Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Ciebie
najtańsze ubezpieczenie?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 2 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

INTER Polska - Inter Lokum / OC Lokatora / OC Sąsiada

2 miejsce w rankingu ubezpieczeń nieruchomości

INTER Polska

Średnia ocena: 4.07

Dziękujemy za oddanie głosu.

OC Sąsiada czy OC Lokatora? Wybierz, jakie ubezpieczenie w życiu prywatnym jest Ci potrzebne i ubezpiecz dobrze swoje mieszkanie!

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Polska proponuje swoim klientom skomponowanie korzystnego ubezpieczenia mieszkania i domu z dostępnych pakietów, które zapewniają ochronę finansową na wypadek różnych zdarzeń losowych, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym oraz NNW, a także ubezpieczenie na wypadek:
 • stłuczenia szyb,
 • dewastacji,
 • kradzieży z włamaniem,
 • ryzyka przepięcia.
Nowym produktem od Inter Polska jest OC Sąsiada oraz OC Lokatora, czyli rozszerzenia do standardowego ubezpieczenia OC w życiu prywatnym. OC Sąsiada może uchronić ubezpieczonego od wypłaty odszkodowania sąsiadowi z dołu, którego mieszkanie zostało zalane, ponieważ to ubezpieczyciel wypłaci należne koszty strat. OC Lokatora jest ochroną dla właściciela budynku lub lokalu mieszkalnego, wynajmowanego osobom trzecim.

Inter Polska ma na uwadze, że klient może potrzebować pomocy ubezpieczyciela wskutek różnych wypadków. Assistance gwarantuje zorganizowanie pomocy medycznej, interwencyjnej, kiedy uszkodzeniu lub całkowitemu zniszczeniu ulegnie miejsce ubezpieczenia, sprzęt RTV, AGD, PC; na pomoc można liczyć także w sytuacji, w której pojazd mechaniczny osoby ubezpieczonej został unieruchomiony w trakcie podróży. Dostępne są również różne infolinie, np. infolinia Baby, Weterynaryjna, Budowlano-Remontowa.

Inter Lokum może być również ochroną ubezpieczeniową na wypadek rabunku przedmiotów codziennego użytku poza miejscem ubezpieczenia.

Posiadasz domek letniskowy? Możesz go ubezpieczyć na wypadek skutków niespodziewanych zdarzeń losowych oraz kradzieży z włamaniem. Należy jednak pamiętać, aby w domku letniskowym nie przechowywać wartościowych rzeczy, zwłaszcza, jeśli jest on konstrukcji łatwopalnej.

Przejdź do formularza

Powrót do rankingu
                
4
1
4
4
2
5

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia