Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj
Oszczędź nawet 50% na polisie.
Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić porównując oferty w 7 minut.
Porównaj ceny

Ubezpieczenie w mBank? OC i jego warunki od kuchni

OC jest obowiązkiem każdego właściciela samochodu- to nic nowego. Ale od pewnego czasu taką polisę możesz wykupić również w mBanku. I to jest prawdziwa nowość. Dowiedz się więcej, co możesz zyskać, ubezpieczając auto w ten sposób.

Ubezpieczenie OC w mBanku – na co możesz liczyć?

Ubezpieczenie OC w mBanku to gwarancja bezpieczeństwa w przypadku szkody. Z myślą o swoich klientach mBank oferuje atrakcyjne ceny polis, dzięki którym zaoszczędzisz ciężko zarobione pieniądze. Na co możesz liczyć wykupując polisę w mBanku?

W ramach ubezpieczenia OC, jako klient mBanku, możesz skorzystać ze standardowej ochrony jaką zapewnia każda polisa OC. Dodatkowo przy zakupie polisy przez Internet możesz uzyskać 15% zniżki na ubezpieczenie samochodu. Kolejnym bonusem jest możliwość rozłożenia składki OC na raty. Płatność za taką polisę rozłożysz nawet na 12 miesięcy. Dzięki temu miesięczna rata nie będzie uciążliwa dla Twojego budżetu.

Oprócz standardowego ubezpieczenia OC, mBank oferuje także rozszerzone polisy, m.in.:

 • AC,
 • ubezpieczenie bagażu,
 • ubezpieczenie zdrowia kierowcy,
 • assistance w razie awarii samochodu.

 

Porównaj polisy OC/AC

 

Kto i w jaki sposób może wykupić polisę w mBanku?

Z oferty ubezpieczenia w mBanku możesz skorzystać jedynie wtedy, gdy prowadzisz tam rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Jeśli takiego nie posiadasz, jego założenie nie zajmie Ci zbyt wiele czasu. Samego zakupu polisy OC możesz dokonać na cztery sposoby:

 • przez aplikację mobilną – umożliwia ona dostęp do strony internetowej mBanku oraz serwisu transakcyjnego za pośrednictwem urządzenia mobilnego,
 • poprzez Call Center – centrum telefoniczne przeznaczone do zawierania umów ubezpieczenia dla Klientów mBanku,
 • przez serwis transakcyjny – kanał komunikacji mBanku z klientami dostępny pod adresem www.mbank.pl, gdzie logujesz się przy użyciu indywidualnie ustalonego identyfikatora i hasła,
 • osobiście w oddziale banku.

Ile kosztuje polisa OC w mBanku?

Koszt polisy OC w mBanku zależy od wielu czynników, takich jak:

 • wiek i doświadczenie kierowcy,
 • miejsce zamieszkania,
 • bezszkodowość (długość zniżek),
 • rodzaj samochodu,
 • pojemność silnika.

Jeśli chcesz obliczyć cenę OC w mBanku, musisz podać wszystkie niezbędne informacje dotyczące kierowcy oraz pojazdu. Przykładowo dla młodego kierowcy mieszkającego w dużym mieście cena polisy OC może być dość wysoka. Dla doświadczonego kierowcy z małego miasta kwota ta będzie znacznie niższa.

 

Przykładowa kalkulacja ubezpieczenia OC dla 24-letniej Anny z Kalisza, samochód: Opel Astra 1.4, prod. 2009 r.

NAZWA TU ZAKRES UBEZPIECZENIA CENA ROCZNA
Link4 OC + ASS + NNW 1145 zł
Trasti OC + NNW 1236 zł
BeeSafe OC 1513 zł
mtu24.pl OS + ASS 1565 zł
You Can Drive OC 1749 zł

 

mBank oferuje atrakcyjne ceny za ubezpieczenie OC. Można też trafić na promocje, które jeszcze bardziej obniżą koszt polisy. Na stronie mBanku znajdziesz informację o tym, że składki zaczynają się już od 338 złotych za rok. Musisz jednak pamiętać, że ostateczna cena OC zależy od indywidualnej kalkulacji.

Ubezpieczenie w mBank – OC to nie wszystko!

Ubezpieczenia w mBanku to nie tylko OC. Znajdziesz tam też inne rodzaje polis, a to wszystko dostępne na atrakcyjnych warunkach. W zakres ubezpieczeń, które możesz kupić w mBanku, wchodzą:

 • OC,
 • AC,
 • NNW,
 • Assistance.

Ochrona AC w mBanku

Ubezpieczenie AC, czyli autocasco, to polisa chroniąca właściciela samochodu przed skutkami zdarzeń losowych. Ubezpieczeniem AC zazwyczaj są objęte takie szkody, jak kolizja, kradzież, pożar czy uszkodzenie auta na skutek działań osób trzecich. Ubezpieczenie AC gwarantuje właścicielowi pojazdu szereg korzyści, między innymi pokrycie kosztów naprawy auta po kolizji, wynajęcia pojazdu zastępczego czy też odszkodowania za szkody osobowe lub materialne. Polisę AC w mBanku możesz dokupić do ubezpieczenia OC na korzystnych warunkach dopasowanych do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie NNW w mBanku

Ubezpieczenie NNW umożliwia ochronę ubezpieczonego w sytuacji wypadku, doznania urazu lub śmierci. Skrót NNW oznacza Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków. To bardzo istotne ubezpieczenie, ponieważ właściciwie w każdej chwili może wydarzyć się jakaś nieszczęśliwa sytuacja, na którą nie masz wpływu. Polisa NNW zapewni Ci świadczenia finansowe w przypadku, gdy dojdzie do poważnego urazu lub śmierci w wyniku wypadku. W mBanku wysokość NNW określana jest podczas składania wniosku o ten rodzaj ubezpieczenia, a następnie potwierdzona w polisie.

Zakres Assistance w mBanku

Assistance to specjalna usługa oferowana klientom mBanku. Dzięki niej masz możliwość skorzystania z kompleksowej pomocy w razie awarii auta. W ramach ochrony możesz liczyć na:

 • naprawę na miejscu zdarzenia,
 • holowanie samochodu, przyczepy,
 • samochód zastępczy,
 • transport osób,
 • nocleg,
 • pomoc przy wymianie koła, otwarciu samochodu, w razie braku paliwa, w razie zatankowania niewłaściwego paliwa,
 • złomowanie samochodu.

W jaki sposób zgłosić szkodę w mBanku? Możesz skontaktować się z Regionalnym Centrum Likwidacji Szkód. Możesz to zrobić:

 • osobiście,
 • korespondencyjnie,
 • drogą elektroniczną,
 • telefonicznie.

mBank ubezpieczenie OC – dlaczego warto?

mBank oferuje usługi ubezpieczenia OC w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie oznacza to, że są one mniej atrakcyjne od innych ofert na rynku. Wręcz przeciwnie – mBank dba o najwyższą jakość swoich produktów i zakres ochrony. To nie tylko konkurencyjna cena, ale także szybka i sprawna obsługa klienta. Co ważne – możesz wykupić takie ubezpieczenie bezpośrednio przez Internet. Zaoszczędzisz dzięki temu nie tylko pieniądze, ale równie cenny czas. To wszystko sprawia, że przyjazne warunki i niskie ceny polis w mBanku to idealna propozycja obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Rozważ tę ofertę z odpowiednim wyprzedzeniem, abyś mógł kupić polisę OC zanm wygaśnie twoje dotychczasowa ochrona. Pamiętaj, że w 2023 roku kary za nawet jednodniową przerwę w ubezpieczeniu obowiązkowym znacznie wzrosły! 

Zobacz też: Brak OC? Sprawdź, jak odwołać się od kary! - Ubezpieczeniaonline.pl

Inne polisy ubezpieczeniowe dostępne w ofercie mBank

W ofercie mBank oprócz OC dostępne są różnorodne polisy ubezpieczeniowe, które pozwolą Ci zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Możesz skorzystać m.in. z ubezpieczenia na życie, które zapewni ochronę finansową Tobie lub Twoim bliskim w przypadku śmierci lub trwałego uszczerbku na zdrowiu. Dostępne są także polisy ubezpieczenia mieszkań, umożliwiające pokrycie kosztów naprawy lub odremontowania mieszkania w przypadku szkód będących efektem pożarów, zalania lub kradzieży. Inną ciekawą propozycją jest ubezpieczenie zdrowotne lub podróżne, które zapewnia pomoc medyczną np. podczas awaryjnych sytuacji w podróży.

 

Ubezpieczenie OC w mBanku - co warto wiedzieć?
 • mBank oferuje nie tylko obowiązkowe ubezpieczenia OC, ale też AC, NNW, Assistance.
 • Jeśli chcesz wykupić polisę w mBanku, tmusisz prowadzić tam rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.
 • Koszt ubezpieczenia zależy m.in. od wieku kierowcy, miejsca zamieszkania, wypracowanych zniżek oraz od rodzaju i pojemności pojazdu.
 • Ze względu na atrakcyjne warunki i wiele dostępnych promocji polisa w mBanku to świetna propozycja.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o ubezpieczenie OC w mBanku

 1. Jak dokładnie mogę wykupić ubezpieczenie OC w mBanku?

  Ubezpieczenie OC w mBanku możesz wykupić za pośrednictwem aplikacji mobilnej, Call Center, strony internetowej www.mbank.pl lub osobiście w jednym z oddziałów banku.

 2. Z jaką firmą ubezpieczeniową współpracuje mBank?

  mBank współpracuje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym UNIQA, które działa na rynku polskim od 30 lat. Oferta obejmuje szeroki wachlarz ubezpieczeń, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. W ramach współpracy z mBankiem, UNIQA oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, m.in. OC i AC dla samochodów osobowych, ale również polisy na życie czy ubezpieczenia domu i majątku. Ponadto, klienci mBanku korzystający z ubezpieczeń UNIQA, mogą liczyć na rabaty i korzystne warunki ubezpieczeń.

 3. Ile kosztuje polisa OC w mBanku?

  Cena polisy uzależniona jest od różnych czynników, takich jak: wiek kierowcy, staż posiadania prawa jazdy, model samochodu czy miejsce zamieszkania. mBank oferuje konkurencyjne ceny na ubezpieczenia OC, dlatego możesz znaleźć tam ubezpieczenie, które będzie pasować do Twoich potrzeb. Pomoże Ci w tym kalkulator ubezpieczeń mBanku, gdzie poznasz orientacyjny koszt polisy OC.

 4. Czy muszę być klientem mBanku, żeby skorzystać z oferty ubezpieczenia?

  Tak, żeby skorzystać z oferty ubezpieczeniowej banku, musisz być jego klientem. Niezbędny jest rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy. W przeciwnym wypadku nie będziesz mógł wykupić w mBanku polisy OC lub innych ubezpieczeń.

 5. Jak sprawdzić, czy polisa OC w mBanku się opłaca?

  W pierwszej kolejności przeanalizuj swoje potrzeby i oczekiwania. Następnie porównaj stawki oferowane przez mBank z innymi firmami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu sprawdzisz czy są one konkurencyjne i czy opłaca Ci się skorzystać z tej oferty. Dodatkowo zwróć uwagę na to, jakie rodzaje szkód pokrywa polisa, czy są jakieś ograniczenia w zakresie ubezpieczenia, a także w jakim stopniu będzie Cię ona chronić.

Redakcja

Jako specjaliści z zakresu ubezpieczeń przygotowujemy jakościowe treści w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Redakcja Ubezpieczeniaonline.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

4
1
5
4
8
0

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia