Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Gefion Insurance - Ubezpieczenia samochodów

5 miejsce w rankingu ubezpieczeń komunikacyjnych

Gefion Insurance

Średnia ocena: 4.06

Dziękujemy za oddanie głosu.

SKUTECZNE WYPOWIEDZENIE UMOWY OC W GEFION

Chcesz szybko wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC w Gefion?

Użyj poniższego przycisku lub wydrukuj czysty wzór wypowiedzenia, który znajdziesz tutaj.

Otrzymany dokument wyślij, korzystając z jednej z poniższych metod:

Uwaga!

Masz polisę Gefion kupioną przez Internet bądź u Agenta? Zadzwoń jak najszybciej na infolinię rankomat.pl pod nr. 22 270 00 36, aby uzyskać bezpłatną pomoc w związku z zaprzestaniem sprzedaży i odnowień polis Gefion.

 
Działalność biznesowa firmy Gefion Insurance A/S została wstrzymana. Oznacza to, że polisy tego towarzystwa ubezpieczeniowego nie będą sprzedawane i wznawiane. Tym samym umowy zawarte z Ubezpieczycielem nie zostaną przedłużone.

W związku z zaistniałą sytuacją rankomat.pl uruchomił dedykowaną infolinię, na której mogą Państwo uzyskać pomoc dotyczącą zaistniałej sytuacji i możliwych scenariuszy jej rozwoju. Infolinia dostępna jest w godzinach: poniedziałek - piątek 9:00 - 21:00 pod numerem telefonu 22 270 00 36.

Po godzinach pracy infoliniiprosimy o kontakt mailowy pod adresem: obsluga@rankomat.pl

Stanowisko w tej sprawie zajęła już Komisja Nadzoru Finansowego.

Sprawdź komunikat

Poniżej znajduje się także pismo polskiego przedstawiciela firmy Gefion. Polins sp. z o. o. potwierdza w nim wstrzymanie wznowień polis oraz sprzedaży nowych.

Pismo przedstawiciela

Pamiętaj o własnoręcznym podpisie. Bez tego podpisu towarzystwo ubezpieczeniowe nie zaakceptuje wysłanego wypowiedzenia.


Duńska firma ubezpieczeniowa, działająca na terenie wielu krajów Unii Europejskiej. Produkty Gefion Insurance dostępne są od niedawna w Polsce w wybranych multiagencjach oraz w internetowej porównywarce ubezpieczeń. Polskim przedstawicielem towarzystwa jest firma Polins.

OC w Gefion Insurance

Zakres ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych regulowany jest ustawą z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Oznacza to, że w każdym towarzystwie ubezpieczony zostaje objęty dokładnie taką samą ochroną. Jeśli więc zdecyduje się na zakup polisy w Gefion Insurance może mieć pewność gwarantowanej ustawą ochrony.

Porównaj ubezpieczenia OC/AC

Gefion uznaje również zniżki za bezszkodową jazdę. Kierowca z nieskazitelną historią ubezpieczeniową ma więc możliwość zakupu polisy OC w Gefion Insurance ze zniżką do 60%.
 

Ubezpieczenie Autopomoc w Gefion Insurance

Gefion posiada w swojej ofercie dodatkowy produkt ubezpieczeniowy, dostępny dla wszystkich klientów, którzy zdecydowali się na zakup obowiązkowego OC w tym towarzystwie. To ubezpieczenie działające na zasadzie standardowego assistance. W ramach polisy kierowca może skorzystać z usług pomocowych takich jak:

 • zorganizowanie i pokrycie kosztów holowania auta, unieruchomionego po zdarzeniu drogowym;

 • holowanie do najbliższego warsztatu (max. 50 km od miejsca, w którym auto zostało unieruchomione);

Na pomoc może liczyć zarówno ubezpieczony (właściciel pojazdu), jak i kierowca, który w trakcie zdarzenia kierował autem.
 

OC graniczne w Gefion Insurance

Towarzystwo umożliwia również zakup ubezpieczenia granicznego, które Jest odpowiednikiem standardowego OC. Polisa chroni kierowcę przed finansowymi konsekwencjami, spowodowanych przez siebie szkód w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego. W Polsce ubezpieczenie graniczne można wykupić na okres nie krótszy niż 30 dni. W pozostałych państwach należących do systemu Zielonej Karty termin wynosi min. 15 dni.
 

Jak zgłosić szkodę w Gefion Insurance?

Zgłoszenie szkody w Gefion Insurance jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz internetowy danymi klienta i zamieścić w nim opis szkody. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz skontaktować się z telefonicznym konsultantem pod numerem telefonu +48 22 292 24 48, który pomoże CI sprawnie przejść przez cały proces.

Więcej o sytuacji Gefionu przeczytasz na https://rankomat.pl/samochod/problemy-gefion-co-zrobic-jesli-kupiles-ubezpieczenie-oc-w-gefion

Porównaj ubezpieczenia OC/AC

Powrót do rankingu
                
786893
8
4
2
9
6
0

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia
Słownik ubezpieczeniowy