Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Ciebie
najtańsze ubezpieczenie?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 32 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 3 zł dziennie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

pon.-pt. 800 - 1900, sob. 900 - 1500 71 736 75 55
Szukasz najlepszych ubezpieczeń na życie?
Wypełnij formularz w 2 minuty.
Porównaj ceny

Gdzie kupić bezterminowe ubezpieczenie na życie?

Średnia ocena: 3.67

Dziękujemy za oddanie głosu.

Ubezpieczenie na życie jest rodzajem zabezpieczenia przyszłości, jak również finansów najbliższych osób na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej. Dzisiejszy rynek ubezpieczeniowy posiada szeroką ofertę o bardzo różnorodnych warunkach umowy.

Dużym zainteresowaniem cieszy się bezterminowe ubezpieczenie na życie. Jest to oferta dla konkretnego klienta. Różni się od polis terminowych, dlatego warto przyjrzeć się bliżej tego rodzaju ubezpieczeniom. Dla wielu osób taka forma zabezpieczenia będzie najbardziej rozsądną i odpowiednią decyzją.

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

 
Ubezpieczenie bezterminowe dla starszych


Wielu z nas uważa, że internet jest kopalnią wiedzy w każdej dziedzinie. W przypadku ubezpieczeń sprawa ma się bardzo podobnie, jednak wpisując w wyszukiwarkę hasło: bezterminowe ubezpieczenia na życie na czym polega może okazać się, że łatwej i prostej odpowiedzi nie otrzymamy. Ogromna ilość ofert, jak również towarzystw ubezpieczeniowych spowodowała nadmierną ilość informacji.

Przede wszystkim zastanawia istnienie bezterminowego ubezpieczenia. Ten rodzaj polisy na życie jest najczęściej dedykowany osobom po 40 roku życia. W zależności od wyboru towarzystwa ubezpieczeniowego produkt można zakupić do 70 lub 75 roku życia. Różne Towarzystwa ustalają górną granicę wiekową zupełnie inaczej, dlatego można znaleźć ofertę, dla której koniec składek będzie pojawiał się przy ukończeniu 85. roku życia lub nawet 90. roku życia. Warto przyjrzeć się tym ofertom i dopasować je do własnych możliwości. W ubezpieczenie można włączyć współmałżonka.

Polisa bezterminowa nie wymaga badań lekarskich. Dlatego cieszy się sporym zainteresowaniem właśnie wśród osób starszych, u których pojawiają się już pierwsze poważniejsze problemy ze zdrowiem.


Im wcześniej, tym niższa składka polisy


Biorąc pod uwagę bezterminowe ubezpieczenie na życie koszt może być wyznacznikiem oferty, która zostanie ostatecznie wybrana. Dla osób po 40 roku życia często liczy się cena składek, jak i suma ubezpieczenia. Ze strony ubezpieczyciela przy wielu ofertach można liczyć na niezmienność składek, jednak warto zaznaczyć, że im wcześniej zakupione ubezpieczenie, tym niższa cena składek. Dlatego właśnie nie warto odkładać decyzji na później.

Niska cena składek przekłada się na wysokość sumy ubezpieczenia. Im bardziej tanie bezterminowe ubezpieczenie na życie, tym niższe świadczenie otrzymają osoby uposażone. Dlatego można najpierw zastanowić się nad wysokością świadczenia, która spełni oczekiwania a później dopasować je do ceny składek.

Warto jednak dopasować ofertę do własnych możliwości, to niezwykle istotne w różnych trudnych sytuacjach życiowych takich jak choroba, gdzie finanse będą niezbędne w innych celach niż opłacanie składek. Zbyt wysokie składki mogą wówczas spowodować obniżenie jakości życia. Rozsądny wybór i dokładna analiza własnych możliwości mogą okazać się niezwykle cenne przy wyborze polisy. W ten sposób można uniknąć zarówno rozczarowania, jak i w późniejszym czasie problemów finansowych.


Wybór towarzystwa ubezpieczeń jest ważny


Wybór towarzystwa ubezpieczeniowego jest sprawą kluczową. Od tego, jaka grupa ubezpieczeniowa zostanie wybrana, może zależeć późniejsze zadowolenie z zakupionego produktu. Aby wybrać dobrze, warto sprawdzić aktualne rankingi ubezpieczeniowe i zapoznać się z opiniami innych klientów, którzy wybrali konkretny produkt.

Kupując bezterminowe ubezpieczenie na życie jakie towarzystwo spełni oczekiwania w najwyższym stopniu? Sprawdzenie ofert, jak również opinii pomoże we właściwym wyborze. Wysokie notowania w rankingach pokazują przede wszystkim wiarygodność i jakość oferowanych produktów. Towarzystwa cieszące się zaufaniem wśród klientów zawsze mogą liczyć na wysokie miejsca w rankingach. Stąd warto sprawdzić tego rodzaju informacje, aby uniknąć niesprawdzonych ofert, jak również własnego rozczarowania z zakupionego produktu.

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Redakcja

Jako specjaliści z zakresu ubezpieczeń przygotowujemy jakościowe treści w oparciu o dokumenty OWU i własne doświadczenia. Jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku ubezpieczeniowym, dociekliwie sprawdzamy oferty i porównujemy je ze sobą, abyś mógł otrzymać produkt najbardziej dopasowany do własnych potrzeb.

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Redakcja Ubezpieczeniaonline.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Powrót do listy
636750
6
9
2
8
1
7

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia
Słownik ubezpieczeniowy