UNIQA - Ubezpieczenie komunikacyjne

3 miejsce w rankingu ubezpieczeń komunikacyjnych

UNIQA

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Uniqa to jedna z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Wszechstronna oferta towarzystwa obejmuje zarówno obowiązkowe ubezpieczenie OC, jak i produkty dodatkowe - Assistance, Autocasco, NNW, ubezpieczenie szyb, opon czy bagażu. Polisy można kupić także w atrakcyjnych cenowo pakietach.

Uniqa to towarzystwo, które z roku na rok wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku ubezpieczeń. W 2020 roku firma połączyła się ze spółką AXA, dzięki czemu poszerzyła swoją działalność również w Czechach i na Słowacji. Polscy klienci znają Uniqę już od przeszło 30 lat, korzystając z bogatej oferty produktów ubezpieczeniowych firmy. Towarzystwo chroni zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dlaczego warto ubezpieczyć samochód w Uniqa?

 • Uniqa oferuje atrakcyjne zniżki na zakup polisy przez Internet.
 • W towarzystwie kupisz nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie OC, ale także szereg produktów dodatkowych, jak assistance, autocasco, NNW, ubezpieczenie szyb czy opon,
 • W ofercie Uniqa coś dla siebie znajdą także motocykliści. To jedyna firma na polskim rynku proponująca ubezpieczenie bagażu od uszkodzeń oraz kradzieży do ubezpieczenia OC.
 • Klienci Uniqa mogą skorzystać ze specjalnego ubezpieczenia "Samochód zastępczy". To gwarancja wsparcia w tej formie w przypadku unieruchomienia lub kradzieży pojazdu. Składka wynosi juz od 24 zł za rok!
 • W cenie pakietu ubezpieczenia OC w Uniqa automatycznie otrzymujesz assistance MIDI oraz Zieloną Kartę.

 

Sprawdź cenę

 

Powrót do rankingu
                
4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia