Polisa na 100%

Pewne ubezpieczenie od pewnego sprzedawcy

Dotrzymane obietnice

Twoje dane osobowe są u nas bezpiecznie, jeżeli nie życzysz sobie kontaktu to nie dzwonimy i nie wysyłamy żadnych e-maili posiadamy kopię każdej sprzedanej polisy, nie ma obaw jeśli nawet ją zgubisz, możesz się z nami skontaktować zawsze staramy się porównywać i znajdować rozwiązanie dla Ciebie, a nie rozwiązanie najlepsze dla nas jeśli przydarzy Ci się szkoda, czego nie życzymy, postaramy się pomóc w jej likwidacji; jako duży pośrednik mamy możliwość łatwego kontaktu z TU z którymi współpracujemy jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, wypełnij formularz zamówienia ubezpieczenia, a jeden z naszych 2000 licencjonowanych agentów, przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie i omówi ją na spotkaniu

Zakup bez obaw

polisa zakupiona u nas chroni tak samo, jak polisa kupiona u agenta po zakupie online polisa jest przesyłana na maila ochrona ubezpieczeniowa może być włączona nawet od następnego dnia całość transakcji jest szyfrowana i podane dane są bezpieczne wygodne płatności online: kartą, przelewem lub poprzez wydrukowany druczek na poczcie jesteśmy pośrednikiem ubezpieczeniowym ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych, polską firmą działającą w oparciu o polskie prawo.

Opinie
o naszych usługach

4,72

Średnie zadowolenie Klienta z procesu zakupu polisy turystycznej opinia na podstawie przeprowadzonych ankiet telefonicznych i mailowych – ostatnie 1000 Klientów.

4,65

Średnie zadowolenie Klienta z procesu zakupu polisy mieszkaniowej i kontaktu z agentem opinia na podstawie przeprowadzonych ankiet telefonicznych i mailowych – ostatnie 1000 Klientów.

4,75

Średnie zadowolenie Klienta z procesu kontaktu z agentem w ramach polisy życiowej opinia na podstawie przeprowadzonych ankiet telefonicznych i mailowych – ostatnie 1000 Klientów.

  • Staramy się, żeby Klienci byli zadowoleni z naszej obsługi w związku z tym poprzez ankiety e-mailowe i telefoniczne badamy zadowolenie naszych Klientów z zaoferowanego przez nas procesu zakupu. 
  • Badamy zadowolenie z szybkości kontaktu z naszej strony, ofert które zaproponowaliśmy, jakości kontaktu ze strony agenta ubezpieczeniowego oraz ceny samej polisy w stosunku do zaoferowanej ochrony. 
  • Ubezpieczenie jest usługą, której jakość można zweryfikować dopiero wtedy, gdy będziemy mieli szkodę. A wtedy nie jest to dobry moment, aby pytać o to, czy ktoś jest zadowolony z sytuacji, w której się znalazł. 

Współpracujemy z najlepszymi

concordia ubezpieczenia allianz ubezpieczenia axa ubezpieczenia ihibupa ubezpieczenia warta ubezpieczenia nationale nederlanden ubezpieczenia generali ubezpieczenia aviva ubezpieczenia signal iduna ubezpieczenia
Wybieramy do współpracy tylko te towarzystwa, które cieszą się dobrą opinią Klientów, z którymi nie ma problemów związanych z wypłatą odszkodowania. Monitorujemy na bieżąco liczbę skarg i zażaleń składanych do Rzecznika Finansowego.

Sami też się ubezpieczamy

dla Twojego bezpieczeństwa

Zakupy u nas są bezpieczne

nawet jeśli popełnimy błąd

  • Wykupiliśmy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
  • Suma ubezpieczenia z tej umowy to ponad 8 milionów złotych - jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność związaną z naszym błędem.
  • Ubezpieczenie to obejmuje odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone w następstwie naszych działań jako pośrednika ubezpieczeniowego.
  • Ubezpieczenie to obejmuje odpowiedzialność za szkody wyrządzone również w skutek zaniechania jakiegoś działania jako pośrednika ubezpieczeniowego.

Jesteśmy pod ciągłym nadzorem

komisja nadzoru finansowego giodo rzecznik ubezpieczonych

Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
Nasze bazy są zarejestrowane u Generalnego Inspektora Danych Osobowych.
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych.
Współpracujemy z Rzecznikiem Finansowym.

Na sprzedaży ubezpieczeń

znamy się jak nikt
875 249

obsłużonych Klientów od 2009 roku

83 334

Klientów którzy pojechali na bezpieczne wakacje z polisą kupioną u nas

147 294

mieszkań chronionych przez nasze polisy

Możesz zostać naszym

stałym Klientem

Korzyści z posiadania karty stałego Klienta:

Wszystkie ważne dane kontaktowe w jednym miejscu - zawsze warto je mieć pod ręką, gdy coś się wydarzy! Karta stanowi indywidualny numer Klienta, co ułatwi wszelkie formalności, a nam pozwoli na dobranie dla Ciebie indywidualnej oferty. Przypominamy o końcu polisy i pomożemy dobrać nowe ubezpieczenie.

zniżki na kolejne ubezpieczenia
dbamy o terminy Twoich polis
wspieramy Cię wiedzą, które ubezpieczenie wybrać
żadnych niechcianych telefonów od nas

Istniejemy

naprawdę

Ubezpieczenia online.pl
Rankomat Sp. z o.o Sp. k.

Infolinia 900 - 1700 71 736 75 55