Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj
pon.-pt. 900 - 1900 - 22 417 11 40

Porównaj 64 oferty ubezpieczeń turystycznych.

Możesz zaoszczędzić nawet 50%!
Porównaj ceny

Ubezpieczenie turystyczne Japonia - praktyczne porady

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Podróż do Japonii nie należy do tanich wydatków. Jednak największą część budżetu zabierają same bilety – lotnicze oraz komunikacyjne. W Japonii obowiązują podobne ceny jak w stolicach Europy. Jest drogo, ale kto by oszczędzał na takiej podróży?

Jeśli stać cię na taki wyjazd, to na pewno polisa turystyczna do Japonii nie sprawi twojemu portfelowi żadnego problemu. Wykupione ubezpieczenie turystyczne do Japonii może uratować naszą kieszeń przed ogromnymi, niezaplanowanymi kosztami. Nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów – to sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, dlatego posiadanie polisy turystycznej jest tak ważne.

    Porównaj ceny

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

 

Co powinna zawierać polisa turystyczna do Japonii?


Posiadane ubezpieczenie turystyczne w Japonii daje nam poczucie bezpieczeństwa nie tylko w kwestii finansowej, ale także informacyjnej. Dlatego im większy zakres polisy turystycznej, tym więcej ubezpieczyciel może nam zaoferować. W takim razie, co powinna zawierać polisa turystyczna do Japonii?
 

Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków

Ochrona obejmuje sytuacje, w których dojdzie do śmierci lub stałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczonego.

Koszty Leczenia

W razie poddania się leczeniu lub hospitalizacji przez ubezpieczonego na terenie Japonii, ubezpieczyciel podejmie się spłaty kosztów leczenia.

Assistance

Przez 24h na dobę ubezpieczyciel jest do dyspozycji ubezpieczonego. Pomoże w organizacji pomocy lub w znalezieniu informacji na temat sytuacji, w której ubezpieczony się znalazł podczas wyjazdu.

Odpowiedzialność Cywilna

W sytuacji, gdy ubezpieczony wyrządzi szkodę osobie trzeciej, ubezpieczyciel w granicach sumy ubezpieczenia wypłaci odszkodowanie.

Ubezpieczenie Bagażu

Jeśli bagaż ubezpieczonego zostanie skradziony, zniszczony lub uszkodzony, towarzystwo wypłaci odszkodowanie z tego tytułu.

Porównaj ceny

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!


Ile kosztuje polisa turystyczna do Japonii?


Koszt ubezpieczenia do Japonii nie przyprawia o zawrót głowy. W ogólnym rozrachunku wyjazdu jest to mały wydatek. Poniżej przedstawiamy wycenę ubezpieczenia turystycznego na 14-dniowy wyjazd do Japonii.
 

 koszt_ubezpieczenie_tursytyczne_japonia
 *opracowanie własne
 


Wydatek na ubezpieczenie turystyczne Japonia a koszt wizyty lekarskiej w Japonii, zwróci nam się już po pierwszej wizycie u japońskiego specjalisty, ponieważ taka opłata sięga od ok. 8 000 JPY (około 286 zł) do ok. 30 000 JPY (około 1080 zł). Wezwanie karetki może kosztować nas nawet 80 000 JPY (około 2860 zł). Te ceny mogą sprawić, że nasz wyjazd stanie się jeszcze droższy. Dlatego tak ważne jest wykupienie przed wyjazdem odpowiednio dobranej polisy turystycznej.

Redakcja

Jako specjaliści z zakresu ubezpieczeń przygotowujemy jakościowe treści w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Redakcja Ubezpieczeniaonline.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Powrót do listy
616618
6
7
2
6
8
5

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia
Słownik ubezpieczeniowy