Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Więcej informacji Akceptuj

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Ciebie
najtańsze ubezpieczenie?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 3 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 3 zł dziennie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

pon.-pt. 900 - 1700 - 71 736 75 55

Szukasz najlepszych ubezpieczeń na życie?

Wypełnij formularz w 2 minuty.
Porównaj ceny

Ochronne, z gwarancją wypłaty, dla dziecka - jakie ubezpieczenie w PZU?

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Największy na polskim rynku ubezpieczyciel posiada w swej ofercie wiele rozwiązań, które będą odpowiedzią na naszą specyficzną sytuację życiową.

Firma o tak długiej tradycji na rynku ubezpieczeniowym posiada obecnie szeroki zakres usług ubezpieczeniowych. Warto zatem ustalić nasze oczekiwania względem polisy na życie i wybrać najciekawszą ofertę. 
 

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

 

Terminowe ubezpieczenie ochronne


W sytuacji, gdy posiadamy rodzinę, ale również spore zobowiązania finansowe (np. kredyt hipoteczny) będziemy chcieli przede wszystkim zabezpieczyć naszych najbliższych na wypadek naszej śmierci. Bowiem ona spowoduje trudności finansowe naszego współmałżonka oraz dzieci. W zależności od tego, jak duże zobowiązania posiadamy – trudności finansowe mogą spotkać również dalsze otoczenie – rodziców bądź rodzeństwo, które będzie chciało wesprzeć finansowo osoby, które pozostawimy w złej sytuacji.

Aby zapobiec podobnej sytuacji, możemy wykupić w PZU ubezpieczenie ochronne czyli produkt o nazwie PZU Więcej niż ochrona. Dzięki temu zapewnimy osobie uposażonej, wypłatę świadczenia na wypadek naszej śmierci. Sumę ubezpieczenia możemy ustalić samodzielnie, biorąc pod uwagę przewidywania, jak duże zobowiązania pozostawimy.

PZU posiada atrakcyjne możliwości. Możemy czerpać duże korzyści z dogodnych składek. Przede wszystkim warto pamiętać, że takie ubezpieczenie jest wolne od podatku dotyczącego spadków i darowizn. PZU Więcej niż ochrona oferuje ubezpieczenie między 13 a 70 rokiem życia. Produkt posiada możliwość zawieszenia płacenia składek lub zmianę jej częstotliwości w sytuacji, gdy mamy problemy finansowe. Składka może wynosić nawet złotówkę dziennie, co daje nieduże miesięczne zobowiązanie. Taka polisa ochronna w PZU zapewnia całodobowe działanie na całym świecie, dzięki czemu zyskujemy maksymalną ochronę.


Ubezpieczenie z gwarancją wypłaty


Polisa oszczędnościowa to produkt, który z pewnością spodoba się wielu potencjalnym klientom. Jest to ubezpieczenie terminowe, którego okres trwania określony jest w umowie. To, co najważniejsze w takiej polisie to fakt, że wypłata świadczenia jest gwarantowana. Przede wszystkim określa ją ustalony termin.

Co zapewnia produkt PZU Spokój na każdy dzień? Przede wszystkim zabezpiecza naszych najbliższych na wypadek naszej śmierci. Można zakupić ubezpieczenie między 18 a 65 rokiem życia. Umowa może trwać od 5 do 30 lat. Polisa będzie wsparciem finansowym, zabezpieczeniem kredytu lub biznesu, który prowadziliśmy. Nasze odejście nie będzie obciążeniem finansowym dla naszej rodziny. Jeśli jednak doczekamy wieku określonego w umowie, otrzymamy sumę ubezpieczenia, którą wybraliśmy. Świadczenie zapewni nam godne dożycie późnego wieku. To forma wsparcia na czas, w którym niezwykle możemy tego potrzebować.

Taki rodzaj ubezpieczenia to również oszczędzanie czyli forma inwestycji na przyszłość. Suma ubezpieczenia nie jest uzależniona od sytuacji na giełdzie, przez co nie stracimy naszych oszczędności a suma gwarantowana nie będzie różna od sumy wypłaconej na czas zakończenia umowy. Świadczenie z polisy jest wolne od podatku dotyczącego zysków kapitałowych oraz spadków i darowizn. 

 

Gwarancja kapitału dla dziecka


Ubezpieczenie dla dziecka jest coraz częściej wykupywane przez młodych rodziców. Nic dziwnego, ponieważ świadomość ryzyka oraz zachorowań rośnie, w związku z czym staramy się zabezpieczyć nasze dziecko na wypadek, gdyby nas zabrakło. To niezwykle odpowiedzialne rozwiązanie.

Warto wiedzieć, że PZU Start w dorosłość to polisa dla dziecka w PZU, którą możemy zakupić tuż po narodzeniu naszego dziecka, ponieważ nie wymaga ukończenia progu wiekowego. Nie trzeba być również rodzicem, aby takie ubezpieczenie zakupić – może dokonać tego chrzestny, krewny lub przyjaciel rodziny. Polisa obowiązuje całą dobę i to na całym świecie, zapewnia więc naszemu dziecku maksymalną ochronę. Polisa może trwać od 5 do 25 lat, możemy więc zdecydować się na nią w dowolnym momencie życia naszego dziecka. Samodzielnie możemy ustalić jak długo będzie opłacana przez składka. Ustalić możemy również wysokość oraz częstotliwość opłat (co miesiąc, co kwartał, co pół roku, co rok).

Ubezpieczenie PZU Start w dorosłość jest wolne od podatku od spadków i darowizn, dzięki czemu nie trzeba odejmować żadnej kwoty od sumy ubezpieczenia.

Polisa dla dziecka to przede wszystkim zabezpieczenie jego startu w dorosłość. Nie wiemy co czeka nas w perspektywie najbliższych osiemnastu lub dwudziestu lat. Dzięki takiej polisie możemy zapewnić sobie spokój na wsparcie finansowe dla naszego dziecka. Również na wypadek, gdyby przed zakończeniem trwania umowy, coś się nam stało – dziecko otrzyma pomoc finansową.
Zakup takiego ubezpieczenia to wyjątkowo rozsądny i odpowiedzialny krok, który powinien zrobić każdy kochający i troskliwy rodzic.

Porównaj ceny
Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

Wasze komentarze (0)

Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Redakcja Ubezpieczeniaonline.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Wyślij

Komentarz zapisany. Dziękujemy.

Powrót do listy
481188
5
3
7
2
5
5

Oni nam zaufali

Dołącz do grona naszych klientów i wybierz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Więcej o nas
ranking

Ranking ubezpieczeń

Dzięki naszemu rankingowi poznasz najlepsze ubezpieczenia na życie.

poradniki

Nasze
poradniki

Zapoznaj się z poradnikami, stworzonymi przez ekspertów. Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.

Czytaj poradniki

Masz jakieś pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami czytelników (FAQ).

Czytaj FAQ
narzędzia

Nasze
narzędzia

Wybierz odpowiednie narzędzie i poznaj nasze możliwości:

Porównaj ubezpieczenia
Słownik ubezpieczeniowy