PZU - Ubezpieczenia pojazdów

4 miejsce w rankingu ubezpieczeń komunikacyjnych

PZU

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

PZU to jedno z najbardziej rozpoznawalnych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Rozwija się dynamicznie, dostosowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb rynkowych. W PZU ubezpieczysz zarówno samochód, motocykl, a nawet jacht! Poza obowiązkowym OC, dobrowolnymi AC czy Assistance będzie to również szereg innych produktów ubezpieczeniowych.

Towarzystwo PZU zna chyba każdy Polak. To zakład funkcjonujący na naszym rodzimym rynku od dekad, a wywodzi się z Polskiej Dyrekcji Ubezpieczeń Wzajemnych – pierwszej ogólnopolskiej instytucji ubezpieczeniowej zał. 1921 r.). PZU oferuje atrakcyjne i kompleksowe rozwiązania dla wszystkich grup klientów - zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Już sama oferta ubezpieczeń komunikacyjnych robi wrażenie. Co PZU oferuje swoim klientom w tym zakresie?

 • Szeroka gama produktów ochronnych w zakresie komunikacji: OC, AC, ASS, NNW Max, ubezpieczenie opon, szyb, ochrona prawna, asystent zdrowotny, OC graniczne.
 • PZU oferuje ochronę jachtów śródlądowych, które działa zarówno w Polsce, jak i za granicą.
 • Towarzystwo ma w swojej ofercie poszerzony wariant ubezpieczenia NNW (od nastęstw nieszczęśliwych wypadków). To NNW Max, które gwarantuje ochronę po poważnym wypadku – niezależnie od tego, z jakiego środka komunikacji korzysta ubezpieczony czy pieniądze dla najbliższych w razie śmierci ubezpieczonego.
 • PZU dysponuje największą w Polsce flotą hybrydowych samochodów zastępczych.
 • Klient PZU ma do dyspozycji 3 warianty ubezpieczenia AC w zależności od preferencji - serwisowy, optymalny, partnerski.

 

Sprawdź cenę

 

Powrót do rankingu
                
4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia