Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj
Oszczędź nawet 50% na polisie.
Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić porównując oferty w 7 minut.
Porównaj ceny

Masz duże jesienne wydatki? Radzimy na czym zaoszczędzić!

Średnia ocena: 4.50

Dziękujemy za oddanie głosu.

Wrzesień to jeden z miesięcy, w którym portfel wielu rodzin narażony jest na olbrzymie wydatki i w wielu sytuacjach nie jest w stanie udźwignąć wszystkich potrzeb finansowych. Gdy musimy zgromadzić dzieciom wyprawki do szkoły i uzupełnić w nową odzie

Obowiązek opłacenia polisy OC

 
Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi każdy posiadacz pojazdu mechanicznego ma obowiązek wykupienia polisy na ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Nie podporządkowanie się temu nakazowi skutkuje poważnymi sankcjami karnymi, dlatego przy planowaniu i organizowaniu jesiennych wydatków nie ma możliwości odpuszczenia sobie tej pozycji. 
 

Jak zaoszczędzić na OC

 
Ponieważ wykupienie polisy OC ciągnie za sobą dość poważny dla domowego budżetu wydatek warto poświęcić chwilę czasu, przeanalizować aktualne oferty towarzystw ubezpieczeniowych i spośród nich wybrać najkorzystniejszą dla naszych indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.
 

Gdzie znaleźć tanie OC?

 
W dzisiejszych czasach kiedy większość transakcji odbywa się za pośrednictwem sieci internetowej, na wirtualnym rynku branży ubezpieczeniowej znaleźć można największe źródło ofert. Zamiast odwiedzać kolejne placówki towarzystw ubezpieczeniowych w poszukiwaniu konkurencyjnych ofert wystarczy zapoznać się z  ich propozycjami zamieszczonymi na internetowych stronach. W tym celu warto skorzystać z niezwykle przydatnego i cieszącego się olbrzymią popularnością narzędzia internetowego jakim jest porównywarka ubezpieczeń OC. 
 
Dla ułatwienia wyboru oferty idealnie dopasowanej do potrzeb i możliwości finansowych każdego posiadacza samochodu na stronach porównywarka cen oc zamieszczone są aktualne oferty niemalże wszystkich ubezpieczycieli. Wystarczy jedynie wpisać wymagane dane, by wyliczona została składka. W ten sposób można szybko, nie wychodząc z domu i nie korzystając z usług specjalistów w zakresie ubezpieczeń wybrać tanie ubezpieczenia komunikacyjne i zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na inne, jesienne wydatki.
Redakcja

Jako specjaliści z zakresu ubezpieczeń przygotowujemy jakościowe treści w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Redakcja Ubezpieczeniaonline.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Powrót do listy
668282
7
2
4
3
4
9

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia
Słownik ubezpieczeniowy