Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj

Warta - Ubezpieczenie samochodu

1 miejsce w rankingu ubezpieczeń komunikacyjnych

Warta

Średnia ocena: 4.11

Dziękujemy za oddanie głosu.

Firma oferuje ubezpieczenie OC, AC oraz Assistance, ale także NNW, ubezpieczenie szyb i opon. W Warcie ubezpieczyć można samochód o standardowym statusie, ale ofertę ochrony dla siebie znajdą także oldtimerzy (dla pojazdów zabytkowych) i właściciele motocykli. Warta proponuje również ochronę pojazdów flotowych.

Warta nieustannie dąży do miana lidera na polskim rynku ubezpieczeń. To towarzystwo, które jako pierwsze wprowadziło w Polsce pomoc assistance do polis komunikacyjnych, a także mobilną aplikację na smartfony, za pośrednictwem której można zgłaszać szkody.
 

Proama oferuje jedno z lepszych i jednocześnie najtańszych ubezpieczeń samochodowych na rynku. Docenia bezszkodowych kierowców i daje im nawet 70% zniżki na OC i AC!
 

 • Jeśli w Twoim poprzednim ubezpieczeniu OC widnieje zniżka wyższa niż 50% za bezszkodowość, to Proama gwarantuje Ci 70% zniżki na OC!
 • Ponadto, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miałeś szkody z polisy OC oraz w ciągu 36 miesięcy z polisy AC, to otrzymasz również 70% zniżki na AC!
 • W niskiej cenie otrzymujesz ochroną od wszystkich zdarzeń losowych (all-risk) w tym na wypadek kradzieży auta, szkód parkingowych, aktów wandalizmu, zalania, spalenia.
 • Dopasuj polisę samochodową do swoich potrzeb oraz możliwości i rozszerz zakres ochrony ubezpieczenia o NNW i    assistance
Powrót do rankingu
                
4
1
6
4
6
6

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia