Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj

Nationale-Nederlanden - Ubezpieczenie turystyczne

1 miejsce w rankingu ubezpieczeń turystycznych

Nationale-Nederlanden

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Ubezpieczenie turystyczne NN to wsparcie finansowe i praktyczna pomoc, które zmniejszają odczuwanie skutków przykrych zdarzeń w trakcie podróży. Zwrócimy Ci pieniądze, jeśli los zmusi Cię do odwołania lub skrócenia wykupionej wycieczki. W przypadku zachorowania na koronawirusa w trakcie podróży zagranicznej, pokryjemy koszty leczenia nawet do 1 mln zł i zaoferujemy praktyczną pomoc. Ubezpiecz się wygodnie online

Chcemy wspierać Cię i chronić w realizowaniu Twoich pasji, niezależnie czy są to rowerowe wycieczki po lesie, weekendowe wypady za miasto, czy egzotyczne podróże. Dlatego dajemy Ci możliwość zakupu kompleksowej polisy online. W zależności od Twoich planów i potrzeb oferujemy  Ubezpieczenie turystyczne (świat) oraz Ubezpieczenie turystyczne (Polska).
 
Wiemy, że duża rodzina to dużo radości, ale także duże potrzeby. Dlatego dla tych, którzy wybierają się w podróż z dziećmi oraz dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny przygotowaliśmy specjalne zniżki na zakup ubezpieczenia turystycznego.

Sprawdź szczegóły polisy

 
 
Ubezpieczenie turystyczne (Polska) Już od 4 zł dziennie:
 

 • Działa  w razie zachorowania na koronawirusa. W przypadku wykrycia koronawirusa w trakcie podróży, pokryjemy koszty leczenia i zaoferujemy praktyczną pomoc.
 • W razie kłopotów ze zdrowiem zapewnimy wizytę lekarza i pielęgniarki w miejscu zakwaterowania, dowieziemy lekarstwa, zapewnimy opiekę dla dziecka, transport medyczny do szpitala albo placówki medycznej.
 • Pomoc finansowa nawet do 50 tys. zł, gdy ulegniesz wypadkowi, zarówno w Polsce, jak i  do 30 km od granicy.
 • Pokryjemy Twoje zobowiązania finansowenawet do 500 tys. zł,  jeśli wyrządzisz komuś szkodę (ubezpieczenie OC – odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym).
 • Zwrot pieniędzy za niewykorzystany karnet, jeżeli ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi lub nagle zachorujesz i lekarz stwierdzi, że Twój stan zdrowia nie pozwala na uprawianie sportów zimowych. Oddamy Ci pieniądze za zakupiony wcześniej karnet, opłaconego instruktora oraz wypożyczony sprzęt narciarski.
 • Zwrot kosztów, gdy pogoda nie pozwoli Ci szusować. Jeśli z powodu pogody wyciągi narciarskie będą zamknięte minimum 24h, wypłacimy Ci świadczenie.
 • Pomożemy w razie kłopotów z autem. Gdy zepsuje się samochód, którym podróżujesz, pomożemy Ci dotrzeć na miejsce Twoich wakacji, m.in. naprawiając auto na miejscu, holując do warsztatu, zapewniając Ci samochód zastępczy, bądź po prostu, dostarczając paliwo.  
 
 Ubezpieczenie turystyczne (świat) już od 3,84 zł /dzień:
 
 • W przypadku zachorowania na koronawirusaw trakcie podróży zagranicznej, pokryjemy koszty leczenia nawetdo 1 mln zł i zaoferujemy praktyczną pomoc.
 • Pokryjemy koszty leczeniado 1 mln zł oraz zapewnimy praktyczną pomoc, jeśli dojdzie do wypadku, nagłej choroby lub zaostrzenia choroby przewlekłej.
 • Zwrócimy Ci pieniądze, jeśli los zmusi Cię doodwołania lub skrócenia wykupionej wycieczki.
 • Jeśli ulegniesz wypadkowi i konieczny będzie transport do Polski, zorganizujemy i pokryjemy jego koszty (również osób towarzyszących).
 • Wypłacimy do 5 000 zł, gdy Twójbagaż lub sprzęt sportowy zostanie zniszczony, zagubiony lub skradziony, niezależnie czy miało to miejsce podczas podróży, czy pobytu na miejscu.
 • Jeśli z powodu pogody wyciągi narciarskie będą zamknięte minimum 24h, wypłacimy ci świadczenie.
Powrót do rankingu
                
4
1
4
4
2
5

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia