Chcesz żebyśmy znaleźli dla Ciebie
najtańsze ubezpieczenie?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj
Notice: Undefined offset: 0 in /data/www/ubezpieczeniaonline.pl/public_html/_nowe/_classes/helper.php on line 448

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/www/ubezpieczeniaonline.pl/public_html/_nowe/_classes/helper.php on line 448
użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 3 zł dziennie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

2 stycznia 2023 r. została sfinalizowana fuzja prawna spółek NNLife TUnŻiR S.A. (wcześniej MetLife TUnŻiR S.A.) i Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A. Działają one teraz jako jedna spółka pod marką Nationale-Nederlanden.
 
Zakończona fuzja prawna to efekt decyzji o przejęciu spółek dawnego MetLife w Polsce przez Grupę NN, która została ogłoszona w lipcu 2021 roku. Pod koniec kwietnia 2022 r. holenderska Grupa ogłosiła finał procesu przejęcia tych spółek w Polsce po tym, jak Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na realizację transakcji. Z kolei 2 stycznia 2023 r. – po uzyskaniu niezbędnych zgód regulacyjnych oraz wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego – nastąpiło prawne połączenie 
z Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A., wskutek którego funkcjonuje jeden zakład ubezpieczeń na życie pod nazwą Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

 

Ubezpieczenie na życie Nationale-Nederlanden 


Podstawowe ubezpieczenie na życie Gwarancja Jutra obejmuje ochronę Ubezpieczonego w zakresie dożycia przez ubezpieczonego do daty wygaśnięcia umowy, śmierci oraz całkowitego i trwałego inwalidztwa.

 

Porównaj ceny
 

Gwarancja Jutra to połączenie ochrony z oszczędzaniem. Składka jest stała przez cały okres umowy, a jeśli jest opłacana za rok z góry, ubezpieczyciel nalicza 5% zniżki. Po zakończeniu umowy otrzymamy wcześniej ustaloną kwotę oraz bonus w postaci dodatkowego świadczenia, tzw. dożycie.

W tej polisie dostępnych jest kilkanaście umów dodatkowych – m.in. pobyt w szpitalu, wsparcie w poważnej chorobie, diagnoza nowotworu, konsultacja medyczna, następstwa nieszczęśliwych wypadków, ochrona dla dziecka w razie jego choroby lub wypadku.

Dodatkowo do wybranych umów dodatkowych, przy wyższych sumach ubezpieczenia, klient ma możliwość skorzystania bezpłatnie z dedykowanych pakietów assistance, np. w ramach Pakietu Rehabilitacyjnego Assistance zostaną zorganizowane i pokryte do 5 000 zł koszty usług takich jak m.in. rehabilitacja, zakup lub wypożyczenie oraz dostarczenie sprzętu rehabilitacyjnego.

Na Zdrowie, czyli ubezpieczenie w razie choroby lub wypadku. To kompleksowy program zdrowotny, który zapewnia pieniądze w przypadku diagnozy nowotworu i innych poważnych chorób oraz za pobyt w szpitalu z powodu choroby, czy też wypadku. Dodatkowo przy wyższych sumach ubezpieczenia klient ma możliwość skorzystania bezpłatnie z dedykowanych pakietów assistance, np. z rehabilitacji, drugiej opinii medycznej, czy  konsultacji u wybranych lekarzy specjalistów.

Poza 100 chorobami nowotworowymi pakiet obejmuje też w zależności od wariantu 35 lub 65 inne poważne choroby, w tym m.in. wiele chorób układu krążenia, zapalenie tarczycy Hashimoto, stwardnienie rozsiane czy borelioza. Otrzymamy wypłatę za każdy dzień pobytu w szpitalu, jeśli trwał on minimum 4 dni, a dodatkowo świadczenia w przypadku pobytu na oddziale intensywnej terapii, świadczenie lekowe, rehabilitacyjne, czy za operacje.

Na Życie to składka od 50 zł miesięcznie. Towarzystwo daje zniżki w zależności od częstotliwości opłacania składki, dodania dodatkowych osób do polisy, czy sumy ubezpieczenia: 5% zniżki, gdy składkę opłacasz rocznie, 10% zniżki na dodatkowe ubezpieczenie wybranej przez Ciebie osoby, do 35% zniżki w zależności od wysokości sumy ubezpieczenia.

Świadczenie z polisy pozwoli zapewnić najbliższym utrzymanie obecnego standardu życia czy zabezpieczy spłatę kredytu hipotecznego lub innych zobowiązań. Do wyboru wiele umów dodatkowych.

Bezpieczne Dziecko oznacza wsparcie finansowe w przypadku pobytu w szpitalu, groźnej choroby dziecka, złamania lub oparzenia z powodu wypadku, trwałego inwalidztwa z powodu wypadku oraz pobytu w szpitalu lub operacji z powodu wypadku lub choroby. W ramach pomocy po wypadku Towarzystwo zapewnia organizację i pokrycie kosztów konsultacji medycznych u lekarzy 10 specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym tomografię komputerową, rezonans magnetyczny, RTG, USG, zabiegi ambulatoryjne, rehabilitację i korepetycje.

START55 jest polisą dla osób, które przekroczyły 55 rok życia. Ubezpieczenie zapewnia wsparcie finansowe na wypadek choroby lub po wypadku. Umowę można zawrzeć do 75 roku życia, ale ochrona trwa dożywotnio.

Do wyboru jest 5 umów dodatkowych: renta z tytułu niezdolności do samodzielnej egzystencji, na wypadek diagnozy nowotworu złośliwego i innej zmiany nowotworowej, na wypadek hospitalizacji i operacji po wypadku lub chorobie, na wypadek trwałego inwalidztwa wskutek NW oraz przejęcie opłacania składek przez

Towarzystwo w przypadku śmierci lub całkowitego i trwałego inwalidztwa Ubezpieczającego. Ubezpieczony może też inwestować środki finansowe w Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe (UFK).

Na Wypadek to ubezpieczenie z kompleksową ochroną wypadkową, obejmujące swoim zakresem zarówno drobne urazy, jak i poważne skutki wypadków. To także możliwość rozszerzenia ochrony dla amatorów i sportowców wyczynowych 50 dyscyplin sportowych. W tym pakiecie możesz dopasować zakres oraz sumy ubezpieczenia do własnych potrzeb oraz potrzeb najbliższych, dzięki 7 dedykowanym umowom dodatkowym.

Dodatkowo w okresie największej beztroski – lipcu i sierpniu, dzieci osób ubezpieczonych objęte są ochroną na wypadek uszkodzenia ciała wskutek NW,  bez dodatkowej składki. Do każdej polisy dodany jest pakiet assistance - Asystent po Wypadku, który daje możliwość bezpłatnego skorzystania m.in. z rehabilitacji, wypożyczenia lub zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, konsultacji u lekarzy specjalistów, badań laboratoryjnych.

Pakiet wzbogacony jest też o infolinię prawną oraz o asystenta w organizacji pogrzebu po wypadku. 

Każdy Ważny to alternatywa dla ubezpieczeń grupowych przeznaczona dla pracodawcy oraz jego pracowników. Każdy Ważny jest indywidualnym ubezpieczeniem na życie, które zapewni wsparcie finansowe dla pracodawcy, jego pracowników i ich bliskich. Umowy dodatkowe zwiększają zakres ochrony w razie choroby lub wypadku i można je dobrać indywidualnie do potrzeb każdej z ubezpieczonych osób.

Ubezpieczenie dodatkowo daje możliwość bezpłatnego skorzystania porad internisty ora pediatry online oraz z szeregu usług assistance. 
 

 

Porównaj ceny

 

Nationale-Nederlanden - ubezpieczenie dodatkowe


W opcji o profilu typowo ochronnym Nationale-Nederlanden oferuje różne warianty ubezpieczenia na życie mieszczące się w zakresie umów dodatkowych. Są to następujące pakiety:
 

 • Bezpieczne Dziecko Premium– chroni najmłodszych członków rodziny przed finansowymi skutkami choroby, nieszczęśliwego wypadku i trwałego inwalidztwa,
   
 • Podwojona Ochrona i Ochrona Życia – ubezpieczenia dodatkowe, których celem jest wsparcie bliskich na wypadek śmierci wskutek NW oraz komunikacyjnego NW właściciela polisy,
   
 • Diagnoza Nowotworu– zapewnia pomoc finansową na leczenie i zabiegi za wykrycie nowotworu w okresie ubezpieczenia,
   
 • Ochrona Na Wszelki Wypadek– dotyczy nieszczęśliwego wypadku i trwałego inwalidztwa, świadczenie będzie wypłacane z cyklach miesięcznych,
   
 • Ochrona Bez Zmian– w przypadku poważnego zachorowania ubezpieczyciel prze okres 2 lat będzie opłacał składki w ramach umowy dodatkowej Czasowe przejęcie.


   

Nationale-Nederlanden - wyłączenia odpowiedzialności


Zatajenie informacji, samobójstwo czy konflikt zbrojny z udziałem ubezpieczonego to typowe okoliczności, w których każde towarzystwo odmówi wypłaty odszkodowania. W TU wyłączenia odpowiedzialności różnią się w zależności od rodzaju zawieranej umowy.

Przykładowe z nich dotyczą:

 

 

 • choroby, niepełnosprawności fizycznej, zaburzeń psychicznych lub zaburzeń zachowania,
 • stanu ubezpieczonego po spożyciu alkoholu, leków, z wyjątkiem zażywanych zgodnie z zaleceniem lekarza, narkotyków lub innych substancji toksycznych,
 • uczestnictwa ubezpieczonego w zawodach z użyciem pojazdów kołowych, zawodach z użyciem łodzi lub nart wodnych, lub zawodach konnych,
 • uprawiania sportów ekstremalnych: wspinaczki, skoków spadochronowych, paralotniarstwa, nurkowania,
 • zdarzenia związanego z masowym skażeniem chemicznym, biologicznym lub radioaktywnym,
 • umyślnego udziału w czynie zabronionym lub stawiania oporu podczas aresztowania lub zatrzymania.

 

 

 

 

Zgłoszenie szkody 


Możliwości kontaktu z ubezpieczycielem w razie wystąpienia szkody:

 

 

 

 

 

 

 • telefon: 22 523 50 70

(poniedziałek-środa 9-17; czwartek-piątek 8-16) 

 • e-mail: lifeinfo@nn.pl  

 
 

Kontakt Nationale-Nederlanden


Nationale-Nederlanden
ul. Przemysłowa 26
00-450 Warszawa

 
Nationale-Nederlanden infolinia: 22 523 50 70

Więcej ofert

Ubezpieczenie na życie Allianz

Polisy na życie Allianz to duży wybór produktów ochronnych przeznaczonych dla klientów indywidualnych...

więcej

Ubezpieczenie na życie Warta

Polisy życiowe oferowane przez TU Warta stanowią kompletną ofertę produktową. Osoba zainteresowana...

więcej

Ubezpieczenie na życie Concordia

Oferta polis na życie i zdrowie TU Concordia prezentuje się kompleksowo. Spośród aż sześciu...

więcej

Ubezpieczenie na życie Compensa

Oferta ubezpieczeń na życie TU Compensa przedstawia się obiecująco – to aż 7 produktów do...

więcej

Ubezpieczenie na życie PZU

PZU jest w Polsce jedną z najbardziej znanych firm ubezpieczeniowych i cieszy się dużym zainteresowaniem...

więcej

Ubezpieczenie na życie Aegon

Ubezpieczenia życiowe Aegon skupiają się wokół ochrony życia i zdrowia z funkcją gromadzenia...

więcej
4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia