Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Ciebie
najtańsze ubezpieczenie?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

pon.-pt. 900 - 2000 - 22 463 80 50

Sprawdź ceny ubezpieczeń nieruchomości.

Porównaj z nami oferty w 2 minuty.
Porównaj ceny

Warta Dom Komfort Plus - dla kogo polisa?

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Spośród kilkudziesięciu firm ubezpieczeniowych dostępnych na polskim rynku niewiele jest Towarzystw, które łączą szeroką ofertę produktów z długą tradycją działalności w swoim sektorze usług. Takim wyjątkiem jest TU Warta.

Ubezpieczyciel posiada w swojej ofercie głównie polisy na życie i majątkowe. Te ostatnie to w sumie 3 opcje dostosowane do indywidualnych preferencji ubezpieczonego:

 • Warta Dom,

 • Warta Dom Komfort,

 • Warta Dom Komfort Plus.
   

   Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!


Wszystkie z wymienionych ubezpieczeń nieruchomości mają jednolitą konstrukcję, tj. składają się z umowy podstawowej oraz rozszerzeń, które można dokupić do podstawy i tym samym powiększyć zakres posiadanej ochrony. Te i inne informacje znajdują się w dokumencie owu warta dom czy owu warta dom komfort w łatwych do pobrania plikach znajdujących się na stronie ubezpieczyciela.
 
Wyjątkiem na tle konkurencyjnych Towarzystw jest możliwość wykupienia w Warcie opcji OC w życiu prywatnym bez umowy podstawowej. A właściwie umowy podstawowej z OC w zakresie. Dzięki temu ubezpieczony jest chroniony finansowo na wypadek wielu przykrych zdarzeń, których skutkiem są szkody rzeczowe i osobowe wyrządzone przez lokatorów, jak i zwierzęta domowe zamieszkujące ubezpieczoną nieruchomość.

 

Dom Komfort Plus - zakres ochrony

Produkt TU Warta jest przeznaczony dla osób, którym zależy na kompleksowej ochronie mienia – murów, wyposażenia czy innych budynków znajdujących się na terenie posesji. Dlatego też umowa Warta Dom Komfort Plus obejmuje m.in.:

 • dom letniskowy,

 • garaż,

 • altanę,

 • basen,

 • ogrodzenie,

 • siłowniki do bram,

 • domofon.


Wszystkie przedmioty ubezpieczenia znajdują się w dokumencie owu warta dom komfort plus. Można tam znaleźć również informację o dołączanym pakiecie assistance, który obejmuje wiele przydatnych w życiu usług, z których skorzystanie będzie finansowe z polisy, w tym:

 • naprawa sprzętu RTV/AGD/PC,

 • pomoca interwencyjna 7 specjalistów np. hydraulika czy ślusarza,

 • pomoc lekarza w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania na terenie kraju,

 • dostęp do infolinii medycznej w postaci możliwości konsultacji z lekarzami dyżurującymi w centrum alarmowym.


Assistance i zdarzenia losowe (pożar, zalanie, wybuch i inne) znajduję się w ofercie umowy podstawowej. Do niej można dokupić dodatki, jak ubezpieczenie bagażu, nagrobku, rzeczy osobistych czy NNW.

Warto pamiętać, że każde rozszerzenie dotyczy wszystkich osób zamieszkujących w jednym gospodarstwie domowym., czyli dzieci, rodziców czy teściów.Dom Komfort Plus - wysokość składki

Ubezpieczenie nieruchomości jest rozwiązaniem tanim, jeśli uwzglednić okres ochrony, który wynosi 12 miesięcy. Roczny koszt polisy jest uzależniony od przynajmniej kilku czynników, w tym przedmiotu nieruchomości (lokalizacja, wartość rynkowa, powierzchnia, rok budowy) oraz ubezpieczonego (historia szkód, liczba nieletnich zamieszkaujących nieruchomość). Dużo też zależy od liczby wybranych rozszerzeń, dlatego jedni zapłacą za minimalną ochronę w przedziale 150-200 zł, ale będą też osoby gotowe wydać ponad 500 zł, co w skali miesiąca wynosi zaledwie kilkudziesiąt złotych.

Dla tych, którzy chcieliby lepiej chronić posiadane mienie, a nie preferują opłaty całej składki z góry, Warta udostępnia możliwość płatności w dwóch lub czterech ratach. Dobrze jest pamiętać o okresowych promocjach, pry czym tego typu oferty są najczęściej dostępne dla wykupujących polisę jedną transakcją.
 

   Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Redakcja Ubezpieczeniaonline.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Powrót do listy
566783
6
2
2
8
5
0

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia
Słownik ubezpieczeniowy