Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
ubezpieczenie na życie

Wybierz cel ubezpieczenia

Ranking ubezpieczeń turystycznych

Dzięki wysiłkom naszych ekspertów powstał być może najrzetelniejszy ranking ubezpieczeń turystycznych w internecie. Przeanalizowali oni takie czynniki, jak: wysokość składki, dodatkowe świadczenia, liczba wyłączeń w ubezpieczeniu, proces likwidacji szkody. Zapoznanie się z rankingiem nie zwalnia jednak od porównania ubezpieczeń turystycznych drogą online.

1

AXA - ubezpieczenie turystyczne Travel

Doskonały wybór dla internautów i tych, którzy cenią sobie szybkość i mobilność zakupów. Wypełniamy formularz w niespełna minutę, płacimy online, a polisę otrzymujemy na maila (plus numer polisy SMS-em).

2

Warta - Travel - ubezpieczenie turystyczne

Sprawdzone ubezpieczenie dla podróżujących na wakacyjny wypoczynek i dla korzystających z uroków zimowych sportów. Szeroki zakres ubezpieczenia sprawi, że każdy, nawet wyjeżdżający do pracy za granicą, znajdzie odpowiednią ochronę dla siebie.

3

SIGNAL IDUNA - NNW RP, Ochrona dla obcokrajowców, Business

Pełna ochrona ubezpieczeniowa na wyjazd indywidualny, rodzinny lub grupowy. Podstawowe ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków i pomoc i ochronę prawną. Do takiej polisy dokupujemy dodatki, które będą nam potrzebne przy konkretnym wyjeździe, np. na narty za granicą.

4

Gothaer - W podróży

Doskonała ochrona dla ceniących wypoczynek oraz dla uprawiających w czasie urlopu różnego typu dyscypliny sportowe. Klienci mają do wyboru 4 pakiety: Podróże i wypoczynek, Podróże i praca, Podróże i sport – amatorskie uprawianie sportów zimowych i wodnych oraz Podróże i sport – wyczynowe uprawianie sportów oraz uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

5

Aviva - W Podróży

Jeśli wybieracie się na wyjazd w góry lub na wypoczynek pod palmami, polisa w Avivie zagwarantuje m.in. zwrot kosztów na wizyty lekarskie, zabiegi ambulatoryjne, leczenie w szpitalu, a nawet akcji ratowniczej w górach i na morzu.

6

TU Europa - Travel World - ubezpieczenie na podróż

Ubezpieczenie podróżne w trzech, internetowych krokach. Wybierasz pakiet ochrony, który najlepiej pasuje do twojego wyjazdu, kupujesz i cieszysz się ochroną. Koszty leczenia pokrywane są do kwoty od 15 tys. euro do nawet 100 tys. euro.

7

Aegon - Aegon TRAVEL Pomoc w podróży

Aegon TRAVEL - Pomoc w podróży – ubezpieczenie turystyczne. W każdym miejscu na świecie, niezależnie od tego, jakie okoliczności zakłóciły Twoją podróż, możesz liczyć na nasze wsparcie.

720980
7
7
7
0
4
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia
Słownik ubezpieczeniowy