Porównaj 64 oferty ubezpieczeń turystycznych.
Możesz zaoszczędzić nawet 50%!
Porównaj ceny

Gdzie na majówkę w 2023?

Porównaj 64 oferty ubezpieczeń turystycznych.
Możesz zaoszczędzić nawet 50%!
Porównaj ceny
Gdzie na majówkę w 2023 roku warto wyjechać? Przeczytaj kiedy majówka w 2023 roku wypada. Poznaj nasze propozycje na majówkowy wyjazd za granicę, jak i pomysły gdzie spędzić majówkę w Polsce.

    Porównaj ceny

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Kiedy majówka 2023? Terminy

Data: W 2023 roku Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy wypada 1 maja w pierwszy poniedziałek miesiąca.

Do wakacji jeszcze daleko, a Ty już masz dość codziennych obowiązków? Ze względu na bliskość w występowania kalendarzu dni ustawowo wolnych od pracy tj. Święta Pracy oraz Święta Konstytucji 3 Maja - jest to świetna okazja do kilkudniowego wypoczynku, czyli przysłowiowej majówki. Przy sprzyjającym układzie dat w kalendarzu wystarczy wziąć raptem kilka dni urlopu, aby mieć okazję otrzymania najdłuższego wolnego weekendu od pracy w roku. Czy wiesz, że w maju wystarczy wziąć 3 dni urlopu w pracy, aby móc się cieszyć aż 9 dniami wolnego? Jest to możliwe już w majówkę 2023!

W tym roku długi weekend majowy wypada bardzo korzystnie w porównaniu do poprzednich lat! Jeśli chodzi o świąteczne dni wolne od pracy, to:

 • 1 maja (Święto Pracy) przypada w poniedziałek
 • 3 maja (Święto Konstytucji 3 Maja) przypada w środę

W związku z tym w 2023 roku wystarczy wziąć tylko trzy dni wolnego (tj. 2 i 4 - 5 maja), aby w maju odpoczywać w sumie aż przez 9 dni (tj. 29 kwietnia - 7 maja). To świetna wiadomość zwłaszcza dla osób, które nie chcą wykorzystywać dużo urlopu na wypoczynek.

Data Dzień tygodnia Czy dzień wolny?
29 kwietnia sobota dzień wolny
30 kwietnia niedziela dzień wolny
1 maja poniedziałek dzień wolny
2 maja wtorek dzień roboczy
3 maja środa dzień wolny
4 maja czwartek dzień roboczy
5 maja piątek dzień roboczy
6 maja sobota dzień wolny
7 maja niedziela dzień wolny

Kiedy majówka 2023 r.? Sprawdź terminy oraz jak zaplanować urlop, aby mieć długi majowy weekend.

Jak widzisz tegoroczny weekend majowy będzie bardzo długi. Zatem można wykorzystać ten czas i wyjechać na wakacje, aby odpocząć od codziennych obowiązków i nabrać sił do dalszej pracy.

Jak wygląda majówka 2023 dla uczniów szkół średnich?

Długą majówką mogą cieszyć się nie tylko osoby, które pracują, ale także uczniowie liceum i technikum. 4, 5 i 8 maja odbywają się matury. Oznacza to, że uczniowie od 1 do 3 klasy liceum oraz od 1 do 4 klasy technikum mogą cieszyć się wolnym od 29 kwietnia aż do 8 maja! To w sumie daje 10 dni wolnego.

Dzięki temu rodzice mogą zabrać nastoletnie dzieci na wakacje bez obaw o to, że opuszczą one lekcje. Wspólny wyjazd to świetny sposób na to, żeby zacieśnić relacje i być może poznać pociechę od innej strony!

Majówka 2023 - kiedy zrobimy zakupy?

Zapewne zastanawiasz się, czy w majówkę 2023 będzie można zrobić zakupy? W długi majowy weekend będzie można zrobić zakupy w następujące dni:

 • 29 kwietnia w sobotę
 • 30 kwietnia w niedzielę - jest to niedziela handlowa
 • 2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - sklepy będą otwarte, gdyż nie jest to dzień ustawowo wolny od pracy

Natomiast w majówkę zakupów nie będziemy mogli zrobić:

 • 1 maja 2023 w Święto Pracy,
 • 3 maja 2023 w Święto Narodowe Trzeciego Maja.

Gdzie na majówkę w 2023 w Polsce?

Nie każdy jednak planuje wyjeżdżać za granicę w czasie majówki. Niektórzy nie mają ochoty podróżować po obcych krajach, np. z powodu bariery językowej. Inni z kolei nie lubią długo jeździć autem czy obawiają się lotu samolotem. Na szczęście można z powodzeniem znaleźć w Polsce ciekawe kierunki na długi weekend majowy. Zapoznaj się z naszymi propozycjami wyjazdu na majówkę w Polsce.

Warszawa - majówka w stolicy

Warszawa to dość nieoczywisty, ale doskonały wybór na majówkę. Wielu mieszkańców stolicy w tym czasie wyjeżdża, aby móc odpocząć od miejskiego zgiełku. To sprawia, że na ulicach jest znacznie mniej ludzi i samochodów, więc można w spokoju zwiedzać największe atrakcje.

Warszawa - stare miastoWarszawa - na majówkę do stolicy

W Warszawie szczególnie warte uwagi są:

Łazienki Królewskie - jest to zespół pałacowo-ogrodowy, który został założony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. Na terenie Łazienek znajdziesz nie tylko imponujące ogrody w różnorodnych stylach: królewskim, romantycznym, modernistycznym i chińskim. W parku urzekają także wolnostojące rzeźby oraz budynki, w których są organizowane np. wystawy sztuki. W niektórych urządzono kawiarnie, dzięki czemu można odpocząć w przerwie od zwiedzania ogrodów;

Zamek Królewski - to dawna siedziba książąt mazowieckich utrzymana w stylu barokowo-klasycystycznym. Była wielokrotnie niszczona na przestrzeni lat. W obecnej formie została odbudowana po II wojnie światowej. Obecnie pełni funkcję muzeum, w którym można podziwiać wspaniałe dzieła sztuki, np. obrazy Rembrandta, takie jak „Dziewczyna w ramie obrazu” czy „Uczony przy pulpicie”. Ponadto na terenie muzeum można zobaczyć np. insygnia władzy prezydenta RP przekazane Lechowi Wałęsie w 1990 roku;

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego - to nie lada gratka dla fanów roślinności i ogrodnictwa! Ta przestrzeń zajmuje ponad 5 ha. Można tam podziwiać niesamowite pnącza, rośliny użytkowe i lecznicze, szklarnie z egzotycznymi gatunkami, niezwykłe róże oraz arboretum, czyli kolekcję pięknych drzew i krzewów. Przebywanie w otoczeniu tych wyjątkowych roślin sprawi Ci wiele radości.

Atrakcji w Warszawie nie brakuje, a więc z pewnością znajdziesz ciekawe miejsca, które warto zobaczyć. Po więcej inspiracji warto się udać np. do Warszawskiego Centrum Informacji Turystycznej.

Za nocleg w Warszawie w dwuosobowym pokoju od 29 kwietnia do 7 maja zapłacisz nawet tylko ok. 800 zł.

Roztocze - spędź majówkowy urlop obcując z naturą!

Marzysz, żeby odpocząć od miejskiego zgiełku i wyciszyć się? Chcesz aktywnie spędzić czas na zewnątrz? Wyjedź majówkę na Roztocze! To malownicza kraina geograficzna, która jest położona na terenie województw podkarpackiego i lubelskiego.

RoztoczeRoztocze - majówka w plenerze

Roztocze to wypiętrzony wał wzniesień o szerokości od 10 do 30 km i długości ok. 180 km. Najwyższe punkty tej krainy to Długi Goraj (391,5 m n.p.m.) oraz Wielki Dział (389,5 m n.p.m.), które znajdują się koło miejscowości Narol nad rzeką Tanew. Na szczyty prowadzi zielony szlak im. św. Brata Alberta, który wiedzie do Horyńca-Zdroju.

Jednak wycieczki po górach to nie jedyne, co można zaplanować na Roztoczu. Na tym terenie można znaleźć:

Rzadko spotykane zwierzęta - na terenie Roztocza znalazły schronienie zagrożone wyginięciem bociany czarne, orliki krzykliwe, dzięcioły czarne, trzmielojady i jarzębatki. Przy odrobinie szczęścia i zachowaniu ciszy być może uda Ci się je dostrzec!

Ciekawe trasy turystyczne, np. Szlak Geoturystyczny Roztocza Środkowego - ma ok. 68 km, a wzdłuż niego można znaleźć niesamowite atrakcje, np. kamieniołomy w Józefowie i Nowinach, górę Wapielnią, rezerwat „Czartowe Pole”, a także sztolnie w Senderkach. Ta trasa to świetny wybór na wycieczkę rowerową!

Zabytkowe miasta, np. Zamość - to jedno z największych ośrodków kulturalnych w województwie lubelskim. Znajdziesz tam nie tylko niezwykły rynek z kolorowymi zabudowaniami, ale także piękny ratusz, kamienice ormiańskie i muzeum Broni i Fortyfikacji „Arsenał”. Z pewnością spędzisz w Zamościu ciekawy dzień i nie będziesz się nudzić!

Majówka na Roztoczu to świetny pomysł, jeśli chcesz połączyć wypoczynek w naturze z odkrywaniem miast z ciekawą historią.

Za nocleg na terenie Zamościa od 29 kwietnia do 7 maja zapłacisz już nieco ponad 1300 zł.

Wyprawa do Trójmiasta - majówka 2023 dla fanów morskiego powietrza i stoczni

Mieszkasz na północy kraju i nie chcesz jechać daleko na majówkę? Nic straconego! Możesz ciekawie spędzić czas w Trójmieście. Gdańsk, Gdynia i Sopot mają wiele do zaoferowania, więc z pewnością nie będziesz się tutaj nudzić.

TrójmiastoTrójmiasto - opcja majówki nad naszym morzem

W Sopocie 30 kwietnia rozpocznie się świętowanie majówki na skwerze kuracyjnym przy sopockim molo. Odbędzie się tam m.in. pokaz mody z lat 60. I 70. To doskonała okazja do powspominania dawnych lat! Natomiast w niedzielę 1 maja na Grodzisku będzie można przenieść się na chwilę do średniowiecza i np. zobaczyć dawne stroje czy wziąć udział w warsztatach garncarskich.

W Gdyni 2 i 3 maja odbywają się liczne uroczystości z okazji święta flagi i rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. W poniedziałek będzie można spędzić czas np. na pokładzie okrętu-muzeum ORP Błyskawica. Natomiast we wtorek można wziąć udział w uroczystym przemarszu ulicami miasta. Atmosfera z pewnością będzie bardzo podniosła!

W Gdańsku również nie brakuje ciekawych propozycji na spędzenie czasu w majówkę. To dobry moment, aby zwiedzić najważniejsze obiekty kulturalne tego miasta, np. Europejskie Centrum Solidarności, Narodowe Muzeum Morskie czy Muzeum Drugiej Wojny Światowej.

A jeśli będziesz mieć ochotę na nieco ruchu, wypożycz rower lub hulajnogę i rusz np. Trasą Nadmorską. Wolisz bardziej zaciszne tereny? Nic straconego! Wybierz leśne trasy rowerowe, np. od Gdańska Osowy do Źródła Marii w Gdyni.

Ceny za pobyt przez 9 dni w Gdańsku w majówkę rozpoczynają się już od 1300 zł.

Gdzie na majówkę 2023 z dziećmi w Polsce?

Dla rodzin z dziećmi majówka to idealny moment na wspólne spędzenie czasu i zabawę. W Polsce jest wiele miejsc, które oferują wiele atrakcji dla dzieci, a jednocześnie pozwalają na relaks i wypoczynek dla dorosłych. Poniżej przedstawimy 3 ciekawe propozycje na majówkę z dziećmi w Polsce, które z pewnością przypadną do gustu całej rodzinie.

Majówka 2023 nad morzem w Jastrzębiej Górze i okolicach

Jastrzebia GóraJastrzebia Góra na majówkę z dziećmi

Jastrzębia Góra to malownicza miejscowość nadmorska położona na północy Polski, około 40 kilometrów na północ od Gdańska. To idealne miejsce na majówkę z dziećmi, ponieważ oferuje ona wiele atrakcji, takich jak:

 • Park Dinozaurów, który to jest jednym z największych parków dinozaurów w Polsce. Dzieci będą mogły zobaczyć ponad 50 modeli dinozaurów, które zostały wykonane w skali 1:1.
 • Latarnia Morska w Rozewiu, która to jest najwyższą w Polsce latarnią morską. Dzieci będą mogły podziwiać panoramę Zatoki Puckiej i Bałtyku, a także zwiedzić muzeum historii latarnictwa.
 • Rezerwat Przyrody, który to jest idealnym miejscem dla miłośników ptaków. Rezerwat ten jest domem dla wielu gatunków ptaków, takich jak bociany, czaple czy kormorany.

Majówka 2023 w Zakopanem i okolicach

ZakopaneZakopane na majówkę z dziećmi

Zakopane to popularna miejscowość turystyczna w Polsce, położona w Tatrach. To idealne miejsce na majówkę z dziećmi, ponieważ oferuje wiele atrakcji, takich jak:

 • Park linowy, który to jest największym parkiem linowym w Polsce. Dzieci będą mogły przejść się po trasach linowych, które zawieszone są na wysokości kilku metrów nad ziemią.
 • Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego, które to jest idealnym miejscem dla miłośników przyrody i gór. Muzeum to zawiera wiele eksponatów związanych z Tatrami, takich jak rośliny i zwierzęta.
 • Termy Chochołowskie, które to są największymi termami w Polsce. Dzieci będą mogły skorzystać z wielu basenów i zjeżdżalni wodnych, a także skorzystać z saun i groty solnej.

Majówka 2023 na Mazurach - w Giżycku i okolicach

GiżyckoGiżycko na majówkę z dziećmi

Giżycko to malownicza miejscowość na Mazurach, położona nad jeziorem Niegocin. To idealne miejsce na majówkę z dziećmi, ponieważ oferuje wiele atrakcji, takich jak:

 • Zamek w Giżycku, który to jest jednym z największych zamków krzyżackich w Polsce. Dzieci będą mogły zwiedzić zamek i poznać jego historię.
 • Park wodny w Giżycku, który to jest największym parkiem wodnym na Mazurach. Dzieci będą mogły skorzystać z wielu basenów, zjeżdżalni i atrakcji wodnych.
 • Muzeum Kolei Wąskotorowej, które to jest idealnym miejscem dla miłośników pociągów i historii. Muzeum to oferuje wiele ciekawych eksponatów związanych z koleją wąskotorową na Mazurach.
 • Rejs po jeziorze Niegocin, który to jest jednym z największych jezior na Mazurach. Dzieci będą mogły podziwiać malownicze krajobrazy i zobaczyć wiele ciekawych miejsc, takich jak Twierdza Boyen czy Zamek Krzyżacki w Rynie.

Giżycko to idealne miejsce na majówkę z dziećmi, ponieważ oferuje wiele atrakcji, które z pewnością zainteresują zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Gdzie na majówkę z psem w Polsce warto pojechać?

Majówka to idealny czas na wyjazd i wspólne spędzenie czasu z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. Wiele osób z psami szuka miejsc, gdzie mogą razem cieszyć się przygodą i odpoczynkiem. Polska oferuje wiele atrakcyjnych destynacji, które są przyjazne dla psów i ich właścicieli. Poniżej przedstawimy kilka miejsc, które warto rozważyć na majówkę z psem w Polsce. Odkryjemy malownicze krajobrazy, szlaki górskie, plaże oraz urokliwe miasteczka, które zapewnią zarówno Tobie, jak i Twojemu czworonogowi niezapomniane wspomnienia i mnóstwo radości. Ciesz się aktywnością na świeżym powietrzu, relaksem i wzajemnymi przygodami w najbardziej dogodnych miejscach dla psów w Polsce.

Szczawnica - oaza przygody dla psa i właściciela

Wyjazd do Szczawnicy to doskonała opcja na majówkę z psem. To urokliwe miasteczko położone w Pieninach oferuje wiele korzyści zarówno dla czworonogów, jak i dla ich właścicieli. W okolicy znajduje się wiele szlaków i tras, które zapewniają niezapomniane wędrówki z psem, takie jak trasa Pienińskiego Parku Narodowego czy szlaki wzdłuż Dunajca.

SzczawnicaSzczawnica - na majówkę 2023 z psem

Dodatkowo, Szczawnica oferuje specjalne strefy rekreacyjne dla psów, gdzie Twój pupilek może się swobodnie bawić i spotykać z innymi czworonogami. Po intensywnym dniu na świeżym powietrzu, można odpocząć w jednym z przyjaznych psom kawiarni czy restauracji w centrum miasta.

Mierzeja Wiślana - relaksujące plażowanie dla psa i właściciela

Mierzeja Wiślana to piękny pas wydm i szerokie plaże, które idealnie nadają się na majówkę z psem. Wiele miejscowości nadmorskich oferuje specjalne sekcje plaż, gdzie psy są mile widziane. Możesz spacerować wzdłuż brzegu morza, rzucać piłkę swojemu psu i cieszyć się relaksującym dźwiękiem fal.

Mierzeja WiślanaMierzeja Wiślana - plażowanie i relaks dla psa w czasie majówki 2023

Dodatkowo, niektóre pensjonaty i hotele w tej okolicy są przyjazne dla zwierząt, co pozwoli Ci znaleźć dogodne zakwaterowanie. Twój pies będzie mógł cieszyć się radością z kąpieli i biegu po plaży, a Ty będziesz mógł zrelaksować się i cieszyć się urokami morskiego powietrza.

Bieszczady - niezapomniane przygody w górskim rajskim krajobrazie

Bieszczady to doskonałe miejsce na majówkę z psem dla miłośników przyrody i górskich wędrówek. Liczne szlaki i trasy turystyczne umożliwiają odkrywanie malowniczych krajobrazów wraz z czworonogiem. Wiele gospodarstw agroturystycznych w Bieszczadach oferuje zakwaterowanie przyjazne psom, a niektóre nawet posiadają specjalne wybiegi dla zwierząt.

BieszczadyBieszczady - górskie wędrówki z psem na majówkę 2023

Twój pies będzie miał możliwość swobodnego biegania i cieszenia się naturą. Bieszczady to również dogodne miejsce do zorganizowania pikniku czy grilla, podczas którego można spędzać czas w otoczeniu przyjaciół i ukochanego psa.

Gdzie na majówkę 2023 na Dolnym Śląsku?

Wrocław - Stolica Dolnego Śląska

Wrocław, jest doskonałym miejscem na spędzenie majówki. Miasto ma bogatą historię, z pięknym Starym Miastem pełnym zabytków. Warto odwiedzić Wrocławski Rynek, gdzie znajduje się słynny Ratusz oraz Katedra św. Jana Chrzciciela. Można także podziwiać panoramiczny widok na miasto z wieży widokowej Sky Tower.

WrocławWrocław - miasto pełne zabytków na majówkę 2023

Wrocław oferuje również wiele parków i ogrodów, takich jak Ogrody Botaniczne, Park Szczytnicki oraz Ogród Japoński. Miasto jest również znane z licznych restauracji i kawiarni, gdzie można spróbować lokalnych specjałów kulinarnych.

Karkonosze - Majówka w Karkonoszach

Karkonosze to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Karkonosze to pasmo górskie, które znajduje się na granicy Polski i Czech. Głównym szczytem jest Śnieżka, który oferuje wspaniałe widoki na okolicę.

KarkonoszeKarkonosze - aktywny wypoczynek w górach na majówkę 2023

W Karkonoszach znajduje się wiele szlaków turystycznych, które umożliwiają piesze wędrówki o różnym stopniu trudności. Można także zobaczyć wodospady, takie jak Wodospad Kamieńczyka czy Wodospad Szklarki. Dla miłośników sportów zimowych, Karkonosze są również popularnym ośrodkiem narciarskim.

Wałbrzych i Zamek Książ

Wałbrzych to miasto położone w Dolnym Śląsku, które ma wiele do zaoferowania. Jedną z najważniejszych atrakcji jest Zamek Książ, który jest jednym z największych zamków w Polsce. Zamek ma bogatą historię i można zwiedzić jego wnętrza oraz piękne ogrody.

WałbrzychZwiedzanie zamków na majówkę 2023

W Wałbrzychu warto również odwiedzić Palmiarnię, gdzie można podziwiać różnorodne gatunki roślin tropikalnych. Miasto oferuje także inne interesujące miejsca, takie jak Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa czy Muzeum Porcelany.

Wszystkie te miejsca w Dolnym Śląsku mają swój unikalny urok i oferują wiele możliwości do spędzenia aktywnego i interesującego czasu podczas majówki.

Gdzie na majówkę 2023 w Poznaniu?

Poznań to dynamiczne miasto, które oferuje wiele atrakcji i wydarzeń dla odwiedzających. Proponujemy 3 ciekawe propozycje na spędzene majówki 2023 w Poznaniu.

PoznańPoznań - miasto pełne atrakcji i wydarzeń na majówkę 2023r.

Zwiedzanie Starego Rynku i Ostrów Tumski

Stary Rynek to serce Poznania i jedno z najpiękniejszych historycznych miejsc w mieście. Możesz rozpocząć spacer od Ratusza, który jest jednym z najstarszych ratuszy w Polsce. Wokół Rynku znajdują się kolorowe kamienice z charakterystycznymi fasadami. Warto odwiedzić również Muzeum Historii Miasta Poznania, które mieści się w jednej z tych kamienic. Następnie możesz udać się na Ostrów Tumski, najstarszą część Poznania, gdzie znajduje się Katedra św. Piotra i Pawła. To miejsce pełne historii i duchowej atmosfery. Można tu też podziwiać piękne widoki na Wartę i okoliczne zabytki.

Przejażdżka rowerem wokół Jeziora Maltańskiego

Jezioro Maltańskie to popularne miejsce na relaks i rekreację dla mieszkańców Poznania. Majówka to doskonały czas na przejażdżkę rowerową wokół jeziora. Na trasie znajduje się ponad 40 km ścieżek rowerowych, które oferują wspaniałe widoki na wodę i okoliczną przyrodę. Możesz zatrzymać się na tarasie widokowym przy Śluzie im. Michała Drzymały, skąd rozciąga się malowniczy widok na Jezioro Maltańskie i regatowisko. Jeśli jesteś miłośnikiem sportów wodnych, możesz również spróbować swoich sił w windsurfingu, żeglarstwie lub wynająć kajak.

Odwiedziny w Muzeum Narodowym i Parku Cytadela

Muzeum Narodowe w Poznaniu to jedno z najważniejszych muzeów w Polsce, które gromadzi bogate zbiory sztuki. Majówka to doskonały czas, aby zobaczyć aktualne wystawy tymczasowe i stałe. Muzeum mieści się w zabytkowym budynku przy Alei Marcinkowskiego, niedaleko Starego Rynku. Po zwiedzeniu muzeum, możesz udać się do pobliskiego Parku Cytadela. To miejsce ma ciekawą historię, ponieważ pierwotnie było fortecą wojskową. Obecnie jest malowniczym parkiem, gdzie można odpocząć na świeżym powietrzu, spacerować po pięknych alejkach i podziwiać zielone tereny oraz ruiny dawnych fortyfikacji.

Gdzie na majówkę w 2023 za granicę?

Wiele osób zastanawia się, gdzie w tym czasie wybrać się na weekend majowy? Najlepiej wyjechać w rejon nieodkryty jeszcze przez tłumy turystów! By ułatwić wybór, przygotowaliśmy listę 7 najlepszych miejsc na weekend majowy w Europie.

Wybrane przez nas lokalizacje nie zajmują czołowych lokat w rankingach najchętniej odwiedzanych przez turystów miast Starego Kontynentu. Jednak podczas majówki w 2023 roku świetnie będą się w nich czuć miłośnicy sztuki, wina, zwiedzania, przyrody czy motoryzacji.

1. Colmar - kraina wina i sztuki

To najlepsze miejsce na majówkę w 2023 roku dla entuzjastów wina i sztuki. To tutaj urodził się Auguste Bartholdi, jeden z współprojektantów nowojorskiej Statuy Wolności. Colmar nazywane również Małą Wenecją leży na pograniczu francusko-niemieckim pośrodku Szlaku Wina, którego podczas pobytu w mieście należy obowiązkowo spróbować (szczególnie białego). Podobnie jak tarty z cebulą będącą specjałem miejscowej kuchni. Miło także można spędzić czas odbywając rejs gondolą po rzece Lauch.

Architektura Colmar we FrancjiColmar - najlepsze miejsce na majówkę w 2023 roku dla entuzjastów wina i sztuki.

Colmar jest również pełne wspaniałych dzieł sztuki, które miłośnicy koniecznie powinni odwiedzić muzeum d'Unterlinden. Jego perłą jest wykonany w latach 1512-1516 ołtarz z obrazami Matthiasa Grunewalda. W podziemiach budynku prezentowane są obrazy współczesnych mistrzów malarstwa, jak Picasso, Leger czy Vasarely. Warto także odwiedzić kościół dominikanów, którego ozdobą jest tryptyk "Madonna w ogrodzie różanym" autorstwa Martina Shongauera.

Do Colmar ze Strasburga można dojechać autostradą w kilkadziesiąt minut. Jednak znacznie przyjemniejszą opcją jest jazda bocznymi drogami pomiędzy licznymi wzgórzami. Dzięki temu będziemy mogli podziwiać malownicze widoki francuskich miasteczek, takich jak Barr, Dambach, Obernai czy Ribeauville.

Warszawa - Colmar trasaWarszawa - Colmar

Podczas weekendu majowego w 2023 roku ceny wynajęcia pokoju dwuosobowego w Colmar na 6 nocy w okresie 29 kwietnia - 7 maja zaczynają się od 1621 zł.

2. Dubrownik - „Perła Adriatyku” tętniąca historią

Nazywany „Perłą Adriatyku” Dubrownik to świetne miejsce na długi weekend majowy w 2023 roku dla miłośników zwiedzania. Chociaż w mieście mieszka zaledwie 40 tys. osób, jest ono przesiąknięte historią. Wiele znajdujących się tutaj zabytków zostało objętych patronatem UNESCO. Część z nich powstała we wczesnym średniowieczu. Stanowią mieszankę architektury romańskiej, renesansowej i barokowej.

Dubrownik w Chorwacjii na majówkę w 2023 rokuDubrownik to oryginalna propozycja na majówkowy wyjazd w 2023 roku.

Wizytówką Dubrownika jest Stare Miasto, w którym znajduje się kościół św. Błażeja – patrona miasta. Koniecznie trzeba również odwiedzić wzniesioną w 1667 roku w stylu barokowym katedrę. Tłumy turystów można spotkać na najbardziej znanej ulicy Starego Miasta Stradun, które dzieli na część północną i południową. Położone są na niej fontanna Onofrio, słynny Pałac Sponza czy kolumna Orlando. Często odbywają się tutaj liczne festiwale i wydarzenia kulturalne.

Turyści wybierający się do Dubrownika powinni pamiętać, że ceny potrafią być w nim nawet dwa razy wyższe niż w innych miastach w Chorwacji. Za hamburgera w lokalu trzeba zapłacić około 14 euro (ok. 60 zł), za pizzę margeritte w restauracji od 12 euro (ok. 55 zł), za kalmary z frytkami nawet 20 euro (ok. 90 zł), a ceny dań mięsnych zaczynają się od ok. 30 euro (ok. 140 zł). Piwo z kija w piwiarni kosztuje około 3-4 euro (ok. 14-18 zł).

Warszawa - Dubrownik trasaWarszawa - Dubrownik

Podczas weekendu majowego w 2023 roku ceny wynajęcia pokoju dwuosobowego w Dubrowniku na 6 nocy w okresie 29 kwietnia - 7 maja zaczynają się od 1 317 zł.

3. Bergen - brama do krainy fiordów

Bergen to drugie największe miasto w Norwegii, nazywane jest bramą do krainy fiordów, czyli głębokich zatok. Jego wizytówką jest zabytkowe nadbrzeże Bryggen, które od 1979 roku znajduje się na liście UNESCO. Tworzy je sieć kolorowych domów skierowanych ku zatoce. Panoramę miasta można podziwiać ze szczytu góry Floyen. Smakosze ryb koniecznie powinni odwiedzić targ rybny (Fisketorget),który od początku maja do końca sierpnia jest czynny codziennie od 7 do 19. Można na nim poznać smak wędzonego łososia, kraba królewskiego czy wieloryba.

Bergen w NorwegiiBergen - brama do krainy fiordów

Bergen to również stolica kulturalna Norwegii. Miasto przyciąga turystów corocznymi festiwalami muzyki i folkloru norweskiego. Znajduje się w nim również skansen, w którym zrekonstruowano około 50 domów datowanych na okres od XVIII do XX wieku. Można w nim spotkać aktorów odtwarzających scenki z życia ówczesnych mieszkańców miasta.

Osoby wybierające się do Bergen na majówkę powinny kupić kartę Bergen Card. Uprawnia ona do nielimitowanych przejazdów komunikacją publiczną (z wyjątkiem jazdy Flybussem, w którym posiadacz uzyska zniżkę), a także kolejką na wzgórze Floyen. Bergen Card pozwala również na bezpłatny wstęp do licznych muzeów, kościołów bądź miejskiego akwarium. 24-godzinny pakiet kosztuje 340 koron norweskich (ok. 140 zł), 48-godzinny 420 koron (ok. 170 zł), a 72-godzinny 500 koron (ok. 205 zł).

Warszawa - Bergen trasaWarszawa - Bergen

Podczas weekendu majowego w 2023 roku ceny wynajęcia pokoju dwuosobowego w Bergen na 6 nocy w okresie 29 kwietnia - 7 maja zaczynają się od 2 413 zł.

4. Lucerna - mekka dla motomaniaków

To miasto położone pomiędzy alpejskimi szczytami a jedną z zatok Jeziora Czterech Kantonów to prawdziwy raj dla fanów motoryzacji. Znajduje się w nim największe w Europie muzeum transportu i komunikacji. Wśród eksponatów możemy zobaczyć pierwszy samochód na benzynę, automobil na parę, Srebrną Strzałę (wyścigowy Mercedes z 1934 roku), najstarsze aeroplany czy odrzutowce. Jednym słowem wszystko, czym kiedykolwiek zdarzyło się człowiekowi podróżować.

lucerne chapel bridgeLucerna - Chapel Bridge

Najbardziej znaną atrakcją turystyczną Lucerny jest najstarszy w Europie drewniany Most Kapliczny wybudowany w 1333 roku. Posiada charakterystyczną wieżę, która w przeszłości pełniła rolę więzienia, sali tortur czy skarbca państwowego. Do innych interesujących zabytków można zaliczyć 100 lat młodszy Most Plewny, Muzeum Picassa, mur Museggmauer z dziewięcioma basztami, Panoramę Bourbaki czy wykuty w litej skale „lwi pomnik” Löwendenkmal. Będąc w mieście warto odwiedzić również jeden z lokali serwujących specjały miejscowej kuchni jak Fondue czy Kügelipastete (podwójny naleśnik nadziewany cielęciną i grzybami polany sosem).

Warszawa - Lucerna trasaWarszawa - Lucerna

Zwiedzanie 60-tysięcznej Lucerny ułatwia turystom zakaz ruchu samochodowego na starówce.Znajduje się tutaj jedna z najsłynniejszych piekarni i cukierni w mieście Bäckerei-Konditorei Hug, która działa nieprzerwanie od 1877 roku. Można w niej kupić zarówno chleb na zakwasie, jak i liczne rodzaje ciastek pokryte czekoladą.

lucernaLucerna - propozycja na majówkę

Podczas weekendu majowego w 2023 roku ceny wynajęcia pokoju dwuosobowego w Lucernie na 6 nocy w okresie 29 kwietnia - 7 maja zaczynają się od 3 150 zł.

5. Toledo - majówka w mieście muzeum

Toledo, położone 70 kilometrów od Madrytu, jest określane miastem muzeum, ponieważ znajduje się w nim ogromna liczba zabytków na wyjątkowo małej powierzchni. Do rozwoju jego przyczynili się wyznawcy chrześcijaństwa, islamu oraz judaizmu, którzy przed wiekami żyli ze sobą w harmonii. Miasto stanowi enklawę przeszłości, gdyż trudno w nim znaleźć elementy XX-wiecznej architektury. Dominują ciasne uliczki, w których turyści błądzą niczym w labiryncie.

lucerne chapel bridgeToledo - enklawa przeszłości na majówkowy wyjazd w 2023 roku.

Toledo to miejsce, w którym turyści wiele atrakcji mogą zwiedzić całkowicie za darmo! Panoramę miasta mogą podziwiać z Ruta al Valle, czyli 6,5 kilometrowego szlaku pieszego przebiegającego od Ermita El Cristo de la Vega aż do la puerta de Cabrón. Spacerując nim można podziwiać zabytkowe mosty, pustelnie czy pomniki historii. Warto zobaczyć również pozostałości cyrku rzymskiego wybudowanego w pierwszym wieku. Punktem obowiązkowym wydaje się także dzielnica żydowska, w której znajduje się wybudowana w 1365 roku Synagoga Transito, która jest najstarszym tego typu obiektem na świecie. W soboty po godzinie 14 całkowicie bezpłatny jest też wstęp do muzeum El Greco, w którym zostały zgromadzone dzieła legendarnego malarza.

Toledo słynie z dużej liczby bram obronnych. Najsłynniejszą z nich jest Puerta de Bisagra zbudowana przed X wiekiem. Pomiędzy jej dwoma fasadami znajduje się przestronny dziedziniec, który w średniowieczu pełnił funkcję zbrojowni. Równie okazale prezentuje się również Puerta del Sol w przeszłości będąca przejściem do dzielnicy arabskiej. Najwyższa jest Puerta del Cambrón, której powstanie szacuje się na przełom VI i VII wieku.

Warszawa - Toledo trasaWarszawa - Toledo

Podczas weekendu majowego w 2023 roku ceny wynajęcia pokoju dwuosobowego w Toledo na 6 nocy w okresie 29 kwietnia - 7 maja zaczynają się od 3 500 zł.

6. Las Palmas - majówka dla fanów ciepła

Las Palmas to największe miasto, które znajduje się na Gran Canarii i na całych Wyspach Kanaryjskich. Jego początki sięgają drugiej połowy XV wieku. Turystyka zaczęła się tam rozwijać, dopiero gdy w XIX wieku powstał port.

Las Palmas Gran CanariaLas Palmas to gwarancja udanej pogody na majówkowy wyjazd

W 1890 roku wybudowano pierwszy hotel na wyspie — Hotel Santa Catalina. Do dziś można tam wynająć pokój i spędzić urlop w wyjątkowych warunkach. Jednak prawdziwy rozwój turystyki w Las Palmas nastąpił po wybudowaniu portu lotniczego w 1957 roku. Od tej pory liczba podróżujących zaczęła z roku na rok rosnąć.

Las Palmas przyciąga turystów wspaniałą pogodą. W maju panuje tam przyjemne 20°C, a temperatura wody to ok. 19°C. Z rozkoszą można zażywać kąpieli w Oceanie Atlantyckim. Jednak to nie jedyna zaleta tego miasta. Odkryj również:

 • historyczną dzielnicę Vegueta, w której wybudowano imponujące domy, pałac episkopalny, katedrę świętej Anny z 1570 roku i dom Kolumba. Istnieje legenda, że znany podróżnik przebywał tam przez pewien czas podczas wyprawy przez Atlantyk;

 • port Las Palmas, w pobliżu którego znajduje jest park Santa Catalina. Tam odbywają się największe imprezy takie jak WOMAD, czyli międzynarodowy festiwal muzyki, sztuki i tańca.

Warszawa - Las Palmas trasaWarszawa - Las Palmas

Podczas weekendu majowego od 29 kwietnia do 7 maja 2023 za wynajęcie pokoju dwuosobowego ze wspólną łazienką trzeba zapłacić od ok. 840 zł. Ceny noclegów z indywidualną łazienką rozpoczynają się od 1 125 zł.

7. Bari - majówka śladami Bony Sforzy

Uwielbiasz miasta, które mają ciekawą historię? Bari na południu Włoch z pewnością Ci się spodoba! To stolica regionu Apulia, który przyciąga fanów wzgórz, domków trullo i makaronu orecchiette. To miejsce tętni życiem, a jednocześnie jest niezwykle spokojne i zachęca do odpoczynku.

Bari we WłoszechBari - południowe Włochy to ciekawy kierunek na długi weekend majowy

Jednak dlaczego właśnie Bari? Otóż z tego miasta wywodzi się Bona Sforza, żona Zygmunta I Starego! Królowa Polski odziedziczyła te tereny po swojej matce i to właśnie tam została pochowana. Jej nagrobek możesz zobaczyć w bazylice św. Mikołaja. Już sam budynek w stylu romańskim robi niesamowite wrażenie!

Ponadto w niedalekim oddaleniu od Bari znajdziesz renesansowy zamek księcia Fryderyka II Szwabskiego. To imponująca budowla o surowym charakterze z XIII wieku, która z daleka przyciąga wzrok. Warto udać się tam na wycieczkę, aby móc poczuć się jak prawdziwa księżna!

Warszawa - Bari trasaWarszawa - Bari

W Bari w majówkę (od 29.04 do 7.05) można znaleźć dwuosobowe pokoje już od 1 694 zł.

Najtańsze noclegi podczas majówki w 2023r.

Nazwa miasta

Cena za jedną osobę

Las Palmas

Od 840 zł

Dubrownik

Od 1 317 zł

Colmar

Od 1621 zł

Bari

Od 1694 zł

Bergen

Od 2 413 zł

Lucerna

Od 3 150 zł

Toledo

Od 3 500 zł

Źródło: Booking.com (29 kwietnia-7 maja, 8 noclegów w pokoju dwuosobowym)

Jakie ubezpieczenie turystyczne na majówkę w 2023 roku?

W przypadku wyjazdu do Colmar, Dubrownika, Bergen, Bari, Las Palmas, Lucerny lub Toledo bezpłatny dostęp do podstawowej opieki medycznej zapewnia Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Jednak EKUZ posiada bardzo ograniczony zakres ochrony. Nie pokrywa kosztów transportu helikopterem lub karetką do Polski, a także akcji ratowniczej, które mogą sięgnąć nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. W przeciwieństwie do polisy turystycznej karta EKUZ nie zawiera również ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym (OC), bagażu czy usług Assistance.

Osoba dorosła wyjeżdżająca do Colmar, Dubrownika, Bergen, Lucerny, Bari, Las Palmas bądź Toledo w czasie majówki za najtańszą 9-dniową ochronę ubezpieczeniową (od 29 kwietnia do 7 maja) zapłaci 25 zł (2,77 zł dziennie). Jednak jej zakres ochrony może okazać się niewystarczający. Polisa nie posiada OC w życiu prywatnym oraz ubezpieczenia bagażu:

Najtańsza polisa turystyczna podczas majówki w 2023 roku w Europie:

Zakres ochrony

Suma gwarantowana

Koszty leczenia

93 747 zł (20 000 euro)

Koszty ratownictwa

37 498 zł (8 000 euro)

NNW

10 000 zł

Usługi Assistance

Wariant podstawowy

Cena polisy

25

Źródło: Opracowanie Własne (ceny w przypadku wyjazdu w okresie 29 kwietnia - 7 maja 2023 r.)

Optymalna polisa turystyczna podczas wyjazdu majowego w celu wypoczynku lub zwiedzania powinna zawierać następującą ochronę ubezpieczeniową:

 • koszty leczenia na kwotę co najmniej 30 000 euro,

 • koszty ratownictwa w wysokości co najmniej 5000 euro,

 • OC w życiu prywatnym,

 • NNW,

 • ubezpieczenie bagażu,

 • usługi Assistance.

Jedno z towarzystw oferuje optymalną ochronę ubezpieczeniową podczas długiego weekendu majowego dla osoby dorosłej za 35 zł (3,88 zł dziennie). Ubezpieczenie turystyczne zawiera:

Optymalna polisa turystyczna podczas majówki w 2023 roku w Europie:

Zakres ochrony Suma gwarantowana
Koszty leczenia 187 494 zł (40 000 euro)
Koszty ratownictwa 37 498 zł (8 000 euro)
OC w życiu prywatnym 117 183 zł (25 000 euro)
NNW 10 000 zł
Usługi Assistance Wariant podstawowy
Ubezpieczenie bagażu 1000 zł
Cena polisy 35 zł

Źródło: Opracowanie Własne (ceny w przypadku wyjazdu w okresie 29 kwietnia - 7 maja 2023 r.)

Przed wyjazdem na majówkę należy porównać ze sobą co najmniej kilka ofert ubezpieczeń turystycznych, aby dostosować je do własnych potrzeb. W prosty sposób można to zrobić za pomocą naszego kalkulatora polis, który zawiera propozycje kilkunastu towarzystw.

Do każdej z nich dołączony jest plik z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU), z którym możemy dokładnie się zapoznać przed zakupem polisy. Gdy zakupimy interesujący nas pakiet, na wskazany adres e-mail otrzymamy umowę. Następnie wystarczy ją wydrukować i bezpiecznie odpoczywać podczas długiego weekendu majowego.

    Porównaj ceny

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!
Majówka 2023 - Co warto wiedzieć?
 1. W 2023 roku wystarczy wziąć trzy dni wolnego (2 i 4-5 maja), aby w maju odpoczywać przez 9 dni (29 kwietnia - 7 maja).

 2. Podczas majówki najtaniej za 8 noclegów zapłacimy w Las Palmas (od 840 zł), a najdrożej w Toledo (od 3 500 zł).

 3. Najważniejszym elementem polisy jest wysokość kosztów leczenia (powinny wynosić co najmniej 30 000 euro).

 4. Optymalne ubezpieczenie turystyczne na majówkę można kupić za 3,88 zł dziennie.

 5. Na majówkę w Polsce warto udać się do miasta. W tym czasie wielu mieszkańców wyjeżdża, więc można spokojniej zwiedzać największe atrakcje.

 6. W wielu miastach podczas majówki organizowane są ciekawe wydarzenia. Dobrym przykładem jest Trójmiasto, gdzie uroczystości zaczynają się już od soboty i trwają do wtorku.

FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania o majówkę w 2023 roku

 1. Gdzie na długi weekend majowy 2023 w Polsce pojechać?

  Jeśli nie chcesz wyjeżdżać za granicę podczas majówki 2023, możesz spędzić czas w Polsce. Dobrym wyborem są zarówno duże miasta, jak i tajemnicze krainy geograficzne takie jak Roztocze. Początek maja to środek wiosny, więc wokół jest nie tylko wspaniale zielono, ale także przyjemnie ciepło. Jednocześnie nie jest jeszcze zbyt gorąco, a więc panują idealne warunki do zwiedzania miasta czy aktywności na zewnątrz.

 2. Czy na majówkę w Polsce jest potrzebne ubezpieczenie turystyczne?

  Zazwyczaj zakup ubezpieczenia turystycznego jest rekomendowany osobom, które zamierzają wyjechać za granicę. Nic dziwnego. Taka polisa zapewnia wsparcie finansowe na wypadek kłopotów zdrowotnych. W Polsce pomoc medyczna, transport czy pobyt w szpitalu w dowolnej publicznej placówce są darmowe. Zatem ubezpieczenie od tych zdarzeń nie jest potrzebne.

 3. Gdzie na majówkę z dziećmi w Polsce w 2023 roku?

  W Polsce jest wiele miejsc, które oferują ciekawe atrakcje dla dzieci, a jednocześnie pozwalają na relaks dla dorosłych, jak np. Jastrzębia Góra, Zakopane, Giżycko i okolice.

 4. Jakie są ogólne korzyści z wyjazdu z psem na majówkę?

  Będziesz cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu w towarzystwie swojego czworonoga, co sprzyja zdrowiu i dobrej kondycji zarówno dla Ciebie, jak i dla psa. Wspólne spacery, wędrówki po szlakach czy zabawa na plaży nie tylko umożliwiają utrzymanie aktywnego trybu życia, ale także wzmacniają więź między Tobą a Twoim pupilem.

 5. Jakie są najważniejsze atrakcje w Dolnym Śląsku, które warto odwiedzić podczas majówki w 2023 roku?

  Najważniejsze atrakcje w Dolnym Śląsku, które warto odwiedzić podczas majówki, to: Wrocław - Stolica Dolnego Śląska oferuje piękne zabytki, takie jak Wrocławski Rynek i Katedra św. Jana Chrzciciela. Karkonosze - Pasmo górskie Karkonoszy to doskonałe miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Wałbrzych i Zamek Książ - Zamek Książ to jedna z głównych atrakcji Wałbrzycha. Można zwiedzić wnętrza zamku oraz spacerować po urokliwych ogrodach.

 6. Jakie są 3 ciekawe propozycje na spędzenie majówki 2023 w Poznaniu?

  Majówka w Poznaniu może być niezwykle atrakcyjna. Pierwszą propozycją jest zwiedzanie Starego Rynku i Ostrów Tumski, gdzie można podziwiać historyczne zabytki i atmosferę miasta. Drugą propozycją jest przejażdżka rowerem wokół Jeziora Maltańskiego, oferująca piękne widoki i możliwość aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Trzecią propozycją jest odwiedziny w Muzeum Narodowym i spacer po Parku Cytadela, zapewniające ciekawe doznania kulturalne oraz relaks w otoczeniu natury. Majówka w Poznaniu to doskonała okazja do odkrywania miasta i cieszenia się jego atrakcjami.

 7. Jakie dokumenty są potrzebne, aby móc podróżować po Europie w czasie majówki?

  Jeśli w czasie majówki w 2023 roku planujesz podróż po krajach, które należą do Unii Europejskiej, wystarczy mieć przy sobie ważny dowód osobisty. Pamiętaj jednak, żeby zabrać ze sobą dokument papierowy. e-dowód nie zostanie uznany przez funkcjonariuszy straży granicznej czy policji. Natomiast, jeśli planujesz wyjechać do europejskiego kraju, który nie należy do UE, np. do Wielkiej Brytanii czy Ukrainy, potrzebujesz ważnego paszportu. Dowód osobisty nie jest tam honorowany.

 8. Gdzie znaleźć tanie noclegi w Europie na majówkowy wyjazd?

  Noclegi w niskich cenach za zagraniczny wyjazd na majówkę można znaleźć na portalach internetowych z ofertami hoteli, gospodarstw agroturystycznych i hosteli. Warto również poszukać atrakcyjnych ofert na stronach z mieszkaniami na wynajem krótkotrwały. Za pośrednictwem takich serwisów można łatwo zarezerwować i opłacić pobyt bez konieczności porozumiewania się z właścicielem. Aby obniżyć cenę noclegu, można skontaktować się z wybranym obiektem osobiście. Jednak pamiętaj, że nie każdy właściciel potrafi rozmawiać po angielsku. Przez to możesz mieć problemy z zarezerwowaniem noclegu w wybranej miejscowości.

 9. Jakie ubezpieczenie jest przydatne na majówkę w Polsce?

  Wystarczy chwila nieuwagi, aby podczas majówki potrącić kogoś na rowerze, zarysować czyjś samochód czy uszkodzić sprzęt w hotelu. Dlatego w trakcie weekendu majowego w kraju przyda Ci się z pewnością OC w życiu prywatnym. Polisa gwarantuje pomoc, jeśli wyrządzisz komuś krzywdę lub uszkodzisz czyjeś mienie. Dzięki ubezpieczeniu osoby poszkodowane otrzymają stosowną rekompensatę. Warto również wykupić NNW, które zapewni wsparcie finansowe po skutkach nieszczęśliwego zdarzenia. Jeśli np. złamiesz rękę, towarzystwo wypłaci Ci odszkodowanie na pokrycie kosztów leczenia czy wynajmu sprzętu medycznego. To duże odciążenie! Podczas wybierania oferty ubezpieczenia warto zadbać, aby obejmowało ono nie tylko Ciebie, ale także pozostałych uczestników wycieczki, czyli np. dzieci lub małżonka. Dzięki temu, kupując jeden produkt, zapewnisz ochronę także najbliższym.

Redakcja

Jako specjaliści z zakresu ubezpieczeń przygotowujemy jakościowe treści w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Redakcja Ubezpieczeniaonline.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia