Chcesz żebyśmy znaleźli dla Ciebie
najtańsze ubezpieczenie?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj
Notice: Undefined offset: 0 in /data/www/ubezpieczeniaonline.pl/public_html/_nowe/_classes/helper.php on line 448

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/www/ubezpieczeniaonline.pl/public_html/_nowe/_classes/helper.php on line 448
użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 3 zł dziennie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Nationale-Nederlanden - Ochrona Jutra

1 miejsce w rankingu ubezpieczeń na życie

Nationale-Nederlanden

Średnia ocena: 4.09

Dziękujemy za oddanie głosu.

Polisa oferowana przez grupę Nationale-Nederlanden to możliwość ubezpieczenia się na kwotę sięgającą nawet ponad 1 mln zł na wypadek śmierci oraz niezdolności do samodzielnej egzystencji i pracy.

Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, czyli niespełna 30 lat temu. Oferowane przez Nationale-Nederlanden polisy gwarantują ochronę życia, zdrowia, możliwość gromadzenia kapitału oraz oszczędzania środków.

Umowa polisowa w przypadku oferty Nationale-Nederlanden dzieli się na część podstawową (śmierć osoby ubezpieczonej) oraz część rozszerzoną (np. cukrzyca, nowotwór złośliwy, poważne zachorowanie).
Nabyć polisę może wyłącznie osoby, która ukończyły 18 lat, ale są przed 66. rokiem życia. Czas trwania umowy wynosi 10 lat, a po upływie tego okresu umowę można przedłużyć.

Ubezpieczenie Ochrona Jutra w Nationale-Nederlanden umożliwia klientom rozszerzenie ochrony podstawowej, dzięki czemu mogą oni zyskać ochronę w wielu różnych, trudnych sytuacjach. Czego dotyczą umowy dodatkowe w tej polisie? To m.in.:

 • Ubezpieczenie na wypadek nowotworu – polisa zabezpiecza finansowo na wypadek zdiagnozowania nowotworu złośliwego, pomaga w szybkiej diagnostyce choroby oraz zapewnia pomoc w organizacji leczenia,
 • Ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania – ubezpieczony może liczyć na pomoc w organizacji oraz przebiegu procesu leczenia, polisa zapewnia wsparcie w przypadku rozpoznania 56 różnych chorób (wariant rozszerzony), 
 • Ubezpieczenie cukrzycowe – diagnoza cukrzycy może zapewnić ubezpieczonemu wypłatę świadczenia oraz wsparcie procesu leczenia choroby, w ramach polisy można skorzystać również z darmowych konsultacji u specjalistów, 
 • Ubezpieczenie dotyczące leczenia za granicą – ta umowa dodatkowa zapewnia środki na pokrycie kosztów leczenia za granicą w przypadku poważnego zachorowania, ubezpieczyciel pomaga w organizacji wyjazdu, leczenia oraz powrotu do kraju, pomoc obejmuje również zapewnienie tłumacza.

Sprawdź, jak wypada oferta Nationale-Nederlanden na tle innych towarzystw ubezpieczeniowych, które możesz znaleźć w porównywarce ubezpieczeniaonline.pl. W kilka chwil możesz poznać składki dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb!

Porównaj ceny

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu! 

Powrót do rankingu
                
4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia