Ile kosztuje prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Służba zdrowia nie zawsze spełnia potrzeby pacjenta. Zdarza się, że czekanie na wizytę lub zabieg jest wydłużone do absurdalnego okresu. Właśnie dlatego warto wcześniej wykupić prywatną polisę zdrowotną. Sprawdzamy wysokość miesięcznej składki.

Porównaj ceny

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu! 

Wydatki na prywatne ubezpieczenie zdrowotne powinny być dopasowane do naszych możliwości finansowych. Zarabiając np. 2500 zł na rękę trudno będzie sobie pozwolić na pakiet wart 500 zł, a takie również występują. Problemem jest nie tyle cena polisy zdrowotnej, co konieczność regularnego opłacania składek – to podstawowy warunek dla zachowania ciągłości ubezpieczenia. Przy zbyt wysokiej składce ryzyko nieopłacenia ubezpieczenia na czas rośnie.


Różnica między ubezpieczeniem publicznym i prywatnym


Zanim sprawdzimy ceny poszczególnych pakietów zdrowotnych oferowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe, warto wskazać różnice między ubezpieczeniem prywatnym i publicznym.
W ramach publicznego ubezpieczenia zdrowotnego pacjent może liczyć na pomoc medyczną, czyli:
 • wizytę u lekarza pierwszego kontaktu,
 • hospitalizację,
 • profilaktykę czy leczenie szpitalne,
 • badania.
Jednak dzieje się tak jedynie w teorii, ponieważ w praktyce jak powszechnie wiadomo, pacjent musi uzbroić się w cierpliwość.

Osoby zatrudnione na umowie o pracę posiadają zdrowotne ubezpieczenie publiczne ze względu na odciągane z pensji składki. Wynoszą one 9% pensji, czyli w 2018 roku przy płacy minimalnej 2100 zł brutto – składka wynosi 163,09 zł.

W ramach składki ubezpieczyć można również dzieci oraz współmałżonka. Jednak gdy przychodzi sytuacja, w której potrzebna jest opieka lekarska – zdarza się, że NFZ okazuje się niewydolny. Kolejki w publicznych przychodniach bywają długie i pacjent prędzej czy później zmuszony zostaje do skorzystania z prywatnej pomocy lekarza. Oczywiście, odpłatnie.

Zamiast więc płacić za prywatne wizyty lekarskie czy korzystać z zabiegów w prywatnych klinikach, lepiej wykupić pakiet zdrowotny w postaci ubezpieczenia. To rozwiązanie znacznie tańsze w dłuższej perspektywie czasowej oraz komfort wynikający z szybkiego dostępu do lekarza specjalisty. 
 
 

Zdrowotne ubezpieczenie prywatne - ile kosztuje?


Wysokość miesięcznej składki zależy od samego pacjenta. To on wybiera potrzebny mu zakres ochrony czy długość trwania umowy. Nie bez znaczenia jest też wybór towarzystwa, które oferuje podobny pakiet w niższej cenie. To najłatwiej sprawdzić w porównywarce ubezpieczeń zdrowotnych.

Koszt polisy zdrowotnej w podstawowym wariancie nie jest wysoki i wynosi kilkadziesiąt złotych, czyli tyle, ile standardowa polisa na życie. Stawki miesięczne zaczynają się od pułapu 40 zł (np. Prudential). Nieco więcej, bo 43 zł proponuje AXA. TU Zdrowie posiada do wyboru 4 warianty w cenie od 49 do 275 zł miesięcznie.

Oprócz ceny, bo ta może okazać się bardzo zbliżona, warto sprawdzać zakres ochrony i dostępność placówek medycznych, w których możliwe będzie umówienie wizyty lekarskie, zlecenie badania czy wykonanie zabiegu opłacanego z polisy zdrowotnej:
 • Signal Iduna gwarantuje realizację świadczeń w 400 placówkach w całej Polsce,
 • TU Zdrowie umożliwia bezgotówkowy dostęp do blisko 2800 placówek w Polsce,
 • AXA – 700 placówek.
Z kolei MetLife gwarantuje ochronę od poważnych zachorowań, AXA Assistance zapewnia dostęp do specjalistycznych badań jak np. tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny. Prudential chroni od poważnych zachorowań na 54 różne choroby, a w firmie InterRisk funkcjonuje brak karencji na udzielane świadczenia medyczne.

Infografika - Miesięczny koszt prywatnej polisy zdrowotnej

Porównaj ceny

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu! 


 

Polisa zdrowotna - na co może liczyć ubezpieczony?


Cena polisy zdrowotnej to konkretny zakres świadczeń. Im zakres jest szerszy, tym opłata za ubezpieczenie rośnie. Warto zwracać uwagę nie tylko na rodzaj świadczeń, ale także brak limitów na:
 • konsultacje lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (internista, pediatra, lekarz rodzinny)
 • konsultacje lekarzy specjalistów, dostępne bez skierowań, także specjaliści dziecięcy i konsultacje profesorskie 
 • zabiegi ambulatoryjne wykonywane w trakcie konsultacji lekarskich
 • badania laboratoryjne
 • diagnostyczne (obrazowe, czynnościowe etc.)
 • zabiegi ambulatoryjne  
 • wizyty domowe lekarskie i pielęgniarskie.
Polisa zdrowotna powinna zawierać przynajmniej kilka rodzajów świadczeń. Towarzystwa ubezpieczeniowe dają możliwość wyboru konkretnego wariantu. Oprócz opieki podstawowej zawierającej zabiegi pielęgniarskie i pediatrię to najczęściej:

OPIEKA SPECJALISTYCZNA – laryngolog, neurolog, okulista, onkolog, pulmonolog, urolog, alergolog, anestezjolog, dermatolog, kardiolog, reumatolog itp.

BADANIA OBRAZOWE – biochemia, markery nowotworowe, badania moczu, diagnostyka cukrzycy, serologia, mikrobiologia

SZCZEPIENIA – przeciw grypie i inne

PROFILAKTYKA – ginekolog, badanie cytologiczne, USG piersi

REHABIITACJA – po złamaniach i zwichnięciach


Gdzie znaleźć najlepsze ubezpieczenie zdrowotne?


Przede wszystkim dobrze będzie zastanowić się, co najbardziej okaże się potrzebne ze względu na stan zdrowia. Przykładowo, osoby, u których w rodzinie stwierdzono przypadki zachorowania na raka, będą chciały, aby ich prywatna polisa zdrowotna zawierała jak najwięcej zdarzeń związanych z onkologią (leczenie, konsultacje itp.).
Wybór konkretnej polisy zdrowotnej może być też podyktowany miejscem zamieszkania. Jeśli w pobliżu znajdują się przychodnie Luxmed – przydatne okaże się ubezpieczenie AXA, z kolei jeśli więcej w okolicy jest placówek Polmed – lepszą ofertą może być polisa firmy Signal Iduna. Każde towarzystwo indywidualnie ustala nie tylko zakres ochrony, ale i placówki medyczne, w których ubezpieczony pacjent zrealizuje wykupione świadczenie.

W znalezieniu tej jednej spośród kilkudziesięciu polis zdrowotnych niezbędnym narzędziem będzie porównywarka ubezpieczeń online.

Porównywarka to sposób na szybkie i proste znalezienie najlepszej oferty ubezpieczeniowej dopasowanych do konkretnych potrzeb. Wystarczy wypełnić krótki formularz, a na podstawie udzielonych odpowiedzi zostanie przygotowana oferta najlepiej odpowiadająca na potrzeby. Szczegóły oferty przedstawi konsultant, który może również umówić spotkanie z agentem w celu podpisania umowy.

Rozmowy z konsultantem ani spotkania z agentem nie należy traktować jako zobowiązania – jeśli cokolwiek nie będzie odpowiadało oczekiwaniom, nie trzeba decydować się na zakup polisy. Spotkanie z agentem jednak jest o tyle istotne – że to właśnie dzięki niemu można się dowiedzieć o wszystkich plusach i minusach danej oferty ubezpieczeniowej.
 

Porównaj ceny

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu! 


Ubezpieczenie zdrowotne daje praktyczną pomoc finansową w wielu sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia dla Ciebie i Twoich bliskich. Nie mniej ważna jest cena takiej polisy, dlatego, aby uniknąć przepłacania za składkę, warto najpierw porównać ceny ubezpieczeń w naszym kalkulatorze. Ofertę spośród 8 dostępnych towarzystw ubezpieczeń znajdziesz już od 40 złotych miesięcznie. W 1 kalkulacji możesz porównać aż do 5 ofert.
To warto wiedzieć
1. Najtańsze pakiety ubezpieczenia zdrowotnego kosztują mniej niż 50 zł miesięcznie

2. Oprócz ceny ważny jest zakres oferowanej ochrony i liczba placówek realizujących świadczenie

3. Prywatne ubezpieczenie medyczne obowiązuje z reguły przez rok, ale składka może być opłacana co miesiąc

4. Każde towarzystwo indywidualnie ustala rodzaj i liczbę placówek, z którymi współpracuje
Redakcja

Jako specjaliści z zakresu ubezpieczeń przygotowujemy jakościowe treści w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Wasze komentarze (104)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Redakcja Ubezpieczeniaonline.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Ewa

2019-03-22 22:28:44

Jestem osobą bezrobotną nie jestem zarejestrowana w PUP chce się ubezpieczyć z synem (10 lat) żeby swobodnie korzystać z służby zdrowia również z szpitala i operaci ile kosztuje taka składka i gdzie najlepiej ja wpłacać

Leokadia

2019-06-20 20:07:10

Witam chciałabym się ubezpieczyciela na zdrowie co obejmuje wszystkie rodzaje wizyt w tym szpital i specjaliści mój mail:miarka98@wp.pl

Elżbieta Kamień

2019-07-13 16:22:02

Chciałabym się ubezpieczyc w razie choroby

Sylwia

2019-07-15 13:46:10

Witam chce ubezpieczyć się z 3 dzieci wiek 11,6 i 2 latka Jestem osobą bezrobotną jestem zarejestrowana w PUP chce się ubezpieczyć z córką 11lat syn 6 lat i syn 18 miesięcy żeby swobodnie korzystać z służby zdrowia również z szpitala i operaci ile kosztuje taka składka

łukasz

2019-07-16 06:58:15

witam.poszukuję prywatnej polisy,alternatywnej dla nfz,z leczeniem szpitalnym itp.dla siebie i dwójki dzieci.jakie najlepsze i jakie koszta?

Małgorzata

2019-07-29 13:29:28

Drodzy Państwo, jeśli piszecie, że chcecie się ubezpieczyć, to zostawiajcie jakieś namiary na siebie, żeby można było bliżej rozpoznać Wasze potrzeby.

Kasia

2019-07-29 22:17:11

Witam. Mieszkam w UK. Jestem w ciąży i chce rodzic w PL. Z końcem października ma wejść twardy brexit. Karta EKUZ nie będzie już ważna. aby korzystać z ubezpieczenia dodatkowego które pozwoli na leczenie w PL będą baaaaardzo drogie co mi się nie opłaca. Potrzebuje takiego ubezpieczania które pozwoli mi na pełna opiekę zdrowotna w szpitalu oraz przychodniach. Chce się czuć bezpiecznie oraz zadbać o moje maleństwo. Katarzynagrzabka@gmail.com

Zmija441

2019-08-13 14:57:19

Jestem osobą bezrobotną i nie jestem zarejestrowana w urzędzie pracy szukam ubezpieczenia dla siebie i 2 dzieci 3.5 roku i 2 lata na codzień i pobytu szpitalu i operacji

Ewelina

2019-08-20 15:03:24

Jestem bezrobotna i nie chce ubezpieczenia z PUP. Szukam ubezpieczenia dla siebie 33lata i syna 3i pół roku. Takie ubezpieczenie na którym będę mogła pójść swobodnie z dzieckiem do lekarza i nie usłyszę że świeci się na czerwono czyli nie ma ubezpieczenia. Proszę o kontakt 663 781 644

Adriana

2019-08-23 15:04:29

Witam. Chciałabym się ubezpieczyć. Jestem bezrobotna nie zarejestrowana w UP. Interesuje mnie ubezp. Swobodnego korzystania z przychodni, szpitala i operacji. W jakiej wysokości byłyby składki miesięczne?

Daga

2019-08-27 11:30:38

Dzień dobry,interesuje mnie ubezpieczenie siebie i dzieci. gacekn122@poczta.fm

seb

2019-08-29 03:01:41

Witam; Mieszkam w UK, chcialbym sie ubezpieczyc w Polsce aby uzyskac pomocy w razie problemow zdrowotnych. Bardzo prosze o opcje. Z gory dziekuje Seb (parmaham25@live.com)

Kami

2019-09-04 08:23:52

Moja mama jest osobą bezrobotna potrzebuje dla niej ubezpieczenia zdrowotnego.prosze o kontakt kamila-jaworska23@wp.pl

Daria

2019-09-06 00:27:11

Witam. Jestem zainteresowana ubezpieczeniem i mam kilka ważnych pytań. Mój adres e-mail : dariaaa.7@o2.pl

Dorota

2019-09-06 17:31:24

Witam. Jestem bez ubezpieczenia. Nie chcę być ubezpieczona w urzędzie pracy. Czy macie państwo taki pakiet żeby za internisty nie placic itd żeby ogólnie służby zdrowia były bez płatne. Proszę o pomoc mój w mail to dorkaa1593@interia.pl

franek

2019-09-08 12:20:38

moja żona bendzie miała zabieg w szpitlu i niema ubezpieczenia gdzie można takie ubezpieczenie wykupić muj email;franki.n@interia.pl

Karol

2019-09-08 20:08:51

Witam. Jestem bez ubezpieczenia. Nie chcę być ubezpieczona w urzędzie pracy. Czy macie państwo taki pakiet żeby za internisty nie placic itd żeby ogólnie służby zdrowia były bez płatne. Proszę o pomoc mój w mail to ranykarol@op.pl

Marysia

2019-09-12 08:58:55

Potrzebuje ubezpieczenia dla mnie(32l) i dla syna(7l),chodzi o przychodnie,szpital. Moj email: marysia__20@wp.pl

Emi

2019-09-16 14:17:54

Jestem osobą bezrobotną nie jestem zarejestrowana w PUP chce się ubezpieczyć w razie choroby, pobyt w szpitalu

Justyna

2019-09-16 17:52:04

Chciałabym ubezpieczyć siebie i Dzieci.

Natalia

2019-09-17 15:45:14

Witam. Chciałabym się ubezpieczyć. Jestem bezrobotna nie zarejestrowana w UP. Interesuje mnie ubezp. Ze Swobodnego korzystania z przychodni, szpitala i operacji. W jakiej wysokości byłyby składki miesięczne? Proszę o kontakt natalia.gutowska@vp.pl

Monika

2019-09-18 10:52:11

Jestem osobą bezrobotną niezarejestrowana w urzędzie pracy interesuje mnie zakup ubezpieczenia zdrowotnego dla siebie i syna 7 lat aby móc korzystać z konsultacji lekarskich oraz pobytu w szpitalu

Ewa

2019-09-18 14:12:25

Dzień dobry... Jestem osobą bezrobotną i nie jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy.Chcę się ubezpieczyć z 15 letnią córką kl VIII, oraz z pełnoletnią córką 19 lat, która uczy się w szkole średniej. Ubezpieczenia potrzebuję do swobodnego korzystania w służbie zdrowia oraz u lekarza specjalisty.Bardzo proszę o informacje , to mój adres e-mail - wewa52@o2.pl

Klaudia

2019-09-20 18:39:04

Dzień dobry, szukam ubezpieczenia dla siebie i syna wiek prawie 3 latka, nie korzystam z UP, chciałabym mieć swobodny dostęp do opieki medycznej, glownie podstawowych lekarzy i hospitalizacji w razie choroby. Nr 572685435 adres email: klaudi21234@interia.pl

Sabina

2019-09-25 00:13:54

Witam chciałabym sie ubezpieczyć i dzieci ja 32 lata dzieci syn 3,5 roku i córka 2 miesięce nie jestem zarejestrowana w urzędzie pracy mój E-mail: m.haida@wp.pl

Lukasz

2019-09-28 15:15:12

Witam. Chcialbym sie dowiedziec,czy sa firmy ktore ofuruja ubezpieczenia zdrowotne krotkoterminowe o rozszerzonym zakresie(na cala europe). Czas ubezpieczenia od 2 tygodni do 2 miesiecy. Pracuje za granica sezonowo i pomiedzy sezonami nie mam ubezpieczenia na inne kraje oprocz tego w ktorym jestem zatrudniony. Moj e-mail: lukasz.malesz@wp.pl Pozdrawiam

Aneta

2019-09-30 22:28:20

Jestem osobą bezrobotną nie jestem zarejestrowana w PUP chce się ubezpieczyć z synem (2.5) żeby swobodnie korzystać z służby zdrowia również z szpitala i operaci ile kosztuje taka składka?? E-mail. Lenczowskikrzychu@interia.pl

KAROLINA

2019-10-28 10:19:05

witam mam taki problem w 2017 roku pracowałam i miałam wypadek wracając z pracy później byłam na zwolnieniu i nie przedłużyli mi umowy byłam rok na zasiłku rehabilitacyjnym potem zus skierował mnie na pośredniak na pośredniaku ubezpieczenie miałam do 6 października 2019 roku ogólnie ubezpieczenie mam do 6 listopada 2019 roku żeby znowu zarejstrować się na pośredniaku musiałam bym być zdolna do pracy a nie jestem bo jestem w trakcie leczenie ogolnie miałam 5 operacji na noge ale czekaja mnie kolejne operacje caly czas musze być pod opieka lekarzy a z mopsu nie należy mi się ubespieczenie bo dochody rodzicow przekraczają a jestem panna nie mam meza ani dzieci mieszkam z rodzicami. ile kosztowala by składka na ubespieczenie zebym mogla chodzic po lekarzach i się leczyc i zebym mogla isc do szpitala na kolejne operacje

Paulina

2019-11-11 11:54:24

Witam. W polowie grudnia wracam do PL z Anglii, mam juz umowione z NHS ze zaplaca za porod i opieke po porodzie natomiast nie bede ubezpieczona jesli bedzie twardy Brexit w styczniu poniewaz karta EHIC wtedy prawdopodobnie wygasnie. Potrzebuje ubezpiecznia dla mnie i malenstwa ktore przyjdzie na swiat w styczniu. Prosze o kontakt: pierzus.1990@gmail.com

Donata

2019-11-17 11:57:02

Jestem osobą bezrobotną nie jestem zarejestrowana w PUP chce ubezpieczyc siebie i córkę(2latka) żeby swobodnie korzystać z służby zdrowia NFZ również z szpitala i operacji ile kosztuje taka składka i gdzie najlepiej ja wpłacać. donata.kornas1@o2.pl

Kapsa Iwona

2019-11-17 21:05:10

Witam córka chce się ubezpieczyć na wypadek choroby i szpitala , jaka oferta jest najkorzystniejsza

Ewelina

2019-12-03 23:07:41

Interesuje mnie ubezpieczenie, w którym mogę korzystać ze służby zdrowia i szpitala w razie wypadku ewelka005@gmail.com

Aldona

2019-12-06 11:26:09

Witam chce ubezpieczyć się z dzieci wiek 9 i 4 latka Jestem osobą bezrobotną i nie chcę być zarejestrowana w PUP chce się ubezpieczyć żeby swobodnie korzystać z służby zdrowia również z szpitala i operacji ile kosztuje taka składka kontakt 504156288

Marta

2019-12-18 19:25:27

Ja mam ubezpieczenie zdrowotne w Medipakiecie i jestem zadowolona. Kierują do lekarzy głównie do LuxMedu, a tam jest bardzo wysoki standard. Ofertę można sobie u nich dobrać indywidualnie do potrzeb.

Magda

2019-12-18 19:50:25

Ja już osobiscie nie wyobrażam sobie życia bez prywatnego ubezpieczenia. Stanie w kolejkach to był koszmar, jeszcze jak ktos często musi chodzić na wizyty. Mam ubezpieczenie w ramach Medipakietu i mogę polecić.

MONIKA

2019-12-20 09:52:33

Jestem osobą bezrobotną nie jestem zarejestrowana w PUP chce się ubezpieczyć z córką (7 lat) żeby swobodnie korzystać z służby zdrowia również z szpitala i operaci ile kosztuje taka składka i gdzie najlepiej ja wpłacać

Robert

2019-12-28 17:02:22

Dzien dobry . Chcial bym wykupic ubezpieczenie zdrowotne .

Patrycja

2020-01-03 15:51:37

Witam ,jestem bezrobotna ,nie zarejestrowana w PUP .Szukam ubezpieczenia zdrowotnego obejmującego lekarzy jak i szpital. patrycjanowakowska991@gmail.com

Katarzyna

2020-01-06 18:18:26

Chciałabym mieć ubezpieczenie , ale nie z PUP. Jestem bezrobotna. Kontakt: bachantka15@gmail.com

Julka

2020-01-06 19:27:12

ja od jakiegoś czasu korzystam z pakietu medycznego do prywatnych placówek i nie mogłabym już tego zrezygnować. Koszt nie jest wysoki, a stres o wiele mniejszy

Patrycja

2020-01-07 00:11:19

Witam Jestem osobą bezrobotną i chciałabym się ubezpieczyć tak żebym mogła swobodnie pójść do lekarza bez rejestracji w PUP Proszę i kontakt werra666@gmail.com 535555298

Olga

2020-01-07 17:26:54

Julka, ja też o tym myślę. Podpowiesz z czego korzystasz?

Julka

2020-01-12 17:29:29

Olga ja mam w medipakiet i nie mam nic do zarzucenia

Olga

2020-01-14 19:07:22

Ile kosztuje tam pakiet?

Magdalena

2020-01-29 01:13:47

Witam nie jestem ubezpieczona na NFZ,nie pracuje,A narzeczony nie może mnie ubezpieczyć w pracy gdyż nie jestem jego żona Jeszcze,dobrowolne ubezp NFZ to dla mnie zbyt wysoki co miesięczny koszt (350zl). Szukam ubezpieczenia które będzie obejmować wizyty w szpitalu,na sorze, ewentualne zabiegi,I wizyty u lekarza,takiego żebym w systemie wyswietlala się na zielono .Prosze o konkretny namiar ,mój email magy10@poczta.fm

Anna

2020-01-30 17:29:33

Witam Poszukuje ubezpieczenia dla osoby bezrobotnej nie zarejetrowanej w urzędzie pracy które by obejmowało także ewentualny pobyt w szpitali kreuzotter@interia.pl

Ilona

2020-02-01 20:00:15

Witam. Interesuje mnie ubezpieczenie które obejmuje również pobyt w szpitalu. Proszę o pilny kontakt. ilona.l@buziaczek.pl Pozdrawiam

Ewa

2020-02-04 18:26:10

Dzień dobry poszukuję ubezpieczenia zdrowotnego,aby w razie potrzeby mogłam skorzystać też ze szpitala ewakurzynska2016@wp.pl

Anna

2020-02-05 15:58:47

Z komentarzy wnioskuje ze prawie kazdy szuka ubezpieczenia ktore obejmie tez pobyt w szpitalu. Szukalam po roznych stronach. Chyba nie ma prywatnych ubezpieczen z opieka szpitalna. Moze by tak w koncu rzad zadbal o pozadne ubezpieczenie zdrowotne! Dobrowolne ubezpieczenie NFZ to jakas pomylka. Kogo stac (bez pracy) na miesieczne skladki powyzej 400zl, ktore prawie miesiecznie ida do gory!

Julka

2020-02-09 16:41:35

@Olga to zależy od pakietu, ale już od kilkudziesięciu zł i w tym są różni specjaliści.

Olga

2020-02-10 11:36:42

@Julka, to całkiem nieźle. I to obejmuje różnych specjalistów? Badania też w to wchodzą?

Julka

2020-02-11 11:17:24

to zależy od rodzaju pakietu, u mnie jest akurat kilkunastu specjalistów. Najleoiej zobacz sobie na stronie szczegóły

Fabiola

2020-02-27 21:34:39

Witam,nie jestem zarejestrowana w urzędzie pracy i poszukuję obecnie ubezpieczenia zdrowotnego dla siebie,obejmującego również leczenie szpitalne jak i wizyty u lekarza,jakie ubezpieczenie najkorzystniejsze,jaka cena,proszę o odpowiedź bakfabiola120@gmail.com

barbara

2020-03-05 11:57:03

Witam poszukuje ubezpieczenia zdrowotnego dla osoby bezrobotnej nie zarejestrowanej w urzędzie pracy.które by obejmowalo także ewentualny pobyt w szpiatali. basienka315@interia.pl

Gzowskam7@gmail.com

2020-03-12 16:05:13

Potrzebuje ubezpieczenia zdrowotnego dla dwójki dzieci i siebie z dostępem do pediatry szpitala i podstawowych badań na co dzień co możecie mi zaproponować ?

agata.gac2@wp.pl

2020-03-13 17:59:25

Witam, chciałabym wykupić ubezpieczenie prywatnie. Nie jestem zarejestrowana w PUP. Chce sie ubezpieczyć na własna rękę. Proszę o pomoc.

Zuzka

2020-03-15 20:26:06

Chciałabym wykupić ubezpieczenie prywatnie. Nie jestem zarejestrowana w PUP. A często jeżdżę do NiemiecChce sie ubezpieczyć na własna rękę. Proszę o pomoc. Mój adres kasiaboli@wp.pl

Aylingilian

2020-03-16 13:05:22

Potrzebuje ubezpieczenia dla meza pracuje w szwecji gdzie czeka jeszcze na informacje ubezpieczenia a chcialabym mu wykupic ubezpieczenie w pl aby mogl kozystac z niego tak jakby byl ubezpueczony w pl czyli szpital lekaze i wszystkie inne swiadczenia aylin.gilian.harrow@wp.pl

Mateusz

2020-03-25 13:21:24

Jestem osobą nie pracującą i poszukuje ubezpieczenia na wypadek pobytu w szpitalu i ogólnego leczenia,prosze o odpowiedź mkuzniak7211@gmai.com

Gregor

2020-03-29 20:31:44

Witam pracuje w uk jako jednodobową firma nie płace żadnych składek zdrowotnych tylko podatki chciałbym się ubezpieczyć na wypadek choroby itd. hec-tor@wp.pl dziekuje

Kasia

2020-04-03 22:10:26

Witam rozwiązała umowę zlecenie za porozumieniem stron nie chce iść rejestrować się do pup potrzebuje ubezpieczenia mam syna 14 lat. Takie ubezpieczenie aby było można korzystać z lekarza rodzinnego dentysty itp klocek26_26@o2.pl

Robert wożniak

2020-04-17 16:25:47

Chciałbym się ubezpieczyć mieszkam sam lekarz pierwszego kontaktu lekarz psychiatra i szpital proszę o propozycję

Ania

2020-05-04 11:41:25

Szukam ubezpieczenia nie jestem zarejestrowana w pup-ie ale też i nie pracuje dlatego szukam prywatnego. Mam 8 letniego syna i jestem w ciąży i chciałabym się ubezpieczyć na wypadek szpitala wizyt u lekarzy itp. Kontakt anna.magdalenakowalska20@op.pl

Nedved

2020-07-13 10:21:45

Witam. Moja narzeczona niema pracy i nie jest zerejestrowana w PUP czy mogę ubezpieczyć ją prywatnie żeby mogła iść swobodnie do lekarza lub szpitala a w razie kontuzji do specjalisty? Proszę o kontakt na kniedzwiedz8509@gmail.com

boggie

2020-07-16 06:48:36

Potrzebujesz pomocy. są na dole i nie masz nikogo, kto mógłby ci pomóc. skontaktuj się ze mną przez e-mail. Jestem tutaj, aby Ci pomóc. Wyślij do nas e-mail dzisiaj na boggiegroup@gmail.com

Ziraat Loans

2020-07-28 16:36:32

Dzien dobry, jestes przedsiebiorca czy osoba prywatna? Czy przezywasz kryzys finansowy, czy potrzebujesz funduszy na rozpoczecie wlasnej dzialalnosci? lub na splate innych pozyczek? skontaktuj sie z nami na e-mail: ziraatloans@gmail.com, aby uzyskac pozyczke. Oferujemy pozyczki klientom ze zlym BIK i innymi wpisami w bazach danych.

Garranti Loans

2020-07-28 21:59:07

Czy nadal potrzebujesz pozyczki i nie mozesz jej uzyskac od banku i innych instytucji finansowych, poniewaz masz negatywnych komorników i jestes w trakcie egzekucji? Pomozemy Ci z pozyczka. Skontaktuj sie z nami pod adresem Garanti Loans pod adresem garrantiloans@gmail.com w celu uzyskania pozyczki. Pomozemy ci z pozyczka.

Ziraat Loans

2020-07-29 14:08:18

Dzien dobry, jestes przedsiebiorca czy osoba prywatna? Czy przezywasz kryzys finansowy, czy potrzebujesz funduszy na rozpoczecie wlasnej dzialalnosci? lub na splate innych pozyczek? skontaktuj sie z nami na e-mail: ziraatloans@gmail.com, aby uzyskac pozyczke. Oferujemy pozyczki klientom ze zlym BIK i innymi wpisami w bazach danych.

Zaneta

2020-08-09 23:42:51

Witam. W raz z mezem chcielibysmy sie ubezpieczyc chodzi tu o pobyt w szpitalu,wizyty u roznych lekarzy,na wszystkie badania ,rechabilitacje i nie tylko. Ja nie pracuje a maz pracuje na czarno. Gdzie najlepiej sie ubezpieczyc i jaka by byla skladka?nerwusd@wp.pl

Ewa

2020-10-02 03:48:45

Mam72 lata i nie mam ubezpieczenia co zrobić czy jest możliwość się ubezpieczyc

As

2020-10-03 22:48:24

Szukam ubespieczenie szpitalne i wizyty u lekarzy dla mnie 86 rocznik i 2 synów 13 lat i 2 miesiące .ile kosztują składki jaro_grabiec@rlen.pl

Anna

2020-11-19 00:54:04

Dzien dobry. Interesuje mnie ubezpieczenie zdrowotne a w nim(badania u specjalistow,szpital,refundacja recepty)Czy jest mozliwosc uzyskania takiego ubezpiecznia?Podaje adres e-mail : aniam6230@gmail.com

Anna

2020-11-26 13:58:21

Witam! Jestem bezrobotna i nie zarejestrowana w PUP. Chciałbym się ubezpieczyć z córką. Korzystając ze służby zdrowia jak również ewentualny pobyt w szpitalu. Proszę o kontakt anula463@wp.pl

Monika

2020-11-27 09:33:01

Witam chciałabym się ubezpieczyć oraz synka i. Mamę proszę o kontakt dadek.michalewicz@o2.pl

pacjent

2020-12-07 20:14:37

lekarze celowo utrudniają dostęp do specjalistów, sam płaciłem dobrowolne prywatne ubezpieczenie w NFZ niecałe 400zł i byłem traktowany jako osoba chcąca leczyć się za darmo. Pozdrawiam.

Ziraat Loans

2020-12-16 11:28:57

Witaj. Skontaktuj sie z nami pod adresem ziraatloans@gmail.com, aby uzyskac pozyczke. Oferujemy pozyczke w wysokosci 2% na maksymalnie 30 lat.

Garanti Loans

2020-12-16 22:12:52

Osobom prywatnym lub firmom oferujemy pozyczke do 25 milionów, po wiecej informacji prosimy o kontakt pod adresem garrantiloans@gmail.com

Renata

2020-12-28 22:46:42

Prosze o informacje o cenie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,by móc korzystać z (lekarz pierwszego kontaktu, szpital) reni26_1983@tlen.pl

Bar

2021-01-01 19:47:56

Potrzebuje ubezpieczenia zdrowotnego kotbasiak@gmail.com

Jola

2021-01-06 11:21:17

Witam jestem zainteresowana ubezpieczeniem które obejmuje wizyty u specjalistów pobyt w szpitalu oraz zabiegi operacyjne Mój adres e-mail filipek37@onet.pl

Joe

2021-01-07 14:53:48

Nie ma większej radości niż wolność finansowa z pomocą Freemana Granta, który mi pomógł. Wymieniłem 1000 $ i odzyskałem 10860 $ w ciągu 2-3 dni. Dziękuję bardzo za wsparcie Proszę pani .. Skontaktuj się z nim teraz - - Skontaktuj się z nami. (Whatsapp - + 1- (450) 231-4925)

Carmody Shawn

2021-01-10 10:45:02

Potrzebujesz pilnej pożyczki? E-mail: Newworldfinance.ltd@gmail.com

Carmody

2021-01-10 10:46:36

Potrzebujesz pilnej pożyczki? E-mail: Newworldfinance.ltd@gmail.com

Ubezpieczenie medyczne dlugoterm

2021-01-12 14:27:28

Poszukuję ubezpieczenia medycznego w Gorlicach z lekarzem ewentualnie jakieś złamanie pobyt w szpitalu.muj e mail:sarneccki05gmail.com

Mariusz

2021-01-28 20:29:51

Jestem osobą bezrobotną nie jestem zarejestrowana w PUP chce się ubezpieczyć żeby mieć swobodny dostęp do pełnej opieki zdrowotnej z operacją włącznie.Co mogę zrobić i jakie jest najlepsze rozwiązanie dla mnie? Mój e-mail to 94mariusz@wp.pl

Joanna

2021-02-16 23:37:34

Witam. Chciałabym się ubezpieczyć. Jestem bezrobotna nie zarejestrowana w UP. Interesuje mnie ubezp. Ze Swobodnego korzystania z przychodni, szpitala i operacji. W jakiej wysokości byłyby składki miesięczne? Proszę o kontakt :. joannaswienty@gmail.com

Monika

2021-03-04 19:59:01

Witam chce ubezpieczyć się z córką 8lat. Jestem osobą bezrobotną jestem zarejestrowana w UP chce się ubezpieczyć żeby swobodnie korzystać z służby zdrowia również z szpitala i operacji. monikaromanik95@gmail.com

Magda

2021-03-16 18:34:35

Witam. Chciałabym się ubezpieczyć. Jestem bezrobotna nie zarejestrowana w UP. Interesuje mnie ubezp. Ze Swobodnego korzystania z przychodni, szpitala i operacji. W jakiej wysokości byłyby składki miesięczne? Proszę o kontakt na darekjeziorowski@interia.pl

Ania

2021-05-04 01:05:09

Witam. Chciałabym się ubezpieczyć. Jestem bezrobotna nie zarejestrowana w UP. Interesuje mnie ubezp. Ze Swobodnego korzystania z przychodni. W jakiej wysokości byłyby składki miesięczne? Czy dodatkowo muszę być ubezpieczona w NFZ czy te jedno konkretne by mi wystarczyło? Proszę o kontakt i jakiekolwiek informacje które mogłyby mi pomoc i odpowiedzieć na pare pytań! Mój e-mail: ann.alexandr4@gmail.com

Maks

2021-05-05 21:12:20

Witam jaka cena ubezpieczenia zdrowotnego .z ktorego mogbym korzystac z lekarzy dentystow i przychodni . endzi280@wp.pl

Jan

2021-05-15 15:12:21

Witam, jestesmy emerytami, mieszkalismy i pracowaliśmy poza granicami Polski i teraz chcielibysmy sie przeprowadzic do Polski i tu sie ubezpieczyc prywatnie. Tzn zebysmy mieli dostep do lekarzy specjalistow, badan brz czekania w miesiecznych kolejkach, rowniez chcielibysmy w razie choroby korzystac z prywatnych klinik. Jakie panstwo proponuja ubezpieczenie i jakie bydmy ponosili skladki. Dziekuje Fleuroko@hotmail.com

Hanna

2021-05-15 21:46:27

Mąż dziś trafił do szpitala z zawałem mięśnia sercowego, jest ubezpieczony w UK,jak mogę go szybko ubezpieczyc w Polsce?mój mail-h.koziolek@wp.pl

Dziwne

2021-05-28 13:40:42

Po co pisać tyle komentarzy jak i tak nikt na nie nie odpowiada?

Magda

2021-06-03 23:46:03

Witam chciałabym na miesiąc ubezpieczenie lekarskie i szpitalne .jaka cena

Oliwka

2021-06-08 09:04:10

Witam chciałabym ubezpieczyć siebie i swoje dziecko 7 lat żeby swobodnie korzystać z lekarza pierwszego kontaktu szpitala jaka byłaby cen pakietu? kwiatuszek183@wp.pl

Asia

2021-08-15 20:44:55

Witam Mieszkam za granica i nigdy nie pracowałam w Polsce. Jestem po przeszczepie serca.Chciałabym wrócić do Polski i znaleść bardzo dobre ubezpieczenie które pokrywa leki i opiekę kardiologiczna, szpitalna itd. Mój kontakt. joannastasiak44@gmail.com

Gosiaczek

2021-10-09 09:49:48

Witam, skreślono mnie z listy w PUP i nie mam ubezpieczenia. Interesowałoby mnie ubezpieczenie zdrowotne,W RAZIE WYPADKU, POBYTU W SZPITALU, WIZYTY W ODRODKU ZDROWIA. MOJ KONTAKT E-MEIL gosia550@o2.pl

Anna

2021-10-26 21:18:45

Witam mieszam w UK wybieram się do Polski i chciałabym się ubezpieczyć na czas pobytu 1 miesiąc. Jakie są opcje i koszty. 00447547272273

Monika Rutkowska

2022-03-22 17:22:27

Witam można jakieś informacje w sprawie ubezpieczenia żeby korzystać z służby zdrowia Proszę o kontakt monikarutkowska162@gmail.com

Marcin

2022-05-28 19:12:01

Dzień dobry. Moja Mama jest osobą nie pracującą chciał bym ją ubezpieczyć i opłacać jej składki, problem jest taki , że ja jestem w UK i nie wiem jak powinienem to zrobić. Dziękuję za pomoc. ritschi7@yahoo.com

Odpowiedź Redakcji

2022-06-13 10:14:55

Proszę skontaktować się z wybranym ubezpieczycielem i omówić warunki umowy. Pańska mama może zawrzeć umowę z TU, a Panu może przekazać dane do wykonywania płatności związanych z polisą.

ania

2022-08-03 13:22:47

chcialam kupic ubezpieczenie zdrowotne

Odpowiedź Redakcji

2022-08-23 12:23:12

W tym celu warto dokonać porównania ofert i wybrać ofertę zgodnie z własnymi potrzebami. Warto skorzystać z porównywarki ofert ubezpieczeń zdrowotnych.

Lidia Zaglewska

2022-09-07 14:30:48

Dzień dobry wszystkim, Potrzebujesz pomocy finansowej, a bank odmówił Ci pożyczki? Jeśli tak, skontaktuj się z Deutsche Funding Limited na adres e-mail: (deutscheloans23@gmail.com) Gwarantuję, że ta firma jest wiarygodna w udzielaniu pożyczki. Pozdrowienia

Jarosław Helena

2022-09-12 01:30:13

Dzień dobry, Potrzebujesz pomocy finansowej, a bank odmówił Ci pożyczki? Jeśli tak, skontaktuj się z Deutsche Funding Limited na adres e-mail: (deutscheloans23@gmail.com) Gwarantuję, że ta firma jest wiarygodna w udzielaniu pożyczki. Pozdrowienia

Oskar

2022-12-11 12:06:47

Pracuje w austrii przez pośrednią firmę niby jestem ubezpieczony ale na wszelki wypadek chciałbym się również ubezpieczyć w Polsce. szpital operacje itp. ile bedzie wynosić taka składka mój mail: oskarmentelski@gmail.com

4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia