Chcesz żebyśmy znaleźli dla Ciebie
najtańsze ubezpieczenie?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 12 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Zamknij

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania? Wypełnij formularz
- nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imię:

Telefon kontaktowy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody

Dziękujemy.

Ubezpieczenie mieszkania i domu w 12 Towarzystwach!

 • Ubezpieczysz także dom w budowie
 • Polisy mieszkaniowe porównasz w 3 minuty
 • Możesz włączyć do ubezpieczenia także kota lub psa
 • Tu znajdziesz też ubezpieczenie dla mieszkania na kredyt

Porównaj oferty ubezpieczeń!

Poniżej prezentujemy listę najczęściej zadawanych pytań o ubezpieczeniu nieruchomości. Dowiedz się na skróty, jak skutecznie chronić dom i mieszkania z porównywarki ubezpieczeniaonline.pl.

Czytaj więcej

Jak ubezpieczyć dom?

Do zakupu ubezpieczenia domu potrzebny jest szacunek jego wartości rynkowej oraz wyposażenia, jeśli zależy Ci również na ochronie mienia ruchomego. To, ile wart jest dom oraz jaką sumę wskażesz przy zakupie polisy, będzie jednocześnie sumą ubezpieczenia. To znaczy, że w sytuacji, gdy dojdzie do szkody całkowitej (np. w wyniku pożaru), możesz otrzymać odszkodowanie właśnie o takiej wysokości. Dlatego bardzo ważne jest, żebyś dobrze oszacował rzeczywistą wartość domu. Wśród ofert ubezpieczeń mieszkaniowych znaleźć możesz ochronę zarówno dla zamieszkałego domu, jak i tego, który jest dopiero na etapie budowy. Ubezpieczenie mieszkaniowe umożliwia również zakup polisy dla domu pod kredyt.

Jak ubezpieczyć mieszkanie?

Przy zakupie ubezpieczenia mieszkania koniecznie zastanów się nad tym, jakie sytuacje stanowią największe zagrożenie dla nieruchomości, jaką chcesz ubezpieczyć. Mieszkanie na parterze powinno zostać zabezpieczone na wypadek powodzi oraz kradzieży z włamaniem. Na wyższych piętrach ochrona na wypadek powodzi może nie być potrzebna. Sam decydujesz o tym, jaką ochronę wybierzesz, dlatego warto wybrać te ryzyka, które rzeczywiście stanowią zagrożenie. Ważna jest również wartość mieszkania – oszacuj ją precyzyjnie, by nie przepłacić za polisę oraz uniknąć niedoszacowania. W chwili, gdy dojdzie do szkody całkowitej, otrzymasz maksymalną kwotę świadczenia, która powinna w pełni pokryć zaistniałe straty. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania dowiesz się z pomocą porównywarki ubezpieczeniowej – dzięki niej dotrzesz do najciekawszych i najbardziej korzystnych ofert.

Jakie ubezpieczenie nieruchomości do kredytu hipotecznego?

Banki wymagają od kredytobiorców tylko podstawowego ubezpieczenia nieruchomości. Taką polisę dla domu czy mieszkania znajdziesz niemal w każdym TU. Warto wiedzieć, że nie musisz zgadzać się na ofertę banku, możesz samodzielnie poszukać dobrego ubezpieczenia dla swojego domu czy mieszkania. Wykupując polisę mieszkaniową samodzielnie, możesz też rozszerzyć jej zakres o wybrane ryzyka i np. objąć ochroną także wyposażenie nieruchomości (podstawowa polisa mieszkaniowej najczęściej tego nie obejmuje). Rozszerzone ubezpieczenie nieruchomości zwykle jest niewiele droższe od podstawowej wersji polisy, a ochrona jest dużo większa. Przy wyborze dobrego ubezpieczenie nieruchomości na kredyt, kieruj się jednak nie tylko ceną i zakresem ochrony, ale sprawdź także zasady działania polisy w dokumencie OWU – w każdym TU są one nieco inne.

Co ubezpieczyć w domu?

Ubezpieczenie domu w swoim podstawowym zakresie obejmuje ochroną najczęściej mury oraz elementy stałe nieruchomości. Część towarzystw ubezpieczeniowych umożliwia również ochronę garażu, piwnicy oraz stałych elementów całej posesji. Pomyśl również o tym, czy chcesz ubezpieczyć wartościowe przedmioty w domu – np. biżuterię, zwierzęta domowe, elektronikę lub inne sprzęty. Wybierz te umowy dodatkowe, które odpowiadają Twoim realnym potrzebom. Możesz zdecydować się na jedną umowę dodatkową, jak i kilka różnych opcji. Najbardziej korzystnym rozwiązaniem jest ochrona All Risk, która chroni na wypadek niemalże wszystkich ryzyk. Jeśli nie jesteś pewien swojej decyzji, skorzystaj z pomocy porównywarki ubezpieczeń online, która pokaże Ci wiele bardzo atrakcyjnych ofert i ułatwi kontakt z agentem w celu zawarcia umowy.

Co ubezpieczyć w mieszkaniu?

Ubezpieczenie mieszkania może zapewniać Ci podstawową ochronę, jak i odpowiednio rozbudowaną, obejmującą powódź, przepięcia elektryczne oraz elementy wyposażenia mieszkania. Warto rozważyć również ochronę OC w życiu prywatnym, która pomoże, gdy dojdzie u Ciebie do strat wyrządzonym sąsiadom (np. awaria pralki i zalanie mieszkania). Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest pakiet Home Assistance, który zapewnia pomoc fachowców w chwili, gdy dojdzie do szkody. Dzięki temu unikniesz poszukiwań elektryka, hydraulika czy ślusarza. Ubezpieczenie mieszkania powinno być jak najbardziej dopasowane do Twojej nieruchomości oraz Twoich preferencji. Zastanów się zatem dobrze nad tym, co chciałbyś zabezpieczyć i poszukaj oferty (pomoże Ci porównywarka online), która będzie najbardziej dopasowana.

Co obejmuje ubezpieczenie nieruchomości?

Ubezpieczenie nieruchomości może oferować ochronę podstawową i rozszerzoną, która oznacza bardziej spersonalizowane rozwiązanie. W skład polisy wchodzić może nieruchomości, ale i elementy wchodzące w jej skład – np. altana ogrodowa, garaż czy piwnica. Polisa może objąć ochroną również domek letniskowy, warsztat, basen oraz inne ważne dla Ciebie części Twojej nieruchomości. Pamiętaj, że ochroną mogą zostać również objęte Twoje zwierzęta domowe – rasowe psy, koty, papugi czy rybki akwariowe. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych oferuje bardzo korzystne warunki i elastyczne rozwiązania, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zanim jednak podpiszesz umowę, porównaj dostępne rozwiązania z pomocą porównywarki ubezpieczeniowej. Dzięki temu zaoszczędzisz i dotrzesz do najlepszych dostępnych ubezpieczeń.

Nationale-Nederlanden - Ubezpieczenie domu i mieszkania

 • dla właścicieli, najemców i wynajmujących
 • do wyboru dodatkowe opcje, np. ubezpieczenie od kradzieży i OC
 • wsparcie specjalistów po szkodzie np. hydraulik, elektryk
 • składka już od 75 zł rocznie

TU Europa - Własny kąt

 • do 10% zniżki przy ubezpieczeniu nieruchomości od kradzieży za zabezpieczenia przeciwkradzieżowe
 • możliwość rozszerzenia o OC wynajmującego lub lokatora
 • możliwość rozszerzenia o Asystę prawną (wsparcie prawnika w przypadku konfliktu prawnego, np. z sąsiadami)
 • dodatkowo ochrona Pet Assistance (zorganizowanie pomocy dla psa lub kota)

Inter Polska - Inter Lokum

 • ochrona za zalanie nieruchomości także w przypadku pozostawienia otwartych okien lub drzwi
 • odszkodowanie obliczane na podstawie wartości odtworzeniowej niezależnie od wieku budynku
 • ubezpieczenie obejmuje także pożar spowodowany niewyłączeniem żelazka, kuchenki czy niewygaszeniem kominka
 • ubezpieczenie domku letniskowego lub nagrobka w ramach jednej polisy mieszkaniowej

Link4 - Dom

 • ubezpieczenie także dla mieszkania/domu w budowie
 • w ramach Home Assistance pomoc hydraulika, elektryka, ślusarza i innych fachowców
 • możliwość objęcia ubezpieczeniem również domu letniskowego
 • w ofercie także polisy dla najemców

Generali - Generali, z myślą o domu i rodzinie

 • ubezpieczenie nawet na wypadek szkód spowodowanych ewidentnym zaniedbanie, np. niewyłączeniem żelazka
 • ubezpieczenie może obejmować Pakiet medyczny
 • ubezpieczenie nieruchomości na wypadek katastrofy budowlanej
 • odszkodowanie także przy braku przeglądów instalacji

Proama - Ubezpieczenie domu i mieszkania

 • ubezpieczenie mieszkania pod kredyt
 • możliwość wyboru zakresu ochrony OC w życiu prywatnym: Polska, Europa, cały świat
 • limit ochrony na ryzyko graffiti do 10 000 zł
 • ochrona na wypadek szkód wyrządzonych przez zwierzęta (np. kunę) do 5000 zł

PZU - Dom

 • ochrona na wypadek 18 zdarzeń losowych w podstawowym zakresie ochrony ubezpieczenia
 • ubezpieczenie także na wypadek szkód spowodowanych rażącym niedbalstwem, np. niewyłączeniem żelazka
 • ubezpieczenie na wypadek wyłudzenia gotówki (od osób powyżej 65 roku życia lub dziecka do 13 roku życia) w wariancie Od Wszystkich Ryzyk
 • przy ubezpieczeniu OC w życiu prywatnym odszkodowanie do 10 000 zł za szkody wyrządzone przez dziecko

Wiener - Pakiet 4 KĄTY

 • ubezpieczenie dla budynków w budowie i przebudowie
 • możliwość ubezpieczenia mienia specjalnego (biżuteria, broń, zbiory kolekcjonerskie)
 • ubezpieczenie dla najemcy – ochrona rzeczy w najmowanym mieszkaniu wraz z Home Assistance (pomoc fachowca w razie awarii)
 • ubezpieczenie nagrobka

Uniqa - Twój dom plus

 • możliwość rozszerzenia polisy o ochronę domu letniskowego na terenie ROD
 • OC w życiu prywatnym na wypadek szkód, które wyrządzisz innym osobom podczas wyczynowego uprawiania sportów
 • OC dla najemców obejmuje szkody, które wyrządzisz w miejscu ubezpieczenia
 • ochrona finansowa zwierząt domowych (psy i koty) od nieszczęśliwych wypadków, zaginięcia lub kradzieży

MTU - Mieszkaj z mtu24.pl

 • ochrona od powodzi i przepięcia w podstawowej polisie
 • ubezpieczenie wyposażenia od ognia i kradzieży dla najemców
 • ubezpieczenie OC w życiu prywatnym nawet do 100 000 zł
 • ubezpieczenie nagrobka

Benefia - Benefia Rodzina III

 • budynki i budowle na posesji domu dostępne w podstawowym wariancie;
 • możesz ubezpieczyć mienie firmowe przechowywane w domu lub mieszkaniu
 • ubezpieczenie domu na wypadek katastrofy budowlanej
 • polisa może obejmować szkody wyrządzone podczas przeprowadzki

Allianz - Mój dom

 • możliwość ubezpieczenie także niezamieszkiwanej nieruchomości
 • ubezpieczenie także, gdy zapomnisz wyłączyć żelazko i doprowadzi to do pożaru
 • naprawa RTV, AGD, PC i pomoc ślusarza w ramach Home Assistance
 • ubezpieczenie nieruchomości również od Kradzieży zwykłej

FAQ - najczęściej zadawane pytania o ubezpieczenie mieszkania i domu

Czy cena nieruchomości ma wpływ na wysokość polisy?

Tak. To właśnie od wartości nieruchomości zależy cena polisy mieszkaniowej – im wyższa, tym więcej zapłacisz za ubezpieczenie. Każda polisa wyceniana jest indywidualnie, lecz ubezpieczyciele biorą pod uwagę nie tylko wartość mienia, ale także lokalizację nieruchomości, ryzyko wystąpienia szkód (np. polisa dla domu o konstrukcji palnej zwykle jest droższa), ilość osób ją zamieszkujących, w tym osób pełnoletnich, ilość szkód, jakie miały miejsce w nieruchomości w poprzednich latach oraz zakres ochrony – to wszystko składa się na cenę ubezpieczenia. A jeśli wykupujesz polisę mieszkaniową wraz z ochroną mienia ruchomego (wyposażenia), na cenę ubezpieczenia będzie miała wpływ także wartość tych przedmiotów – im więcej warte jest mienie ruchome, tym zwykle wyższa jest składka.

Czy w porównywarce znajdę najtańszą polisę mieszkaniową?

Tak, porównywarka ubezpieczeń nieruchomości szybko pokaże Ci nawet 50 ofert różnych TU – wraz z cenami, które z łatwością ze sobą porównasz i znajdziesz najtańszą polisę mieszkaniową. Lecz przy wyborze dobrego ubezpieczenia dla domu czy mieszkania nie kieruj się tylko ceną. Ważny jest także zakres ochrony oraz zasady działania ochrony ubezpieczeniowej zapisane w dokumencie OWU – w każdym TU są one nieco inne. Te aspekty również szybko i łatwo sprawdzisz w kalkulatorze ubezpieczeń nieruchomości online. W porównywarce możesz też od razu kupić wybraną przez siebie polisę mieszkaniową – za składkę zapłacisz za pomocą jednej z kilku bezpiecznych płatności online, a wszelkie dokumenty do polisy mieszkaniowej otrzymasz na swój e-mail. Kalkulator ubezpieczeń nieruchomości jest bardzo prosty w obsłudze.

Od czego zależy wysokość składki za ubezpieczenie domu?

Wysokość składki zależy przede wszystkim od wartości domu. Jeśli wykupujesz podstawowe ubezpieczenie nieruchomości – tylko dla murów i stałych elementów – istotna będzie wartość rynkowa domu. A jeśli wykupujesz ubezpieczenie nieruchomości wraz z mieniem ruchomym (wyposażeniem), na cenę polisy będzie miała wypływ także wartość tego wyposażenia. Oprócz tego ubezpieczyciele przy wycenie biorą pod uwagę: lokalizacje nieruchomości, ryzyko wystąpienia szkód, ilość osób zamieszkujących nieruchomość, wiek lokatorów, ilość szkód z przeszłości oraz zakres polisy mieszkaniowej. Wysokość składki na ubezpieczenie domu może podwyższyć palna konstrukcja budynku oraz ulokowanie na terenach zalewowych. Składkę jednak można także obniżyć, m.in. wykupując polisę mieszkaniową na 3 lata z góry (wiele TU oferuje wówczas zniżkę) lub montując w domu zabezpieczenia własne, tj. kamery czy rolety antywłamaniowe (przy ubezpieczeniu na wypadek kradzieży z włamaniem).

Od czego zależy wysokość składki za ubezpieczenie mieszkania?

Wysokość składki na ubezpieczenie mieszkania zależy przede wszystkim od wartości rynkowej mieszkania. Na cenę ma też wpływ wartość elementów stałych, a także – jeśli wykupujesz polisę mieszkaniową wraz z ochroną mienia ruchomego – wartość wyposażenia. Przy wycenie ubezpieczenie mieszkania TU biorą także pod uwagę, ryzyko wystąpienia szkód w mieszkaniu, np. ubezpieczenie dla mieszkania ulokowanego na parterze może być droższe niż takiego, które znajduje się na 3. piętrze, bo ryzyko powodzi i kradzieży z włamaniem jest większe. Znaczenie ma także ilość osób zamieszkujących nieruchomość oraz ich wiek – jeśli w nieruchomości obecne są dzieci lub zamieszkuje ją wiele osób, składka może być nieco wyższa. Cenę ubezpieczenia mieszkania może też obniżyć lub podwyższyć ilość szkód z przeszłości. Na wysokość składki wpływa oczywiście także zakres ochrony – im szerszy, tym zwykle cena jest wyższa.

Jak długo trwa zakup polisy mieszkaniowej w porównywarce online?

Zakup polisy mieszkaniowej w porównywarce online to bardzo szybki i prosty proces. W zaledwie 3 minuty kalkulator pokaże Ci nawet 50 ofert różnych TU, wraz cenami i zakresem ochrony. A jeśli wśród nich wytypujesz już najlepszą polisę mieszkaniową dla siebie, zakup ubezpieczenia to już tylko kilka kroków: klikasz „kup online”, uzupełniasz brakujące dane, płacisz za składkę za pomocą jednej z kilku bezpiecznych metod płatności online, czekasz na potwierdzenie oraz dokumenty do polisy mieszkaniowej, które zostaną wysłane na Twój adres e-mail, i gotowe! Polisa mieszkaniowa kupiona online zwykle działa już od następnego dnia – po zaksięgowaniu wpłaty za składkę. Zakup polisy mieszkaniowej w porównywarce online trwa koło 10 minut – to prawdopodobnie najszybsze rozwiązanie z możliwych.

Kiedy mogę zmienić warunki ubezpieczenia nieruchomości?

Zakres ochrony swojej polisy mieszkaniowej możesz zmienić w dowolnym momencie, jeśli np. dojdziesz do wniosku, że zakres ochrony, który wybrałeś jest dość wąski i chciałbyś mieć większe zabezpieczenia, np. na wypadek kradzieży z włamaniem, wystarczy skontaktować się z TU i dokupić taki dodatek do polisy mieszkaniowej. W dowolnym momencie możesz zmienić także sumę ubezpieczenia – jeśli Twoja nieruchomość jest teraz więcej warta niż w momencie zakupu polisy mieszkaniowej (bo np. przeprowadziłeś generalny remont), zrób to koniecznie, bo od tego zależy odpowiednia wysokość odszkodowania w razie szkody. Jeśli sprzedajesz swoją nieruchomość, też należy zgłosić się do ubezpieczyciela, TU rozwiąże wówczas umowę ubezpieczenia z chwilą sprzedaży mieszkania lub przepisze umowę na nabywcę. Niektóre warunki ubezpieczenia nieruchomości są stałe i nie można ich zmienić – wszelkie zasady dotyczące tego zagadnienia znajdziesz w dokumencie OWU.

Czy mogę ubezpieczyć dom i mieszkanie w porównywarce jako najemca?

Tak, wiele TU ma polisy mieszkaniowe dla najemców w swojej ofercie. Wystarczy przy wypełnianiu danych w kalkulatorze, w miejscu formy własności, zaznaczyć opcję „umowa najmu”. Takie ubezpieczenie nieruchomości zawiera zwykle pakiet OC w życiu prywatnym, który chroni Cię na wypadek szkód wyrządzonych osobom trzecim, np. sąsiadom czy właścicielowi nieruchomości. W ramach polisy mieszkaniowej dla najemcy możesz też chronić swoje mienie przechowywane w najmowanej nieruchomości – od Ciebie zależy w jakim zakresie Twoje mienie będzie chronione. Możesz ubezpieczyć je w podstawowej wersji polisy mieszkaniowej – zwykle na wypadek około 20 zdarzeń losowych t.j. pożar, wybuch, dym i sadza, zalanie, huragan itp., a także na wypadek kradzieży z włamaniem, powodzi czy przepięcia. TU oferują też najemcom pakiet Home Assistance, czyli bezpłatną pomoc fachowców w razie awarii, np. hydraulika, ślusarza czy elektryka – to może okazać się bardzo przydatne.

Ile kosztuje najtańsza polisa mieszkaniowa z porównywarki?

Najtańszą polisę mieszkaniową znajdziesz w porównywarce już za ok. 70 zł rocznie. Nie kieruj się jednak tylko ceną ubezpieczenia nieruchomości, bardzo ważny jest także zakres ochrony oraz zasady działania polisy mieszkaniowej zapisane w OWU. Jeśli zależy Ci na niskiej cenie ubezpieczenia nieruchomości, możesz wykupić je na 2 lub 3 lata z góry – wiele TU nalicza wówczas zniżki. Przy ubezpieczeniu nieruchomości na wypadek kradzieży z włamaniem, mniej zapłacisz też za składkę jeśli zainstalujesz w nieruchomości tzw. „zabezpieczenia własne”, np. kamerę. Pamiętaj: pod wyjątkowo niską ceną polisy mieszkaniowej mogą kryć się jakieś niekorzystne warunki – sprawdź je, uważnie czytając OWU dołączane do ubezpieczenia nieruchomości.

Jak zapłacić za polisę mieszkaniową online?

Jeśli kupujesz polisę mieszkaniową online, w porównywarce ubezpieczeń nieruchomości, za składkę wygodnie i szybko zapłacisz online. Do wyboru masz kilka bezpiecznych opcji płatności internetowych: szyfrowaną płatność online, szybki przelewem, płatność kartą, blikiem i przelew tradycyjny. Po uiszczeniu opłaty otrzymasz e-mail z potwierdzeniem płatności za polisę mieszkaniową. Kupując polisę mieszkaniową online, możesz też zapłacić za nią w ratach lecz wówczas należy liczyć się za zapłacenie łącznie większej kwoty za całe ubezpieczenie. Liczba rat zależy od wybranej długości trwania umowy. Przy zakupie polisy mieszkaniowej rocznej możliwa jest płatność z góry lub w 2 ratach. Przy polisach 3-letnich dostępna jest płatność z góry oraz w 3 lub 6 ratach. Jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz też w kalkulatorze polis mieszkaniowych kliknąć przycisk „ZAMÓW ROZMOWĘ” i porozmawiać z konsultantem.

Jak kupić polisę w porównywarce?

Zakup polisy mieszkaniowej w porównywarce jest bardzo prosty i szybki. Najpierw należy wpisać wszelkie dane dotyczące nieruchomości, tj. metraż, lokalizacja, wartość, liczba lokatorów, rodzaj własności, ilość szkód w poprzednich latach itp. oraz wybrać zakres ochrony ubezpieczeniowej. W kolejnym kroku otrzymasz listę ofert z różnych TU, wraz z cenami i zakresem ochrony, które możesz łatwo ze sobą porównać. Kliknij przycisk „Kup online” przy polisie mieszkaniowej, która jest według Ciebie najlepsza, kalkulator przekieruje Cię do kwestionariusza, w którym należy uzupełnić brakujące dane. Następnie wybierasz formę płatności online za składkę ubezpieczeniową, opłacasz ją i czekasz na potwierdzenie e-mailem. W mailu otrzymasz też wszelkie niezbędne dokumenty do polisy mieszkaniowej. Ubezpieczenie nieruchomości kupione online zwykle działa już od następnego dnia – po zaksięgowaniu wpłaty.

Przeczytaj poradniki dotyczące ubezpieczeń nieruchomości

Ubezpieczenie na wypadek wybuch gazu

Ubezpieczenie na wypadek wybuchu gazu powinien rozważyć każdy właściciel nieruchomości. Wybuch...

Czy warto brać kredyt hipoteczny? A może lepszy wynajem?

Kiedy chcemy zakupić mieszkanie lub dom, najczęściej sięgamy po kredyt hipoteczny. Sprawdzamy,...

Ubezpieczenie mienia - co warto wiedzieć?

Drogocenne sprzęty czy meble mogą ulec zniszczeniu w wyniku pożaru lub zostać skradzione. Możesz...
4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia