Chcesz żebyśmy znaleźli dla Ciebie
najtańsze ubezpieczenie?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj
Notice: Undefined offset: 0 in /data/www/ubezpieczeniaonline.pl/public_html/_nowe/_classes/helper.php on line 448

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/www/ubezpieczeniaonline.pl/public_html/_nowe/_classes/helper.php on line 448
użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 9 zł miesięcznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

Sprawdź ceny ubezpieczeń nieruchomości.
Porównaj z nami oferty w 2 minuty.
Porównaj ceny

Jak kupić ubezpieczenie iPhone?

Sprawdź ceny ubezpieczeń nieruchomości.
Porównaj z nami oferty w 2 minuty.
Porównaj ceny
Ubezpieczenie iPhone’a znajdziesz w sklepie z RTV, u producenta, a także w ramach polisy mieszkaniowej lub firmowej. Opisujemy wszystkie dostępne opcje ubezpieczenia produktu firmy Apple oraz sprawdzamy ceny konkretnych polis.

Porównaj ceny

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Najtańszy iPhone kosztuje poniżej 700 zł, jednak większość modeli warta jest kilka tysięcy, a niektóre blisko dziesięć. Dowiedz się, jak skutecznie ubezpieczyć ten drogi sprzęt i nie przepłacić za polisę.

 

Po co ubezpieczać iPhone’a?

Z iPhone’ów i innych smartfonów korzystamy każdego dnia, w różnych miejscach i różnych sytuacjach. Sprzęt ten jest więc mocno eksploatowany oraz narażony na liczne uszkodzenia, czy to wynikające z ze zdarzeń losowych, czy działania osób trzecich. Duży dotykowy ekran może się łatwo stłuc, a niewielki rozmiar urządzenia sprawia, że może ono łatwo paść łupem złodziei, którzy przykładowo ukradną nam placek czy torebkę.

W dzisiejszych czasach utrata smartfonu to nie tylko strata finansowa, ale również zdarzenie mocno nas ograniczające. Wraz z urządzeniem możemy stracić cenne dane na nim zapisane, a także możliwość swobodnego komunikowania się ze światem, czy to w celach prywatnych, czy zawodowych, a przestoje w pracy mogą generować dalsze koszty. Nie każdego też stać na to, żeby z dnia na dzień zorganizować kilka tysięcy złotych na nowy telefon. Ten wydatek może jednak zostać pokryty z ubezpieczenia.

Produkty marki Apple należą do najdroższych na rynku. To sprzęt wysokiej jakości, bazujący na innowacyjnych rozwiązaniach oraz pochodzący od wiodącej na rynku firmy, co tłumaczy wysoką cenę. Zniszczenie iPhone’a jest więc zauważalną stratą finansową, której można uniknąć inwestując kilkaset złotych rocznie w odpowiednią polisę

- Leszek Drozdalski, ekspert ubezpieczeń nieruchomości na portalu ubezpieczeniaonline.pl.

 

Ile kosztuje iPhone?

Najtańszy model iPhone’a można obecnie kupić za niecałe 700 zł. Tak tanich urządzeń tej marki jest jednak bardzo mało i raczej nie są to produkty najwyższej jakości.

Najtańszym smartfonem od Apple’a, jaki obecnie (stan na: 20.09.2023 r.) możemy kupić w popularnych sklepie sieciowym Media Expert jest iPhone 11 64GB 6.1", który kosztuje 2279 zł. Najdroższy jest z kolei APPLE iPhone 14 Pro Max 1TB 5G 6.7'' 120Hz, a jego cena to 9 076 zł. 

Dodajmy, że właśnie odbywa się przedsprzedaż nowych modeli popularnego smartfona – można je już zamawiać, ale wysyłka odbędzie się, w zależności od wybranego modelu, pod koniec września lub w październiku. Najdroższy spośród nowych modeli jest iPhone 15 Pro Max 1TB 5G 6.7" 120Hz. Jeśli chcesz sprawić sobie takie urządzenie, w Media Expert zapłacisz za nie 9599 zł. Aktualnie najtańsze modele z tej serii można zamówić płacąc 5999 zł.

Apple iPhone 15 – ceny nowych modeli w przedsprzedaży

model

cena

iPhone 15 Pro 128GB 5G 6.1" 120Hz

5999 zł

iPhone 15 Pro 256GB 5G 6.1" 120Hz

6 599 zł

iPhone 15 Pro Max 256GB 5G 6.7" 120Hz

7199 zł

iPhone 15 Pro 512GB 5G 6.1" 120Hz

7799 zł

iPhone 15 Pro Max 512GB 5G 6.7" 120Hz

8399 zł

iPhone 15 Pro 1TB 5G 6.1" 120Hz

8999 zł

iPhone 15 Pro Max 1TB 5G 6.7" 120Hz

9599 zł

Źródło: mediaexpert.pl (stan na: 20.09.2023 r.).

 

Gdzie ubezpieczyć iPhone'a? 

Jeśli twój iPhone formalnie stanowi własność przedsiębiorstwa, które prowadzisz, możesz ubezpieczyć go z polisy firmowej od kradzieży, rabunku, wandalizmu oraz licznych zdarzeń losowych. Jeśli nie prowadzisz własnej działalności, pozostają ci trzy inne opcje ubezpieczenia iPhone’a: przedłużona gwarancja, polisa dedykowana oraz polisa mieszkaniowa.

Ubezpieczenie telefonu iPhone w sklepie

Zawsze kiedy kupujesz nowy sprzęt elektroniczny, przysługuje ci standardowa gwarancja producenta. Możesz ją od razu przedłużyć o kolejne 12-24 miesiące. Takie ubezpieczenie obejmuje m.in. pokrycie kosztów naprawy czy utratę sprzętu w skutek kradzieży. Koszt polisy to kilkadziesiąt złotych miesięcznie. W przypadku iPhone’a wartego 6000 zł lub więcej może to być aż 1500 zł w skali dwóch lat. Ubezpieczenie wykupione w sklepie nie jest kompleksowe, nie obejmie chociażby stłuczenia ekranu, a takie stłuczenia zdarzają się bardzo często.

Przedłużoną gwarancję możesz wykupić i podczas zakupu w sklepie stacjonarnym, i przy transakcji realizowanej online. Oczywiście, przed nabyciem dodatkowego ubezpieczenia będziesz mógł zapoznać się z jego szczegółami, analizując dokument OWU.

Ubezpieczenie iPhone'a z polisy dedykowanej (Apple)

Ubezpieczenie dla swoich produktów przygotowała również firma Apple we współpracy z PZU. Produkt nazywa się iDream Care i można go wykupić na 12, 24 lub 36 miesięcy. Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje na terenie całego świata i może dotyczyć uszkodzenia urządzenia (w tym ekranu) oraz kradzieży. Dostępnych jest łącznie 12 różnych wariantów polisy (4 opcje dla 3 różnych okresów ubezpieczenia: 12, 24 i 36 miesięcy). Spore jest tutaj zróżnicowanie cenowe, ponieważ najtańszy kosztuje 69 zł (roczne ubezpieczenie w wersji podstawowej), a najdroższy 1299 zł (trzyletnie ubezpieczenie, najbardziej rozbudowane). Co ciekawe, model oraz cena smartfonu nie mają wpływu na wysokość składki.

Więcej informacji na temat ubezpieczenia iDream Care znajdziesz na stronie: www.idream.pl. 

Ubezpieczenie iPhone'a z polisy mieszkaniowej

Podstawowe ubezpieczenie nieruchomości chroni mury oraz ewentualnie elementy stałe przed zdarzeniami losowymi. Żeby ubezpieczyć iPhone’a z polisy mieszkaniowej, trzeba poszerzyć ją o ruchomości domowe (mienie ruchome, wyposażenie), bo właśnie w tej kategorii mieszczą się smartfony. Po rozszerzeniu urządzenie będzie chronione przed wszystkimi zdarzeniami, jakie uwzględnia polisa.

Porównaj ceny

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Zapewnienie kompleksowej ochrony dla iPhone’a wymaga dokupienia jeszcze kilku dodatków, wśród których istotne są chociażby ryzyka kradzieżowe. Podstawowy katalog ryzyk obejmuje najczęściej kilkanaście zdarzeń losowych typu: pożar, zalanie, eksplozja, upadek drzew i masztów, uderzenie pojazdów mechanicznych, itd. Polisę możesz również wykupić w wariancie All Risks, zyskując w ten sposób ochronę przed nietypowymi zdarzeniami, których nie sposób jest przewidzieć. Temat dodatkowej ochrony z polisy mieszkaniowej rozwiniemy w dalszej części artykułu.

Co ważne, z polisy mieszkaniowej możesz ubezpieczyć dowolną liczbę iPhone’ów – musisz tylko uwzględnić ich łączną wartość w sumie ubezpieczenia ruchomości domowych. Ochroną mogą być objęte i nowe urządzenia, i używane, ponieważ ich wiek nie ma dla towarzystwa większego znaczenia.

 

Ile kosztuje ubezpieczenie iPhone’a?

Sprawdziliśmy koszty ubezpieczenia iPhone’a z polisy dla mieszkania o powierzchni 50 mkw. i wartości rynkowej (mury i elementy stałe) 450 000 zł. Ochroną objęte są też ruchomości (w tym iPhone) o łącznej wartości 55 000 zł. W zakresie uwzględniliśmy zdarzenia losowe oraz kradzież z włamaniem.

W wariancie od ryzyk nazwanych opisane ubezpieczenie kosztuje od 319 zł do 569 zł, a w wariancie od ryzyk wszystkich (All Risks) od 409 zł do 673 zł. Wszystkie podane kwoty odnoszą się do rocznego okresu ochrony, a poszczególne polisy różnią się od siebie w sposób minimalny, głównie wliczonymi w cenę dodatkami.

Za polisę dedykowaną dla iPhone’a czy przedłużoną gwarancję trzeba zapłacić kilkaset złotych w skali roku. Są to kwoty podobne do rocznego ubezpieczenia majątku o łącznej wartości nie 5 czy 10 tysięcy złotych, ale ponad pół miliona. Koszty ubezpieczenia można dodatkowo obniżyć, chociażby poprzez porównanie większej liczby ofert i wybranie jednej z atrakcyjniejszych finansowo

– Michał Ratajczak, ekspert ubezpieczeń nieruchomości portalu ubezpieczeniaonline.pl.

Ubezpieczenie iPhone’a z polisy mieszkaniowej – porównanie ofert

 TU

W cenie

Roczna składka

Ubezpieczenia od ryzyk nazwanych

Europa Ubezpieczenia

Home Assistance, dewastacja

319 zł

Generali

Home Assistance, dewastacja, pakiet medyczny

325 zł

Proama

Home Assistance, dewastacja

329 zł

Uniqa

Home Assistance, dewastacja, pakiet medyczny

388 zł

Link4

Home Assistance, dewastacja

430 zł

Benefia

Home Assistance, dewastacja

467 zł

Mtu24.pl

dewastacja

524 zł

Inter Polska

Home Assistance, dewastacja

540 zł

Mtu24.pl

Home Assistance, dewastacja

569 zł

 Ubezpieczenia od ryzyk wszystkich (All Risks)

Europa Ubezpieczenia

Home Assistance, dewastacja, powódź

409 zł

Generali

Home Assistance, dewastacja, pakiet medyczny,
przedmioty szklane, NNW psa i kota

565 zł

Uniqa

Home Assistance, dewastacja, pakiet medyczny,
przedmioty szklane

571 zł

Benefia

Home Assistance, dewastacja, przedmioty szklane

576 zł

Link4

Home Assistance, dewastacja

606 zł

Inter Polska

Home Assistance, dewastacja

673 zł

Źródło: ubezpieczeniaonline.pl (stan na: 20.09.2023 r.).

Porównaj ceny

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

 

Od czego można dodatkowo ubezpieczyć iPhone'a?

Przypomnijmy, że podstawowy wariant polisy mieszkaniowej zawiera najczęściej kilkanaście zdarzeń losowych. Jest to solidna ochrona dla urządzeń typu iPhone, ale z pewnością nie kompleksowa. Dlatego też podstawę warto uzupełnić o co najmniej kilka dodatkowych zdarzeń, przede wszystkim o:

 • powódź – zdarzenie losowe, które prawie zawsze dostępne jest jako rozszerzenie, a które stanowi realne zagrożenie praktycznie dla całego mienia ruchomego, oczywiście również dla urządzeń elektronicznych;
 • kradzież z włamaniem – najpopularniejsze z ryzyk kradzieżowych, dostępne w większości polis; dotyczy sytuacji, w których na miejscu zdarzenia złodziej pozostawia wyraźne ślady swojej obecności;
 • rabunek rzeczy osobistych poza miejscem ubezpieczenia – do rzeczy osobistych zalicza się również smartfony;
 • kradzież zwykła – dotyczy sytuacji, w których złodziej nie pozostawił żadnych wyraźnych śladów swojej obecności, czyli np. wszedł do mieszkania przez otwarte okno;
 • ubezpieczenie bagażu – w niektórych polisach istnieje możliwość ubezpieczenia bagażu, czyli w praktyce rzeczy osobistych, a więc i smartfonu, które ma szerszy zasięg terytorialny, np. cała Polska, Europa, Unia Europejska czy nawet cały świat;
 • przepięcie – ryzyko, które często jest w podstawie, ale nie jest to powszechna praktyka; niektóre towarzystwa rozróżniają dwa rodzaje przepięcia: wynikające z uderzenia pioruna lub mające inną przyczynę.

 

Czy polisa mieszkaniowa chroni firmowego iPhone’a?

Smartfony i pozostałe mienie należące do przedsiębiorstwa standardowo można ubezpieczyć z polisy firmowej. Dodatkową opcją jest włączenie tych przedmiotów do polisy mieszkaniowej. Można tak zrobić, ale tylko w określonych okolicznościach, przede wszystkim spełnione muszą być dwa warunki:

1.    Działalność gospodarcza musi być zarejestrowana w miejscu zamieszkania (miejscu ubezpieczenia).
2.    Przestrzeń przeznaczona na prowadzenie działalności nie może przekroczyć 50% powierzchni użytkowej domu lub mieszkania.

Ogólnie ubezpieczenie mienia firmowego z polisy mieszkaniowej jest możliwe tylko w wybranych towarzystwach. Taka ochrona często też jest ograniczona dodatkowymi limitami odpowiedzialności czy wyłączeniami. W zakresie może uwzględniać zdarzenia losowe, wandalizm (dewastację) oraz ryzyka kradzieżowe.

Pamiętaj, że mienie firmowe (przedmioty do działalności) nie jest tym samym, co mienie służbowe. Ten drugi rodzaj majątku to przedmioty, które ubezpieczonemu użyczył jego pracodawca, czyli np. telefon służbowy czy laptop. Co ważne, mienie służbowe również można uwzględnić w wybranych polisach mieszkaniowych.

 

Kiedy nie zadziała ubezpieczenie iPhone'a?

Każda polisa mieszkaniowa posiada pewne ograniczenia, wśród których kluczowe są wyłączenia odpowiedzialności. W kontekście ochrony iPhone’a w ramach ubezpieczenia nieruchomości można wskazać chociażby następujące wyłączenia:

 • rażące niedbalstwo;
 • celowe działanie ubezpieczonego;
 • utratę danych zapisanych na telefonie;
 • drobne uszkodzenia o charakterze estetycznym;
 • przepięcie powstałe w trakcie remontu;
 • użytkowanie i posiadanie materiałów wybuchowych lub pirotechniki;
 • działanie pod wpływem używek;
 • wady fabryczne urządzenia;
 • szkody podlegające pod gwarancję producenta;
 • niewłaściwe użytkowanie sprzętu.

W każdej polisie lista wyłączeń zawiera nieco inne sytuacje, co sprawia, że dane zdarzenie w jednym towarzystwie może być wyłączone, a w innym nie. Takie kwestie zawsze możesz sprawdzić w dokumencie OWU.

 

Od czego zależy cena ubezpieczenia iPhone'a?

Na cenę polisy mieszkaniowej wpływają głównie dwa czynniki: łączna wartość ubezpieczonego mienia oraz wybrany zakres ochrony, czyli liczba i charakter ryzyk w podstawie i dokupionych rozszerzeń. Nie bez znaczenia są również inne czynniki, m. in.:

 • rodzaj konstrukcji budynku – droższe w ubezpieczeniu są nieruchomości podatne na działanie ognia;
 • położenie względem zbiorników wodnych – ochrona budynków na terenach zalewowych jest droższa;
 • posiadane zabezpieczenia własne – mogą obniżyć składkę, jeśli polisa uwzględnia kradzież z włamaniem;
 • przeznaczenie nieruchomości – najem, działalność gospodarcza;
 • historia ubezpieczenia – szkodowa historia może podwyższyć cenę;
 • wariant polisy – droższe są ubezpieczenia All Risks;
 • sezonowe promocje lub pakiety ubezpieczeń;
 • indywidualna polityka cenowa towarzystw – identyczna polisa w każdym towarzystwie ma nieco inną cenę.

Od czego zależy cena ubezpieczenia iPhone'a?

Polisę mieszkaniową uwzględniająca ochronę iPhone’a bez problemów kupisz online, np. za pomocą kalkulatora ubezpieczeń. W ten sposób możesz ubezpieczyć się od licznych zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem, powodzi czy stłuczenia przedmiotów szklanych, a także dokupić OC w życiu prywatnym. Online dostępne są i ubezpieczenia od ryzyk nazwanych, i od ryzyk wszystkich.

Porównaj ceny

Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Kalkulator ubezpieczeń pozwoli ci w dosłownie kilka minut poznać oferty takich towarzystw, jak Wiener, TU Europa, mtu24.pl, Uniqa, Benefia, Proama, Generali, Link4 czy Inter Polska. Musisz tylko wprowadzić do formularza informacje o posiadanej nieruchomości oraz zakresie ochrony, który chcesz nabyć. Po zatwierdzeniu tych danych przejdziesz do tabeli z minimum kilkunastoma propozycjami i będziesz mógł je dokładnie przeanalizować. Po wybraniu najciekawszej opcji płynnie przejdziesz do zakupu i ubezpieczysz swoją nieruchomość wraz z wyposażeniem nawet od następnego dnia roboczego. 

To warto wiedzieć

1. iPhone’a można ubezpieczyć z polisy mieszkaniowej lub firmowej, w ramach przedłużonej gwarancji lub z polisy dedykowanej firmy Apple

2. W polisie mieszkaniowej ubezpieczenie iPhone’a może uwzględniać zdarzenia losowe, ryzyka kradzieżowe, wandalizm i dewastację

3. Z polisy mieszkaniowej można ubezpieczyć iPhone w każdym wieku i w każdym stanie technicznym

4. Ubezpieczenie iPhone’a w ramach polisy mieszkaniowej można kupić online, za pomocą porównywarki ubezpieczeń

FAQ – najczęściej zadawane pytania o ubezpieczenie iPhone’a

 1. Czy ubezpieczę smartfona innej firmy niż Apple?

  W ramach polisy mieszkaniowej można ubezpieczyć smartfon każdej firmy. Dla ubezpieczycieli nie ma większego znaczenia model, wiek oraz marka urządzenia.

 2. Czy warto przedłużyć gwarancję na smartfon?

  Wszystko zależy od proponowanych warunków. Zawsze warto natomiast zapoznać się z wszystkimi możliwymi opcjami ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz przedłużonej gwarancji do wyboru jest również ochrona w ramach polisy mieszkaniowej bądź firmowej, a dla produktów firmy Apple również dedykowane ubezpieczenie iDream Care.

 3. Czy polisa mieszkaniowa chroni na wypadek uszkodzenia ekranu smartfona?

  Tak, o ile stłuczenie powstało w skutek zdarzenia należącego do zakresu ochrony i nie ma zastosowania żadne z obecnych w polisie wyłączeń odpowiedzialności.

 4. Na jaką sumę ubezpieczyć smartfon?

  Smartfon powinno się ubezpieczyć na kwotę, która jak najlepiej oddaje jego realną wartość. W przypadku ochrony z polisy mieszkaniowej łączną wartość posiadanych telefonów komórkowych powinno się uwzględnić w sumach ubezpieczenia dla ruchomości domowych.

 5. Czy warto ubezpieczyć iPhone’a od kradzieży?

  Mimo że skradziony iPhone jest dla złodzieja praktycznie bezużyteczny, gdyż nie jest on w stanie go odblokować, warto ubezpieczyć się również na taką okoliczność. Wynika to z faktu, że złodzieje często kradną plecaki, walizki, torebki czy saszetki, w których znajdują się smartfony.

 6. Ile kosztuje ubezpieczenie do iPhone’a?

  Polisa mieszkaniowa uwzględniająca ochronę iPhone’a to wydatek rzędu minimum 100-200 zł rocznie, chociaż ceny są bardzo zróżnicowane, ponieważ stanowią wypadkową wielu czynników. Kluczowe są dwa aspekty: wybrany zakres ochrony oraz łączna wartość ubezpieczonego mienia.

 7. Czy opłaca się brać ubezpieczenie na iPhone?

  Ogólnie ubezpieczenie iPhone’a to wydatek od kilkudziesięciu do kilkuset złotych rocznie. Za taką kwotę chroniony jest smartfon wart kilka tysięcy złotych, a czasem nawet ponad dziesięć. Ubezpieczenie warto więc przynajmniej rozważyć.

 8. Co obejmuje ubezpieczenie Apple?

  Obecnie ubezpieczenie oferowane przez Apple we współpracy z PZU, czyli iDream Care, dostępne jest w 12 różnych wariantach. Najtańszy z nich kosztuje 69 zł, a najdroższy 1299 zł. Ochronę można wykupić na rok, dwa lub trzy, a obowiązuje ona na całym świecie. Polisa chroni m. in. na wypadek uszkodzeń mechanicznych czy kradzieży.

 9. Czy opłaca się ubezpieczyć telefon?

  Jeśli telefon ma już swoje lata i jest w złym stanie technicznym, co wpływa na jego niewielką wartość, ubezpieczenie jest raczej zbędne. W przypadku drogiego sprzętu warto przynajmniej rozważyć taką opcję, ponieważ utrata smartfonu wartego 5 czy 10 tysięcy może okazać się bolesna.

Redakcja

Jako specjaliści z zakresu ubezpieczeń przygotowujemy jakościowe treści w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portalu rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie TU), których dotyczy opinia. Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

Redakcja Ubezpieczeniaonline.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

4
1
6
5
3
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia