Oszczędź nawet 50% na polisie.

Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić porównując oferty w 7 minut.

Porównaj ceny
Młodzi kierowcy otrzymują droższe oferty OC, w porównaniu do pozostałych grup wiekowych. Samodzielny zakup polisy oznacza dla nich niejednokrotnie wydatek kilku tysięcy złotych. Istnieją jednak sposoby, by za obowiązkową polisę zapłacić mniej.

OC dla młodych jest – przynajmniej statystycznie – najdroższe. Towarzystwa ubezpieczeniowe dysponują danymi, które potwierdzają, że młodzi kierowcy powodują najwięcej wypadków, choć z roku na rok ta statystyka się poprawia. Mimo wszystko jednak OC dla młodych kierowców wciąż jest wysokie, nawet kilkukrotnie, niż w przypadku właścicieli pojazdów z większym doświadczeniem. Nie oznacza to jednak, że ze zwyżką dla młodych należy się pogodzić. Istnieją sposoby ...
Każdy zarejestrowany pojazd musi mieć ważną polisę OC. Jednak oprócz obowiązkowego ubezpieczenia właściciel auta może wybrać szereg dodatkowych produktów. Sprawdzimy, co warto wybrać oraz gdzie szukać ofert.

Dodatkowe ubezpieczenia, takie jak AC czy assistance mogą przydać się w nieoczekiwanych sytuacjach i sfinansować naprawę uszkodzonego pojazdu w przypadku AC lub zapewnić holowanie do warsztatu w przypadku assistance. To nie wszystko co można otrzymać w ramach AC czy assistance, a do OC można dokupić także szyby, NNW lub opony. Porównaj polisy OC/AC Ubezpieczenie komunikacyjne odpowiedzialności cywilnej (OC) Kupując OC nie musisz sprawdzać warunków ubezpieczenia, bo w ...
4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia