Allianz - Ubezpieczenia komunikacyjne

6 miejsce w rankingu ubezpieczeń komunikacyjnych

Allianz

Średnia ocena: 4.10

Dziękujemy za oddanie głosu.

Od 2 lipca 2022 roku Aviva i Allianz połączyły się w Polsce pod jedną marką – Allianz. To obecnie jeden z wiodących ubezpieczycieli na świecie, obsługujący 126 mln klientów w ponad 70 krajach. Allianz szczyci się szybką obsługą klienta i bezproblemową likwidacją szkód. W tym towarzystwie można znaleźć zarówno pojedyncze produkty ubezpieczeniowe, jak i pakiety ochronne w atrakcyjnych cenach.

Allianz to jedna z wiodących grup ubezpieczeniowych na świecie. Działa w ponad 70 krajach i przez lata zgromadziła wokół siebie ponad 120 milionów klinetów. W lipcu 2023 roku Allianz połączył się z dotychczasową Avivą i od tamtej pory obsługuje również klientów tej firmy. Równie bogata jak historia i tradycja firmy, jest oferta towarzystwa. Dlaczego warto kupić OC samochodu właśnie w Allianz?

 • W Allianz pakiet "Mój samochód" dostępny jest w 4 zróżnicowanych wariantach. Możesz dopasować ochronę do swoich potrzeb i możliwości finansowych.
 • W każdym pakiecie ubezpieczenia samochodu dostępna jest ochrona prawna (przydatna gdy dochodzi do sporów prawnych na tle ubezpieczeń komunikacyjnych).
 • Jeśli dojdzie do szkody specjaliści z Allianz wycenią ją nawet w dwie godziny.
 • Towarzystwo oferuje atrakcjny zakres ubezpieczenia samochodu elektrycznego (ochronę wyposażenia ładowania czy baterii).

 

Sprawdź cenę

Powrót do rankingu
                
4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia