyjazd turystyczny. Poza standardowymi wariantami, polisa obejmuje szereg dodatkowych ryzyk, niedostępnych w wielu towarzystwach. A

786893
8
4
2
9
6
0

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia
Słownik ubezpieczeniowy